Współpraca

PaniAGD.pl to nie tylko konfiguratory sprzętów AGD, ale także blog ekspercki, który skupia się na poradach i analizach porównawczych dotyczących sprzętów AGD. Każdego dnia serwujemy dawkę wiedzy praktycznej, czy to w artykułach czy też w materiałach wideo. Dlatego też nasi czytelnicy mają pewność, że każda recenzja bazuje na naszym doświadczeniu, a przede wszystkim szerokiej wiedzy na temat tej branży.

Użytkownicy strony to przede wszystkim ludzie szukający odpowiedniego sprzętu AGD dla siebie, a także osoby zainteresowane bezpośrednio zakupem. Nasze konfiguratory mają ułatwić im decyzję w wyborze sprzętu. Czytelnicy bloga to przede wszystkim kobiety, ale przyglądając się wiekowi ponad 40% użytkowników to prawdopodobnie są to młode małżeństwa (w wieku 25-36 lat) szukające sprzętu do nowo zakupionych mieszkań.

Nasz Blog wybija się ponad inne strony na wiele fraz z wyszukiwarce Google.

Media społecznościowe

Jestem aktywna w popularnych serwisach społecznościowych, gdzie publikuję artykuły, filmy, recenzje dotyczące popularnych sprzętów AGD. Doradzam na co zwrócić uwagę przy wyborze nowego urządzenia do swoich potrzeb. Testuję najnowsze produkty, śledzę najnowsze trendy i dzielę się z tym z Wami za pomocą mojego portalu i mediów społecznościowych. Zachęcam do polubienia profili i obserwowania moich działań.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i chcesz poznać statystyki portalu oraz mediów społecznościowych – skontaktuj się ze mną.

Oferta medialna

Chcesz zaistnieć ze swoim produktem lub usługą w naszym serwisie?

Oferta reklamowa portalu zawiera między innymi:

  • wywiady z ekspertami/przedstawicielami,
  • realizacje wideo,
  • relacje z eventów,
  • artykuły sponsorowane,
  • banery reklamowe,
  • recenzje produktów,
  • kompleksowe kampanie reklamowe łączące w sobie różne formy reklamy,
  • niestandardowe akcje promocyjne i wiele, wiele innych.

Każdą ofertę tworzymy indywidualnie i zawsze czynnie uczestniczymy w tworzeniu treści, by zapewnić naszym czytelnikom ciekawe, merytoryczne i przydatne materiały.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą to zapraszam do kontaktu:

bok@paniagd.pl

Oferta Medialna Paniagd.pl