Jedz Pysznie I Zdrowo Z Frytownicą Beztłuszczową Amica

Frytownica Amica AFM 4011

W dobie mody na zdrowe odżywianie bardzo popularnym i pożądanym urządzeniem stały frytownice beztłuszczowe. Sięgają po nie osoby, które nie chcą rezygnować ze smacznych potraw takich jak np. frytki a jednocześnie chcą być fit!

Asortyment frytownic beztłuszczowych jest bardzo szeroki! Jeśli chcesz wybrać urządzenie idealne dla siebie, to warto rozważyć zakup frytownicy beztłuszczowej marki Amica AMF4011. Ten model frytownicy ma bardzo przyzwoitą  moc 1550-1850W, dzięki czemu będziecie mieli pewność, potrawy będą się dobrze dopiekać. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są gotowe programy.

Programy Automatyczne

Korzystaj z aż 8 programów gotowych i odkryj zdrowszą wersję swoich ulubionych potraw. Dzięki beztłuszczowej technologii smażenia za pomocą ciepłego powietrza oraz odpowiedniej cyrkulacji, twoje dania będą chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku. Do dyspozycji masz funkcje: pieczenia frytek, opiekania, tostowania, podpiekania, podgrzewania, pieczenia, przygotowania mrożonych produktów i suszenia. Prosto, szybko i zdrowo za każdym razem.

Dotykowy panel sterowania

Pozbawiony pokręteł, nowoczesny i intuicyjny moduł sterowania pozwoli Ci z łatwością ustawić odpowiednie parametry pracy frytownicy. Sensory są czułe na dotyk, dzięki czemu sprawnie wybierzesz odpowiedni program. Bez problemu utrzymasz też panel w czystości – po użyciu wystarczy przetrzeć go ściereczką.

Suszenie Grzybów W Frytownicy

Funkcja suszenia

Frytownicy Amica możesz użyć do suszenia grzybów, ziół, owoców i warzyw, a nawet mięsa. Skorzystaj z ustawień urządzenia i precyzyjnie określ temperaturę suszenia, w zakresie od 30 do 90°C. Suszenie może trwać od 1 do 24 godzin – czas ustawisz w przedziałach co godzinę. Dzięki możliwościom programu zyskasz produkty pełne aromatu oraz substancji niezbędnych dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Regulacja timera

Zarządzaj czasem pracy frytownicy ręcznie, ustawiając go za pomocą wygodnych przycisków albo użyj jednego z programów gotowych z czasem ustawionym domyślnie. W codziennym gotowaniu ustawiaj timer w zakresie do 60 minut (co 1 minutę), w zależności od potrzeb. A jeśli planujesz suszenie, masz do dyspozycji przedział od 1 do 24 godzin (co 1 h).

Regulacja temperatury

Skorzystaj z ustawień termostatu pozwalających dostosowywać temperaturę pracy urządzenia w standardowym zakresie od 80 do 200°C. Jeśli planujesz suszenie grzybów, ustaw temperaturę w zakresie od 30 do 90°C. Możesz zarządzać wysokością temperatury ręcznie, ustawiając ją za pomocą wygodnych przycisków co 5°C albo użyć programów gotowych z temperaturą ustawioną domyślnie.

Wyświetlacz Led

Wyświetlacz LED

Nowoczesny wyświetlacz LED w czasie rzeczywistym pokaże Ci informacje dotyczące temperatury, czasu czy gotowości urządzenia do pracy. Dzięki alertom w odpowiednim momencie dowiesz się o koniecznych do wykonania czynnościach – np. przemieszaniu frytek. A po skończonym gotowaniu wyświetlacz z łatwością wyczyścisz. Dzięki czytelnym komunikatom masz stałą i pełną kontrolę nad działaniem urządzenia.

Bardzo istotną kwestią przy wyborze frytownicy jest również bezpieczeństwo! Amika zadbała również o ten aspekt, bo uchwyt frytownicy jest wykonany ze specjalnych materiałów które nie przyjmują temperatury z urządzenia. Nie bez znaczenia jest dla beżpieczeństwa użytkowania jest również automatyczne wyłączanie urządzenia oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Automatyczne wyłączanie, polega na tym, że po upływie określonego czasu i zakończeniu programu, urządzenie automatycznie przestanie grzać. Natomiast zabezpieczenie przed przegrzaniem gwarantuje nam automatyczne wyłączenie urządzenia, jeśli temperatura niebezpiecznie wzrośnie! Po ochłodzeniu frytownica znów będzie gotowa do użycia.

 

Mam nadzieję, że nabraliście ochoty na pyszne i zdrowe frytki! Jak tylko nadarzy się okazja, to obiecuję pokazać Wam taką frytownicę na moim kanale YT.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Amica

 

Obserwuj