aranz-duze-1.jpg czytaj więcej

Najmniejsze piekarniki na rynku

Często w maleńkich kuchniach borykamy się z problemem braku miejsca na piekarnik. Sama doświadczyłam mieszkania w kawalerce bez piekarnika i pomimo tego, że rzadko wtedy gotowałam, dotkliwie odczuwałam brak tego urządzenia. No bo jak przeżyć jako singiel/singielka bez możliwości wrzucenia mrożonej pizzy lub innego dania gotowego do piekarnika? :-)

ecbn-6256.jpg czytaj więcej

Pojemna lodówka do zabudowy!

Jednym z ważniejszych parametrów przy wyborze lodówki jest jej pojemność. Z tego też powodu klienci, którzy planują nową zabudowę kuchenną często rezygnują z lodówki do zabudowy na rzecz lodówek wolnostojących, które gwarantują im większą pojemność.

bsh-fabryka-suszarek-do-ubran-low.jpg czytaj więcej

Suszarki Bosch i Siemens – jakość i perfekcja!

Może jeszcze tego o mnie nie wiecie, ale moją wielką pasją są suszarki kondensacyjne. Ilekroć odwiedzam moich znajomych zawsze sprawdzam, czy są posiadaczami suszarki, a jeśli nie to intensywnie namawiam ich do jej zakupu. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania domu bez suszarki, bo jej obecność bardzo ułatwia życie.

photo-cooling-general-kitchen-with-cast-2-950p.jpg czytaj więcej

Linie wzornicze Beko w pięciu kolorach!

W obecnych czasach coraz większą wagę przywiązujemy do wystroju naszych domów czy mieszkań. Chcemy, by były one urządzone ciekawie, oryginalnie i coraz śmielej korzystamy z pomocy projektantów wnętrz.

1140364-wmad58143s2bwd0w-pps8423bsiw-590600640.jpg czytaj więcej

Suszarki Amica Dream Wash - ubrania idealnie suche!

Praktyczne rozwiązania dostępne w urządzeniach Amica wspierają nas w wykonywaniu codziennych obowiązków, a często nawet wyręczają. Zamiast marnować czas z żelazkiem w ręku możemy np.: iść na spacer, poczytać lub pobawić się z dziećmi.

electrolux-artykul.gif czytaj więcej

Suszenie w suszarce - najczęstsze problemy

Zakup suszarki do ubrań to jedna z najlepszych inwestycji, jaką możemy sobie zafundować. Pomimo tego, że suszarki naszpikowane są inteligentnymi technologiami, to czasem w trakcie ich użytkowania mogą pojawić  się drobne problemy. Oto najczęstsze problemy użytkowników  suszarek do ubrań.

oczyszczacz-sharp-ua-pm50e-b-005.jpg czytaj więcej

Jak wybrać oczyszczacz powietrza?

Najważniejsze parametry przy wyborze oczyszczacza powietrza.

psaawd170m363005.jpg czytaj więcej

Pralko - suszarki: za i przeciw!

Jeżeli w Twojej łazience mieści się tylko pralka i nie masz dodatkowego miejsca, w którym postawiłbyś suszarkę, masz nieduże mieszkanie i nie wiesz gdzie mógłbyś/mogłabyś suszyć pranie, to rozwiązaniem problemu może być zakup pralko-suszarki.

amica-aranz-pranie-2.jpg czytaj więcej

Pralki Amica – w parze z Twoimi potrzebami!

Dzięki pralkom Amica Dream Wash z funkcją prania parowego SteamTouch znikną zagniecenia, a Twoje ubrania będą czyste, miękkie i pachnące.

philips-z-funkcja-mycia-9.jpg czytaj więcej

Co jest istotne przy wyborze odkurzacza bezprzewodowego?

Odkurzacze bezprzewodowe są bardzo praktyczne, umożliwiają swobodę ruchu i ułatwiają odkurzanie w trudno dostępnych miejscach takich ja np. schody, garaż, samochód, gdzie nie musisz ciągnąć się z kablem.

zmywarka-do-zabud-60-cm-aranz-bosch.jpg czytaj więcej

Plastikowe czy stalowe dno zmywarki?

Od dawna obserwuję dyskusje internautów dotyczące dylematów związanych z zakupem zmywarki. Często w odpowiedziach sugerujących zakup zmywarki Bosch lub Siemens pojawiają się komentarze:  kup tylko z metalowym dnem albo uważaj na plastikowe dno…  

meadow-123280-1920.jpg czytaj więcej

Sprzęt AGD przyjacielem alergika

Takie mamy czasy, że praktycznie w każdej rodzinie przynamniej jedna osoba jest alergikiem czy to pokarmowym czy wziewnym. O ile alergie pokarmowe łatwiej jest niwelować odpowiednią dietą, o tyle z alergiami wziewnymi sprawa nie jest już taka prosta. Przyczyn może być wiele, najczęściej jesteśmy uczuleni na kurz, pleśnie i grzyby, pyłki roślin czy na sierść zwierząt oraz...

bekoo-zmniejszone.jpg czytaj więcej

Najpłytsze suszarki kondensacyjne do ubrań

Jeśli poszukujecie suszarki slim, czyli płytkiego urządzenia, to na rynku jest zaledwie kilka modeli, które będą odpowiadały Waszym wymaganiom.

amica-0598.jpg czytaj więcej

Gratka dla koneserów – chłodziarki do wina Amica

Wino cieszy się coraz większym uznaniem wśród Polaków. W odpowiedzi na ten trend oraz potrzeby konsumentów Amica wprowadza do sprzedaży chłodziarki do wina, które znajdą swoje miejsce w każdej kuchni.

oczyszczacz-powietrza-sharp-ua-pf40e-w-006.jpg czytaj więcej

Oczyszczacz powietrza nie służy tylko do walki ze smogiem!

Niewiele osób wie, że oczyszczacz tak naprawdę jest urządzeniem  całorocznym i nie służy tylko do walki ze smogiem!

suszarki-whirlpool-aranz-6.jpg czytaj więcej

Co jest ważne przy wyborze suszarki do ubrań?

Jeżeli czytasz ten artykuł,  to znaczy, że jesteś już przekonany/a,  że chcesz mieć suszarkę! Wcale Ci się nie dziwię! Ja od kilku lat jestem szczęśliwą posiadaczką tego urządzenia i nie wyobrażam sobie życia bez niego - szczególnie w sezonie jesienno -zimowym.

pralko-suszarka.jpg czytaj więcej

Pralko-suszarka czy suszarka i pralka osobno?

To dylemat wielu osób zastanawiających się nad zakupem sprzętu do pralni. Z jednej strony, lepiej byłoby kupić jedno urządzenie, ale czy ono na pewno dobrze pierze i suszy? Ile to kosztuje?

kitchen-1224845-1920.jpg czytaj więcej

Higienia w kuchni a zdrowie..

Składając sobie świąteczne życzenia zawsze na pierwszym miejscu wymieniamy zdrowie. Niestety na co dzień zapominamy o tym, co nam to zdrowie rujnuje. Pomijam takie grzechy jak brak ruchu czy złe nawyki żywieniowe. Jako Pani Agd przypominam Wam tylko o kilku istotnych błędach jakie popełniamy w kuchni!

piekarnik-beko-split-cook-aranz-low-res.jpg czytaj więcej

Uprość sobie życie w kuchni… z piekarnikami Beko nowej generacji!

Życie staje się coraz bardziej intensywne, a Tobie wciąż zależy na zdrowym odżywianiu najbliższych? Firma Beko opracowała w swoich piekarnikach serię wyjątkowych rozwiązań, które ułatwią Ci życie i pozwolą na idealne prowadzenie domu… przy minimalnym wysiłku i nakładzie czasowym!     

suszarki-bosch-aranz-4.jpg czytaj więcej

Suszarki Bosch z pompą ciepła – oszczędne suszenie

Zakup suszarki do ubrań to jedna z najlepszych inwestycji, jaką możemy sobie zafundować. Suszarka nie tylko oszczędza nasz czas, ale również pielęgnuje nasze ubrania!


1 | 2 | 3 | 4    

Nasze marki