Amia-Pralka-Do-Zabudowy.jpg

Najczęściej pralkę ustawiamy w łazience lub w specjalnym pomieszczeniu gospodarczym. Czasami jednak ze względu na brak miejsca takie ustawienie nie jest możliwe. Zdarza się też tak, że nie chcemy, aby nasza łazienka miała charakter pralni tylko salonu kąpielowego i wówczas decydujemy się na montaż  pralki w zabudowie meblowej  lub na zamontowanie jej w kuchni.

Jeśli od początku masz zamiar zabudować urządzenie piorące, to warto zdecydować się na pralkę do zabudowy, bo są one przystosowane do bezpiecznego montażu wewnątrz szafek -zarówno pod względem wymiarów, jak i rodzaju obudowy.

O ile w łazience z powodzeniem możesz zdecydować się na szafkę bez drzwiczek, o tyle w kuchni zamaskowanie pralki do zabudowy może okazać się konieczne. Dzięki temu nie tylko nie zaburzysz harmonii aranżacji, ale też ograniczysz w pewnym stopniu hałas wypełniający kuchnię w czasie cyklu prania.

Wybierając pralkę do zabudowy zwróć uwagę: na głębokość urządzenia, załadunek, dostępne programy, klasę energetyczną i głośność urządzenia.

Oto trzy najchętniej kupowane modele pralek do zabudowy.

Whirlpool BI WMWG 81484 PL

Bi-Wmwg-91484-Pl-Pralki-1.Jpg
Bi-Wmwg-91484-Pl-Pralki-5.Jpg
Bi-Wmwg-81484-Pl-Pralki-11.Jpg

Pralka Whirlpoola BI WMWG 81484 PL to model o załadunku 8 kg, a jego maksymalna prędkość wirowania to 1400 obr/min. Jego  szerokość to 59,5 cm i głębokość 54,5 cm. Klasa energetyczna to C (dawna A+++) – pralka zużywa na 100 cykli prania 63 kWh czyli 40 zł. Sercem pralki jest silnik SenseInverter, który gwarantuje cichą pracę  45db (wirowanie 70 dB) i niezawodność.

Urządzenie posiada technologię 6. Zmysł , dzięki której pralka automatycznie wykrywa wielkość oraz rodzaj załadunku i wybiera takie parametry prania, które zapewnią właściwe rezultaty i optymalne zużycie energii.

Inna ciekawa technologia to FreshCare+ zachowuje świeżość ubrań na długo po zakończeniu cyklu prania. Pranie pozostawione w pralce utrzymuje higieniczną czystość, aż do 6 godzin po skończonym cyklu prania.

Dodatkowo działanie pary wodnej minimalizuje zagniecenia tkanin (łatwiej jest je więc wyprasować) oraz eliminuje bakterie, zapewniając większą higienę pranych materiałów.

System SoftMove™ w pralce posiada 14 różnych programów, które zapewniają doskonałe rezultaty prania dla każdego rodzaju tkanin. Dzięki zestawowi 6 dedykowanych ruchów bębna dostosowuje się do różnych rodzajów odzieży, od najbardziej wytrzymałych do tych najdelikatniejszych.

Pralka oferuje następujące programy:

  • Bawełna, białe, ciemne kolory, delikatne, kołdra, mieszane, płukanie, pranie ręczne, sport, syntetyki,
  • Program Kolory pozwala skutecznie prać różnokolorowe materiały w jednym cyklu bez obaw o mieszanie się kolorów.
  • Program Szybki– 30 minut
  • Programy do prania wełny zostały przetestowane i zatwierdzone przez The Woolmark Company.

Aktualną cenę urządzenia możesz sprawdzić TUTAJ.

Electrolux EW7F447WI PerfectCare 700

Remote-Jpg-1.Png
Remote-Jpg.png

Pralka Electroluxa EW7F447WI to model o załadunku 7 kg, poziom głośności prania to 54 dB, a wirowania to 72 dB. Wymiary urządzenia to 81,9×59,6×54 cm (wxszxgł). Klasa energetyczna F= zużycie prądu na 100 cykli to 88 kWh czyli ok. 54 pln. Zużycie wody na 1 cykl prania bawełna ECO to 45 l. Maksymalna prędkość wirowania to 1400 obr/min.

Ten model pralki do zabudowy posiada system SteamCare, który pod koniec każdego prania kieruje do bębna parę, aby zmniejszyć o jedną trzecią ilość zagnieceń. Inne ciekawe funkcje w tym urządzeniu to:

  • SensiCare– dzięki czujnikom urządzenie w ciągu pierwszej minuty prania automatycznie dostosowuje parametry cyklu do wielkości ładunku, aby skrócić czas prania oraz zużycie wody i energii. Oznacza to, że nawet najmniejszy ładunek nie będzie prany zbyt długo, dzięki czemu ubrania długo zachowają swój atrakcyjny wygląd.
  • TimeManager®– dzięki tej funkcji możesz zaplanować cykl tak, aby pranie było gotowe własnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz!
  • SoftPlus-zapewnia wstępne namoczenie i równomierne rozłożenie prania w bębnie. Dzięki temu detergent dociera do każdego włókna, a wyprane rzeczy są bardziej miękkie i dłużej pachnie świeżością

Pralka oferuje następujące programy prania: eco 40-60, bawełna, tkaniny syntetyczne, delikatny, antyalergiczny, FreshScent para, wirowanie/odprowadzanie wody, płukanie, kołdra, szybki 14 min, sport, odzież zewnętrzna, denim, WoolSilk

Jej aktualną cenę możesz sprawdzić TUTAJ.

Candy CBWM814D-S

18-31800240-Cbwm-814D-S-Ok-F-55519-M.jpg

Kolejny hit sprzedażowy to model marki Candy CBWM814D-S. Jej pojemność to 8 kg, a wymiary to 82x60x54,5 (wxszxgł). Maksymalna prędkość wirowania to 1400 obr/min. Poziom hałasu podczas prania to 52 dB, a podczas wirowania to 77 dB. Na jeden cykl prania zużywa 45l wody. Zużycie energii na 100 cykli prania to 107 kWh czyli ok. 65 pln.

Pralka posiada automatykę wagową, dzięki której precyzyjnie dobiera odpowiednią ilość wody do załadunku. W tym modelu możesz wybrać też jeden z trzech stopni zabrudzenia tkaniny dzięki czemu pralka dopasuje intensywność prania, temperaturę oraz czas jego trwania.

Pralka oferuje aż 16 różnych programów prania:  bawełnadelikatny, Eco Mix 20 stopni, jeans, jedwab, Mix & Wash, odzież niemowlęca, szybki 14 min, szybki 30 min, szybki 44 min, szybki 59 min, wełna z certyfikatem Woolmark.

Aktualną cenę produktu możesz sprawdzić TUTAJ.

Opera-Zrzut-Ekranu-2021-04-20-141352-Www-Euro-.Png
Obserwuj