Zmywarka-Do-Zabud-60-Cm-Aranz-2-Amica.jpg
Super-Ciche-Aranz-Miele.jpg
Baby-Care-Indesit-Compressed.jpg

Duża rodzina to dużo radości, ale też sporo naczyń do zmywania. Jeśli tylko macie dostateczną ilość miejsca, to powinniście wybrać zmywarkę o szerokości 60 cm. Zmieści ona znacząco więcej naczyń, co jest szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi.

Małe dzieci jedzą często i brudzi się przy tym duża ilości naczyń, co oznacza  konieczność częstego zmywania. Wybierzcie zatem model wyróżniający się wysoką klasą energetyczną i niskim zużyciem wody na jeden cykl zmywania. Polecam zmywarki w klasie energetycznej A++ i A+++ , zużywają od 6 do 9 litrów wody w cyklu. Z pewnością obniży to comiesięczne rachunki za gaz i wodę, co pozwoli na pozostanie większej ilości gotówki w domowym budżecie.

Dziecko Zasypiające Przy Cichej Zmywarce

Jeśli w Waszym domu jest niemowlę, ważnym parametrem może okazać się głośność. Warto zainwestować w cichy model o głośności w przedziale 39-45 dB.

Ważnym dla rodziców maluszków może okazać się program nazywany często programem Higiena lub Baby Care.  Jest to program, który wykorzystuje wysoką temperaturę ok. 70-75 °C . Wzmacnia ona efekt higienicznego zmywania, eliminuje zarazki i bakterie. W tym programie można wyparzać np. smoczki, czy butelki, a nawet niektóre zabawki. Pamiętajcie jednak, aby nie korzystać z tej funkcji stale. Jak się okazuje, codzienne wyjaławianie naczyń sprzyja niestety alergiom.

Doskonała Organizacja Wkładu W Dużej Zmywarce  Butelki Dla Dzieci Doskonale Umyte W Zmywarce

Fot.Indesit

Warto sprawdzić też jakie inne programy ma do zaoferowania zmywarka. Przyda się Wam na pewno program automatyczny, który sam sprawdza stopień zabrudzenia naczyń i  automatycznie dobiera wszelkie parametry: ilość wody, temperaturę i czas zmywania.

Program Auto Dostępny Jest W Każdej Nowoczesnej Zmywarce

Bezcenny w zmywarce jest też program codzienny, który w około godzinkę umyje i wysuszy pełną zmywarkę średnio zabrudzonych naczyń. Nie ma nic gorszego niż czekanie na sztućce lub inne naczynia, kiedy Twoja zmywarka wciąż zmywa i zmywa. Przydaje się również podczas dużych rodzinnych imprez, czy odwiedzin znajomych.

Duże rodziny potrzebują urządzenia, które pozwoli na umycie dużej ilości talerzy czy garnków w ciągu jednego cyklu. Dlatego warto wybrać modele o szerokości 60 cm oraz te wykorzystujące systemy pozwalające na większą ładowność zmywarki, zachowując przy tym wysoką jakość mycia. Korzystając z naszej strony, zakupisz model mieszczący kilka kompletów naczyń, dla dużych rodzin to setki litrów wody zaoszczędzone podczas jednego mycia.

Jeśli sporo gotujecie i w Waszej zmywarce często lądują garnki i patelnie, to idealna dla Was będzie zmywarka ze strefą intensywnego mycia. W tej części ustawia się najbardziej zabrudzone naczynia, a zmywarka zmywa je wodą o podwyższonym o 20-30% ciśnieniu, co gwarantuje ich domycie. Nawet przypalone elementy w garnkach, nie będą stanowiły problemu dla nowoczesnej zmywarki.

Duże Zmywarki Mieszczą Kilka Garnków

Jeśli zdecydujecie się na zmywarkę z widocznym panelem, to pamiętajcie o zakupie urządzenia z blokadą przed dziećmi.  Blokadę uruchamia się poprzez wciśnięcie określonej kombinacji przycisków i skutecznie uniemożliwia dziecku zmianę trybu pracy urządzenia i jego otwarcie. O systemach bezpieczeństwa, wykorzystywanych w urządzeniach , dowiesz się więcej na naszym blogu.

Zaciekawione Dziecko Sprawdzające Funkcje Zmywarki

Nie wiesz jakie modele mają wymienione przeze mnie funkcje?

Wejdź na moją stronę https://www.paniagd.pl/konfigurator-zmywarki/   i w kilka minut skonfiguruj swoją zmywarkę.

Obserwuj