Piekarniki Amica są znane na rynku ze świetnej jakości wypieków. Teraz – dzięki wprowadzanym na rynek nowym urządzeniom – ich użytkownicy będą mieli możliwość korzystania z dodatkowych funkcji, które dostępne są tylko w najlepszych piekarnikach.

Piekarniki Amica – Funkcja Pizza Pizza 300°C

Piekarniki Amica PizzaZacznijmy od Funkcji Pizza 300°C, która pozwala na pozwala na przygotowanie wspaniałej świeżej pizzy. Korzystając z tego rozwiązania zawsze uzyskasz profesjonalny efekt: idealnie chrupiący spód i doskonale przypieczone, nie przesuszone składniki. Wszystko dzięki specjalnie dobranym parametrom pieczenia, równomiernej cyrkulacji gorącego powietrza, sile dolnej grzałki oraz bardzo wysokiej temperaturze 300°C, niezbędnej do przygotowania perfekcyjnej pizzy. Wszyscy miłośnicy tego włoskiego dania wiedzą, że jest to idealna temperatura do przygotowania znakomitej pizzy.

Na tym jednak nie koniec nowości. Piekarnik możemy wykorzystać także na początkowym etapie przygotowywania ciasta do pizzy, do jego wyrastania. Wystarczy ustawić minimalną temperaturę dostępną w piekarniku (30°C) i umieścić przygotowane ciasto w piekarniku. Optymalna temperatura sprawi, że nie będziemy musieli przejmować się tym, czy ciasto wyrośnie! Ze spokojem można przygotowywać ulubione dodatki, ponieważ efekt gwarantowany za każdym razem.

Oferta nowych piekarników będzie obejmowała cztery urządzenia różniące się miedzy sobą wyposażeniem i dostępnymi funkcjami. Wszystko po to, by każdy mógł wybrać odpowiednie dla siebie urządzenie bez zbędnych dodatków. Wszystkie nowe piekarniki będą posiadały ciemną szybę i wykończenia w kolorze black inox, które z łatwością wkomponują się do wielu współczesnych kuchni.

Oto one: TED37739ArBA+V STEAM PIZZA, ED3751BA V PIZZA STUDIO, TED37279ArBA+ V PIZZA, TED57676ArBA+V PIZZA.

Amica Z Funkcją Pizza

Piekarniki Amica – taca AirFry

Innym ciekawym rozwiązaniem, na które warto zwrócić uwagę jest taca AirFry umożliwiająca beztłuszczowe smażenie. Teraz smakowicie chrupiące dania można przygotowywać w piekarniku bez użycia tłuszczu. Smażone jedzenie, które jest jednocześnie lekkie i zdrowe? Tak, to możliwe dzięki specjalnej, siatkowanej tacy AirFry z nieprzywierającą powłoką, zapewniającą równomierny obieg gorącego powietrza. Dlatego uzyskujemy idealną chrupkość składników na zewnątrz i soczystość w środku. Teraz można delektować się wyśmienitymi frytkami, warzywnymi chipsami czy kurczakiem w panierce w wersji fit. Bez zbędnego dodawania tłuszczu czy przewracania dania w trakcie pieczenia. Dodatkową zaletą jest oszczędność czasu, ponieważ piekarniki wyposażone są w funkcję szybkiego nagrzewu.

Tacę AirFry mają na wyposażeniu TED37739ArBA+V STEAM PIZZA, TED37279ArBA+ V PIZZA, TED57676ArBA+V PIZZA.

Piekarniki Amica z Soft Steam

Jeśli często pieczesz chleby i ciasta, to warto zdecydować się na zakup albo TED37739ArBA+V STEAM PIZZA albo  ED3751BA V PIZZA STUDIO, bo są to piekarniki parowe! Pieczenie z dodatkiem pary sprawi, że Twoje wypieki zawsze będą smakować i wyglądać wyśmienicie! Dzięki parze pieczywo wyrasta lepiej i równomiernie, jest też bardziej puszyste, nie przesusza się i nie pęka. Dodanie pary do pieczenia to również świetny sposób na podgrzewanie potraw, które dzięki parze zachowują swoją soczystość.

Czyszczenie parowe

Piekarniki  (za wyjątkiem TED57676ArBA+V PIZZA) posiadają także funkcję czyszczenia parowego, dzięki której mycie piekarnika nie będzie już tak uciążliwe. Para zmiękczy zabrudzenia, a czyszczenie ogranicza się do wlania 1 szklanki wody na dno piekarnika, ustawieniu piekarnika na 50°C i pozostawieniu urządzenia na 30 minut. Brud zmiękczony przez parę z łatwością usuniemy z całego piekarnika przy pomocy gąbki z wodą i płynem do mycia naczyń. Tłuste plamy i inne zabrudzenia znikną bez użycia szkodliwej chemii.

Więcej informacji na temat nowych piekarników można znaleźć na stronie amica.pl.

 

 

Artykuł sponsorowany

 

 

Obserwuj