Hbtdwh7A1Tce-S-Rystech.jpg

Aktualnie na rynku dostępnych jest tylko kilka suszarek do zabudowy –Hoover BHTD H7A1TCE-S i  Candy BCTD H7A1TE-S i Beko DIH7452TA.

Wymiary suszarek Candy i Hoover to: 82,5×59,6×46,7 cm (wxszxgł). Natomiast wymiary Beko to 84,6×59,7×45,9 cm (wxszxgł). Maksymalny załadunek wszystkich suszarek do zabudowy to 7 kg,  a klasa energetyczna modeli Candy i Hoover to A+, natomiast model beko jest bardziej energooszczędny- jego klasa energetyczna to A++.

Urządzenia wykonane są w technologii pompy ciepła- dzięki czemu suszą delikatnie i energooszczędnie. Suszarka nie potrzebuje  podłączenia do wody ani  kanalizacji – bo wilgoć z ubrań zbiera się albo w specjalnej szufladzie na froncie suszarki (model Beko) lub w specjalnym, opatentowanym pojemniku, który znajduje się na drzwiach bębna suszarki (Candy, Hoover).

Suszarka Do Zabudowy

Suszarka Hoover oferują wiele ciekawych programów suszenia: bawełna, białe tkaniny, jeans, ciemne i kolorowe, tkaniny syntetyczne, koszule, błyskawiczny, wszystko w jednym, higieniczny, pochłanianie zapachów, certyfikowany program Woolmark, tkaniny delikatne, program antyalergiczny i wsad XXL.
Suszarka Do Zabudowy

W suszarce Candy niektóre programy suszenia są identyczne jak w Hoover np. bawełna, białe tkaniny, jeans, ciemne i kolorowe, tkaniny syntetyczne, koszule, certyfikowany program Woolmark, ale dla odmiany ta suszarka oferuje program suszenia małego załadunku, program ECO 30, codzienny perfect 59 (do 2,5 kg) , codzienny perfect 45 (do 2 kg) odświeżanie, likwidacja zagnieceń, sportowe .

W suszarkach Candy i Hoover możemy ustawić aż 4 stopnie wysuszenia: do prasowania / na wieszak / do szafy / super suche.

Aby uniknąć  zagnieceń najlepiej jest rozładować suszarkę zaraz po zakończeniu cyklu. Jeśli nie jesteście pewni, czy będziecie w domu, w momencie gdy suszarka zakończy proces suszenia- wystarczy uruchomić funkcję „ochrony przed zagnieceniami”- wówczas suszarka po zakończeniu suszenia będzie kołysała odzież w bębnie co jakiś czas, aby nie doprowadzić do trwałych zagnieceń.

 

Suszarkami Candy i Hoover możemy sterować przy pomocy aplikacji. Wystarczy pobrać aplikację Simply-Fi dla Candy i Wizard dla Hoovera – dzięki nim uzyskacie dostęp do wszystkich funkcji. Będziecie mogli tworzyć własne programy dopasowane do swoich potrzeb, np. dla odzieży sportowej, czy butów. Aplikacja umożliwia również wykonanie diagnostyki urządzenia, przypomina i informuje jak czyścić filtry, daje też dostęp do wskazówek i porad dotyczących poszczególnych tkanin. W razie awarii możemy też wezwać serwis on-line.
Suszarka Do Zabudowy
Suszarka Beko oferuje aż 15 programów suszenia: bawełna do prasowania, bawełna ECO, bawełna do szafy, bawełna extra suszenie, systetyki do prasowania, syntetyki suche do szafy, programy czasowe, wełna odświeżania, koszule 30 min, Jeans, Outdoor/Sport, Mix/Codzienny, Baby Protect+, Puchowe i Xpress Super Short.

Pralka i suszarka do zabudowy

Projekt-Bez-Tytulu-2020-05-17T122153-630.Png

W ofercie Candy i Hoovera, Beko  są też pralki do zabudowy, dzięki temu zarówno pralkę, jak i suszarkę możemy schować w zabudowie meblowej, chociaż prezentują się tak ładnie, że aż szkoda…

Opera-Zrzut-Ekranu-2020-05-06-183500-Www-Ceneo.png

Obserwuj