Kategorie

Suszarka do zabudowy

2019-11-11
hbtdwh7a1tce-s-rystech.jpg

Aktualnie na rynku dostępne są  dwa modele suszarek do zabudowy - Hoover HBTDWH7A1TCE-S i Candy CBTD 7A1TE-S.

 

Wymiary obydwu urządzeń: 82,5x59,6x46,7 cm (wxszxgł). Ich załadunek to 7 kg,  a klasa energetyczna A+.

Urządzenia wykonane są w technologii pompy ciepła- dzięki czemu suszą delikatnie i energooszczędnie. Suszarka nie potrzebuje  podłączenia do wody ani  kanalizacji - bo wilgoć z ubrań zbiera się w specjalnym, opatentowanym pojemniku, który znajduje się na drzwiach bębna suszarki.

 

Oba modele są prawie identyczne, różnią się tylko panelem sterowania i wykończeniem bębna.

Hoover HBTDWH7A1TCE-S
Hoover HBTDWH7A1TCE-S
Candy CBTD 7A1TE-S
Candy CBTD 7A1TE-S

Suszarki oferują aż 15 programów suszenia-między innymi:

- do bawełny

- do suszenia tkanin mieszanych

- do syntetyków

- do jeansu

- do bawełny

- antyalergiczny

- do koszul

- do odzieży sportowej

- do kurtek puchowych

 

Dodatkowo suszarki oferują program do odświeżania odzieży, neutralizujący brzydkie zapachy oraz program antyalergiczny. W suszarkach możemy ustawić aż 4 stopnie wysuszenia: do prasowania / na wieszak / do szafy / super suche.

 

Aby uniknąć  zagnieceń najlepiej jest rozładować suszarkę zaraz po zakończeniu cyklu. Jeśli nie jesteście pewni, czy będziecie w domu, w momencie gdy suszarka zakończy proces suszenia- wystarczy uruchomić funkcję "ochrony przed zagnieceniami"- wówczas suszarka po zakończeniu suszenia będzie kołysała odzież w bębnie co jakiś czas, aby nie doprowadzić do trwałych zagnieceń. 

 Suszarkami Candy i Hoover możemy sterować przy pomocy aplikacji. Wystarczy pobrać aplikację Simply-Fi dla Candy i Wizard dla Hoovera - dzięki nim uzyskacie dostęp do wszystkich funkcji. Będziecie mogli tworzyć własne programy dopasowane do swoich potrzeb, np. dla odzieży sportowej, czy butów. Aplikacja umożliwia również wykonanie diagnostyki urządzenia, przypomina i informuje jak czyścić filtry, daje też dostęp do wskazówek i porad dotyczących poszczególnych tkanin. W razie awarii możemy też wezwać serwis on-line.

 

Aktualną cenę suszarki do zabudowy Hoovera możecie sprawdzić TUTAJ, a Candy TUTAJ.

Pralka i suszarka do zabudowy

projekt-bez-tytulu-2020-05-17t122153-630.png

W ofercie Candy i Hoovera są też pralki do zabudowy, dzięki temu zarówno pralkę, jak i suszarkę możemy schować w zabudowie meblowej, chociaż prezentują się tak ładnie, że aż szkoda...

opera-zrzut-ekranu-2020-05-06-183500-www-ceneo.png


11 Listopad, 2019   |   18632
  |   Średnia ocena na podstawie 0 głosów.

Nasze marki