Bestseller Siemensa

Siemens-Sn636X03Ne-58400436177-8.Jpg

Hitem Siemensa w 2020 roku była niewątpliwie SN636X03NE. Jej pojemność to 14 kompletów naczyń, a klasa energetyczna A++ (zużywa tylko 266 kWh/rocznie). Zużycie wody na cykl zmywania to – 9,5 l, a jej głośność to 44dB. Zmywarka posiada szufladę na sztućce zamiast koszyka, dzięki czemu użytkownicy mają dodatkowe miejsce na granki i talerze w dolnym koszu.

Posiada 6 programów zmywania: garnki 70 °C, auto 45-65 °C, Eco 50 °C, szkło 40 °C, 1h 65 °C, Mycie wstępne oraz 3 bardzo praktyczne funkcje dodatkowe : VarioSpeed Plus, Strefa Intensywna, Suszenie Extra.

Swoją pracę zmywarka komunikuje niebieskim punktem świetlnym na podłodze. Wystarczy jeden rzut oka, aby sprawdzić czy zmywarka jeszcze pracuje. Po zakończonym zmywaniu światło infoLight gaśnie.

Aktualną cenę produktu sprawdzisz TUTAJ.

Bestseller Electroluxa

Najchętniej kupowaną zmywarką marki Electrolux był model EEM48321L.  Jest to zmywarka o pojemności 14 kompletów naczyń, w klasie energetycznej A+++, która zużywa 10,5l wody /cykl ECO, o głośności 44 dB. Zmywarka ma intuicyjny panel QuickSelect-na którym wybiera się czas zmywania i dodatkowe funkcje Extra Power do mycia garnków czy GlassCare do ochrony szkła zamiast konkretnych programów! Zmywarka ma szufladę na sztućce MaxiFlex, która jest bardzo pojemna, silikonowe kolce w środkowym koszu, które stabilizują szkło i ramię satelitarne, które gwarantuje doskonałą skuteczność zmywania.

Zmywarka posiada zawiasy ślizgowe, dzięki którym nie trzeba podcinać cokołów. Pomimo tego, że zmywarka jest w pełni zintegrowana, zawsze wiesz ile czasu pozostało do końca programu dzięli funkcji TimeBeam, która wyświetla na podłodze czas pozostały do końca zmywania. Zmywarka ma też funkcję AirDry, która polega na tym, że zmywarka otwiera się pod koniec cyklu na szerokość 10 cm i naczynia dosuszają się w sposób naturalny.

Aktualną cenę produktu możesz sprawdzić TUTAJ.

Bestseller Boscha

Obraz-2021-02-06-170232.Png

Najpopularniejszą zmywarką marki Bosch był w 2020 roku model SMV46KX01E.

To urządzenie pomieści 13 kompletów naczyń i zużywa na jeden cykl zmywania tylko 9,5 l wody. Jej klasa energetyczna A++ ( zużywa 262 kWh rocznie), a jej głośność to 46 dB.

Posiada 6 programów zmywania, w tym TurboSpeed 20 min. oraz idealny program do codziennego zmywania – Godzinny 65 °C. Zmywarka posiada funkcje specjalne: Suszenie Extra – pomoże w dosuszeniu trudno schnących naczyń i VarioSpeed Plus, która pozwala skrócić czas zmywania do 66% oraz HigienaPlus, która podnosi temperaturę wewnątrz zmywarki do 70°C i utrzymuje ją przez ok. 10 minut, dzięki temu naczynia nie tylko pięknie błyszczą, ale przede wszystkim są wolne od wszelkich bakterii.

 

Ten model Boscha również wyposażony jest w szufladę na sztućce. Jego aktualną cenę sprawdzicie TUTAJ.

Obserwuj