Strona główna Blog Odkurzacze pionowe Triflex najlepszy w teście magazynu Chip

Kategorie

Triflex najlepszy w teście magazynu Chip

2021-01-20

Triflex HX1 Pro, bezprzewodowy odkurzacz Miele, zwyciężył w teście bezprzewodowych odkurzaczy pionowych przeprowadzonym przez międzynarodowy magazyn Chip. W teście wzięło udział 20 odkurzaczy. Triflex otrzymał doskonałe lub bardzo dobre noty w kategoriach „pochłanianie kurzu”, „obsługa”, „funkcje” i „poziom hałasu”.

20000168480-highres.jpg

Triflex pokonał w teście m.in. konkurencyjny odkurzacz, Dyson V11 Absolute Extra Pro, który zajął drugie miejsce. Jury skomentowało wyniki testu jako potężny rynkowy debiut Triflexa w segmencie odkurzaczy bezprzewodowych. Redakcyjny zespół oceniający urządzenia docenił zastosowany w Triflexie koncept 3w1 i elastyczność rozwiązania, które pozwala w kilka sekund zmienić sposób działania odkurzacza. Obsługa Triflexa jest zdaniem jurorów prosta i dobrze przemyślana. Doskonale sprawdza się szczotka MultiFloor XXL wyposażona w oświetlenie BrilliantLight. Wygodnie i w higieniczny sposób opróżnia się pojemnik na kurz.

 

Odkurzacz Miele dostał najwyższe oceny także za wydajność ssania i pochłanianie kurzu. W przypadku twardej podłogi test wykazał 100% skuteczności w zbieraniu kurzu, w przypadku dywanów skuteczność wyniosła 88%. Wydajność baterii oceniono jako bardzo dobrą przy wykorzystaniu najwyższej mocy, nieco gorszy był wynik pracy na najniższych obrotach, w teście nie wzięto jednak pod uwagę dodatkowej baterii, która – dołączona do modelu Triflex HX1 Pro dwukrotnie wydłuża czas pracy urządzenia.

 

Źródło informacji: Notatka prasowa firmy Miele

 

Ja osobiście miałam przyjemność przetestować  ten odkurzacz, więc zapraszam Was do obejrzenia filmu :-)


20 Styczeń, 2021   |   1615
  |   Średnia ocena na podstawie 0 głosów.

Nasze marki