Czy słyszeliście już o promocji Amiki  „Zestawy chodzą parami”? Jeśli jesteście na etapie remontu, urządzania własnego gniazdka, to warto się z nią zapoznać!

Akcja „Zestawy chodzą parami to” akcja promocyjna organizowana przez Amikę, która polega na tym, że kupując wybrany piekarnik, płytę grzewczą min. czteropolową, zmywarkę do zabudowy, okap lub kuchenkę mikrofalową do zabudowy marki Amica możesz odebrać nagrodę i to nie byle jaką, bo jest to ekspres do kawy lub odkurzacz! Jeśli chcesz zobaczyć, jakie produkty są objęte promocją wejdź TUTAJ.

Zakupu produktów objętych promocją należy dokonać od 17.07.2023 roku do 31.10.2023 roku, a rejestracji zakupu należy dokonać od 17.07.2023 roku do 14.11.2023 roku.

Promocja Amiki - Zestawy Chodzą Parami

Rejestracja zakupu jest możliwa przez konto moja amica lub przez zgłoszenie.
Regulamin promocji sprawdzisz TUTAJ.

 

Nagrody w promocji 

Promocja Amiki - Zestawy Chodzą ParamiEkspres do kawy Amica CT5012- to automatyczny ekspres ciśnieniowy z młynkiem o ciśnieniu 19 Bar, przy pomocy którego możesz sobie przygotować mocną i łagodną czarną kawę. A jeśli zechcesz napić się mlecznej kawy, to  przy pomocy dyszy wystarczy  manualnie spienić mleko. Ekspres posiada dotykowy panel sterowania, regulowany dozownik, aby bez problemu przygotować kawę w wysokiej szklance lub niskiej filiżance.

Ekspres Amica posiada wyjmowany blok zaparzający, dzięki czemu jego czyszczenie i konserwacja jest wyjątkowo prosta. Wystarczy, że wyjmiesz element co kilkanaście kaw i wypłuczesz go w letniej wodzie z resztek zmielonej kawy. Takie rozwiązanie gwarantuje Ci bezpieczeństwo użytkowania sprzętu i jego dłuższą żywotność.

 

Odkurzacz Amica VM 7004 Suracon PET plus- to odkurzacz tradycyjny, o maksymalnej mocy 700 W, który gwarantuje komfortowe odkurzanie, dzięki super cichej pracy odkurzacza. Wygłuszająca obudowa oraz konstrukcja silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, że nie obudzi nawet śpiącej osoby. Codzienne porządki staną się przyjemnością. Jego głośność to 61 dB.

Promocja Amiki - Zestawy Chodzą Parami

Specjalny filtr HEPA 13 we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Odkurzacz wyposażony jest w wyświetlacz LED, który pokazuje cztery ikony informujące o tym, która z mocy jest aktualnie włączona. Przyciski znajdujące się w rączce pozwalają na komfortowe włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania. Na wyposażeniu odkurzacza mamy szczotkę do parkietu, ssawkę do sierści PET i Turboszczotkę i miniturboszczotkę.

Promocja Amiki - Zestawy Chodzą Parami

Wpis powstał we współpracy z marką Amica

Obserwuj