Zmywarki do zabudowy Amica

Dziś przedstawię Wam trzy nowe zmywarki do zabudowy marki Amica, które jako jedyne posiadają wyjątkową funkcją TimeDisplay. Funkcja ta polega na tym, że projektor LED, zainstalowany w zmywarce, wyświetla na podłodze czas pozostały do zakończenia cyklu zmywania lub czas jego rozpoczęcia w przypadku gdy korzystamy z funkcji opóźnienia startu. Gdy cyfry na wyświetlaczu migają, oznacza to, że możesz dodać naczynia w trakcie już rozpoczętego cyklu (funkcjonalność AddDish+). Natomiast w przypadku ewentualnej awarii wyświetlony zostanie odpowiedni kod błędu.

Oto modele zmywarek Amica wyposażone w TimeDisplay:

  • zmywarka do zabudowy  Amica DIM46C6ELOiT – to model o szerokości 45 cm i o pojemności 10 kompletów naczyń, w klasie energetycznej C (59 kWh/100 cykli ECO), zużycie wody 8 l/cykl, głośność 44 dB;
  • zmywarka do zabudowy Amica DIM66C7ELOiT – to model o szerokości 60 cm i o pojemności 14 kompletów naczyń, w klasie energetycznej C (75 kWh/100 cykli ECO), zużycie wody 9,8 l/cykl, głośność 44 dB;
  • zmywarka do zabudowy Amica DIM66B7ELOiT – o model o szerokości 60 cm i o pojemności 14 kompletów naczyń, w klasie energetycznej B (65kWh/100 cykli ECO), zużycie wody 9,8 l/cykl, głośność 44 dB.

 

Amica Timedisplay

Ciekawe technologie w zmywarkach Amica

Nowe zmywarki do zabudowy Amica oprócz funkcji TimeDisplay posiadają też inne ciekawe technologie, na przykład:

Amica Dim66B7EloitSilentDrive 3.0 – nowoczesny, bezszczotkowy silnik Silent Drive 3.0, który dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dopasowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju mytych naczyń. Efekt? Wyjątkowo ciche oraz skuteczne zmywanie nawet w krótkich programach. Technologia bezszczotkowa to także oszczędność energii oraz znacznie przedłużona żywotność zmywarki.

OpenDry – to automatycznie uchylane drzwi zmywarki w ostatniej fazie suszenia, co sprawia, że umyte naczynia szybko i naturalnie doschną. Jest to rozwiązanie energooszczędne i w pełni bezpieczne dla mebli, bo odległość na jaką uchylają się drzwi to 7-10 cm, a wydobywające się ze zmywarki wilgotne powietrze ma temperaturę max. 40 °C. Powietrze zatem nie skrapla się na meblach i nie spowoduje żadnej szkody. W razie potrzeby masz możliwość dezaktywacji tej funkcji. OpenDry to komfort użytkowania oraz mniejsze zużycie energii.

SteamPower – to funkcja gorącej pary, która użyta na końcu cyklu zmywania, redukuje ilość bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także sprawia, że wyjmowane ze zmywarki naczynia są lśniące i idealnie dosuszone. Jeśli chcesz, żeby Twoje naczynia były higieniczne, czyste i lśniące warto wybrać model z funkcją SteamPower.

MaxiSpace3 – wszystkie prezentowane zmywarki posiadają trzeci kosz przeznaczony na sztućce z regulowaną powierzchnią, co pozwala zwiększać przestrzeń użytkową zmywarki.

Programy zmywania

Zmywarki do zabudowy Amica oferują oprócz programu ECO i programu namaczania:

Pełny program 58′ – idealny program do codziennego, szybkiego mycia naczyń – z gwarancją skuteczności. Zawiera wszystkie fazy mycia – łącznie z namaczaniem i suszeniem, dzięki czemu już w niecałą godzinę możesz liczyć na perfekcyjny efekt mycia!

Program Higiena + – w Programie Higiena + woda podgrzewana jest do temperatury 70 °C, dzięki czemu myte naczynia będą zawsze nieskazitelnie czyste, a także bez drobnoustrojów.

Program cichy – dzięki temu specjalnemu programowi zmywarka pracuje znacznie ciszej i przy zachowaniu pełnej skuteczności.

Program Auto – w tym programie zmywarka automatycznie dobierze intensywność mycia, dostosowując parametry do poziomu zabrudzenia naczyń.

Program Autoczyszczenie – to program, czyszczący i dezynfekujący zmywarkę i jednocześnie wpływający na przedłużenie jej żywotności.

Jeśli jesteście na etapie wyboru i kupna nowej zmywarki do zabudowy, to namawiam do rozważenia zakup zmywarki firmy Amica, wyposażonej między innymi w funkcję TimeDisplay! Wyświetlanie czasu to zdecydowanie lepszy sposób komunikowania pracy w pełni zintegrowanej zmywarki niż wyświetlanie diody na podłodze, czy sygnał dźwiękowy. Pozwala to nam w każdej chwili pracy zmywarki skontrolować, jak długo jeszcze będzie ona pracować, bez konieczności jej otwierania. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest też funkcja AddDish+, dzięki której możemy bezpiecznie dodawać zapomniane naczynia podczas trwającego już cyklu zmywania.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Amica

 

Obserwuj