Amica-Ifa-01-0598.Jpg
Amica-Ifa-02-Produktowe-1425.Jpg
Amica-Ifa-04-Produktowe-0330.Jpg

Warsaw Home to Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w dniach 4 -7 października w Ptak Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Wśród producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej oraz wykończeniowej, swoje produkty zaprezentował również największy polski producent artykułów gospodarstwa domowego, jakim jest Amica.

Podczas targów zadebiutowała  w naszym kraju nowa linia sprzętów X-type, które zostały pokazane na niedawno zakończonych targach IFA w Berlinie.

Urządzenia serii X-type są  adresowane  do najbardziej wymagających klientów, którzy chcieliby mieć w domu wyposażenie z jednej linii wzorniczej, idealnie wkomponowane w nowoczesną kuchnię.

 

Amica - Nowa Linia Sprzętów X-Type

 

Sprzęty z lini X-type zapewniają przełomowe w branży udogodnienia, znajdą się m.in. automatycznie otwierany piekarnik z innowacyjną funkcją OpenUp, intuicyjna płyta grzejna 77 cm, okap 90 cm sterowany gestem, szuflada grzejna, kompaktowy piekarnik 2 w 1, chłodziarka do wina i lodówka z systemem zarządzania przestrzenią.

Piekarnik z linii X-type gwarantuje równomierne pieczenie na kilku poziomach dzięki idealnej dystrybucji ciepła i stabilnej temperaturze. Dodatkowo nagrzewa się w 3 minuty do 150 stopni. Jego pojemność to aż 77 litrów! Posiada kolorowy, dotykowy  wyświetlacz i rewelacyjny system automatycznego otwierania drzwi.

Jeśli będziesz chciała otworzyć drzwi piekarnika trzymając w rękach blachę, wystarczy dotknąć ciałem uchwyt piekarnika, a on sam się otworzy.

 

 

Okap z linii X-type sterowany jest gestem, a sterowanie gestem to jeszcze mniej sprzątania – nigdy więcej śladów po palcach. Bez żadnego pilota i bez dotykania. Wystarczy ruch dłoni do uruchomienia okapu, zmiany mocy czy włączenia światła.

Okap wyposażony jest w obwodowe pochłanianie FrameON, które  odprowadza opary także przez szczeliny umieszczone wokół przedniej szyby, dzięki czemu są one pobierane z większego obszaru.

Zapach znika szybciej, a okap pracuje ciszej. Dodatkowym atutem jest oświetlenie LED, które jest oszczędniejsze, jaśniejsze i korzystniejsze dla wzroku.

 

Amica - Nowa Linia Sprzętów X-Type

 

W ofercie marki pojawią się również chłodziarki do wina.

Winiarki wyposażone w Amica VinoOptima System™ gwarantują zawsze właściwe warunki przechowywania dla różnych rodzajów trunku. Dzięki strefom z elektroniczną regulacją temperatury, w urządzeniach mogą być przechowywane różne rodzaje win.

Dzięki przyciemnianej szybie anty-UV i oświetleniu LED, które nie emituje niekorzystnego dla wina światła i ciepła, wino zachowa w chłodziarce smak, a butelki będą się elegancko prezentować.

Urządzenie wyposażono także w system, który zadba o równomierną, optymalną wilgotność w jego wnętrzu. Jakość powietrza wewnątrz chłodziarek zapewnia natomiast aktywny filtr węglowy, blokujący zapachy, które mogłyby przeniknąć przez korek do wina.

 

Amica - Nowa Linia Sprzętów X-Type

 

Nowe produkty z linii X- type powstawały na podstawie kompleksowych badań rynkowych – w tym badań etnograficznych, które precyzyjnie zdefiniowały potrzeby i oczekiwania klientów poprzez ich obserwowanie w trakcie realnego korzystania z produktów.

To praktyczne, niezwykle intuicyjne i dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, które pomogą opanować kuchenną codzienność i pozwolą czerpać z życia jak najwięcej. Już w drugim kwartale 2019 roku produkty z lini X-type pojawią się w sklepach.

Artykuł sposorowany

Obserwuj