Jeśli szukasz do swojej kuchni eleganckiego, szklanego czajnika, to mam dla Ciebie dwie wyjątkowe propozycje.

Szklane czajniki Amiki – KF 4050G i KD 2050G

 

Zdjęcie Przedstawia Dwa Szklane Czajniki Amiki - Amica Kf 4050G Oraz Amica Kd2050G

Szklane czajniki Amiki różnią się od siebie tylko wizualnie. Ich pojemność to 1,7 l i obydwa posiadają szklany korpus wykonany ze szkła borokrzemowego, które jest wyjątkowo odporne na nagłe różnice temperatur.

Szklane czajnik Amiki wyposażone są w podświetlenie LED, które uprzyjemnia codzienne przyrządzanie ulubionych gorących napojów. Diody LED efektownie oświetlają gotującą się wodę i wnętrze czajnika, a zarazem podkręcają nowoczesny styl kuchni.

Szklany Czajnik Marki AmicaNie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez odpowiedniego kontrolera – czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii między podstawką czajnika, a samym urządzeniem. Dlatego Amica stosuje najlepsze na rynku kontrolery firmy Strix lub Otter! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla nas to oszczędność, bo możemy cieszyć się swoim czajnikiem dłużej!

Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe – zwłaszcza gdy robimy to lewą ręką. Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! Teraz sięganie po urządzenie czy odkładanie go, zawsze będzie komfortowe – niezależnie czy jesteśmy praworęczni czy leworęczni. Korzystajmy wygodnie!

Osadzający się kamień może nie tylko mieć wpływ na nasze zdrowie, ale i wyglądać mało estetycznie. Dlatego szklane czajniki Amiki zostały wyposażone w specjalny, wyjmowany filtr antywapienny! Zabezpiecza on wodę, którą pijemy, przed przenikaniem do niej wytrącającego się podczas gotowania wapnia. Poprawia jej właściwości i długo utrzymuje czajnik w najlepszym stanie. To higiena i lepszy smak wody w jednym!

Elektryczny czajnik to wygoda. Niech jego użytkowanie będzie więc tak wygodne, jak to tylko możliwe! Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musimy już ręcznie otwierać pokrywki czajnika – wystarczy klik i mamy łatwy dostęp do jego wnętrza!

Szklany Czajnik Marki Amica

Konstrukcja antypoślizgowej bazy wyraźnie zwiększa stabilność urządzenia i zapobiega jego ślizganiu się po powierzchni – nawet mokrej. Podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, by móc schować w niej zbędny odcinek przewodu. Długość przewodu to 70 cm.

Amica zadbała również o to, abyśmy bez problemu mogli wyczyścić wnętrze czajnika! Średnica pokrywy czajników Amica jest odpowiednio większa, by móc swobodnie włożyć do środka rękę i w prosty sposób umyć sprzęt również wewnątrz. Płaska grzałka – pozwala na łatwiejsze utrzymanie czajnika w czystości. Zaawansowana konstrukcja grzałki to też mniejsze zużycie prądu.

Estetyka i funkcjonalność muszą iść zawsze w parze z bezpieczeństwem, dlatego jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, sprzęt automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu znów będzie gotowy do użycia.

Aktualne ceny czajników sprawdzisz TUTAJ: Amica KF 4050G i Amica KD 2050G.

Polecę Wam jeszcze artykuł o innym produkcie Amica – frytownicy beztłuszczowej Amica AFM 4011.

 

Szklany Czajnik Amica

Artykuł sponsorowany

Obserwuj