Marzy Ci się lodówka z automatyczną kostkarką? Wybierz multidoory i frenchdoory z automatyczną kostkarką! To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż side-by- side z kostkarką! .

Multidoory i frenchdoory z automatyczną kostkarką Samsung

Multidoory I Frenchdoory Z Automatyczną Kostkarką

Jedną z marek, która oferuje multidoory z automatyczną kostkarką jest firma Samsung. Według mnie najciekawsze ich modele to te, które oferują tzw. Beverage Center i automatyczną kostkarkę!

Beverage Center czyli centrum napojów w lodówce! Lewa górna komora chłodziarki posiada podwójne drzwi, gdy otworzysz ich pierwszą część zobaczysz dystrybutor wody i specjalny dzbanek (pozbawiony BPA, czyli Bisfenolu A), w którym możesz przygotować wyśmienite wody smakowe. Włóż do niego owoce lub zioła, a automatycznie napełni się schłodzoną wodą. Taka konstrukcja lodówki ogranicza pojawienie się bakterii na dyspenserze.

Multidoory I Frenchdoory Z Automatyczną Kostkarką

Automatyczna kostkarka umieszczona jest zamrażalniku, dzięki czemu masz więcej miejsca do wykorzystania na świeże produkty w zamrażalniku. W tych lodówkach nie ma podajnika kostek na drzwiach, trzeba otworzyć drzwi zamrażarki, aby sięgnąć po kostki.

Automatyczna kostkarka potrafi w ciągu dnia przygotować aż do 2,8 kg kostek lodu. Do tego możesz wybrać koski lodu w standardowej wielkości lub  Ice Bites™ – fantastyczne, mniejsze kostki, które szybciej schładzają napoje.

 

Oto symbole multidoorów Samsunga z Beverage Center i automatyczną kostkarką: Samsung RF65A967FB1– w kolorze grafitowa stal, RF65A967ESR – w kolorze srebrnym, Samsung RF65A977FSG– w kolorze grafitowej stali.  Ten ostatni model to wyjątkowa lodówka multimedialna, która umożliwia efektywne zakupy, sterowanie urządzeniami, słuchanie muzyki, etc.) Parametry techniczne tych lodówek to: klasa energetyczna F, głośność 37 dB, a wymiary to: 1825 x 912  x 723 (wys. x szer. x gł.)

Multidoory I Frenchdoory Z Automatyczną Kostkarką

Jeżeli zależy Ci na podajniku lodu na froncie lodówki, to wybierz lodówkę typu Frenchdoor  Samsung RF23R62E3S9 (kolor srebrny) lub Samsung RF23R62E3B1 (kolor grafitowa stal). Parametry tych lodówek to: klasa energetyczna F, głośność 41 dB, a wymiary to 1777 x 908 x 788 mm (wys. x szer. x gł.).

Frenchdoor to lodówka, w której cała górna część to chłodziarka otwierana przy pomocy dwóch drzwi, a dolna część to zamrażarka w postaci szuflady.

W tej lodówce Samsunga mechanizm kostkarki mieści się w chłodziarce i automatycznie zabiera trochę miejsca, ale za to mamy dozownik na froncie lodówki.

Frenchdoor Z Automatyczną Kostkarką

Multidoory z kostkarką LG

Jeżeli zależy Ci na podajniku wody i kostek na froncie lodówki a jednocześnie nie chcesz, aby mechanizm kostkarki zajmował zbyt dużo miejsca, to przyjrzyj się multidoorom LG, które mają Slim SpacePlus Ice System. To rozwiązanie polega na tym, że system wytwarzania lodu jest wbudowany w drzwi lodówki, dzięki czemu zapewnia dużo miejsca i jednocześnie pozwala na przechowywanie produktów na drzwiach!

Multidoory I Frenchdoory Z Automatyczną Kostkarką

Jednym z ciekawszych multidoorów z dystrybutorem wody i automatyczną kostkarką jest model LG GMX844MCBF. Jego parametry to: wymiary 1787x 835 x 734 (wys. x szer. x gł.), klasa energetyczna F, głośność 40dB.

Wyjątkową cechą tego modelu jest to, że nie wymaga on podłączenia do wody, bo w swoim wnętrzu ma specjalny zbiornik na wodę, który należy uzupełniać samemu. Pojemnik na wodę jest wyjmowany, tak aby można go było utrzymać w czystości. Umiejscowiony jest na bocznej ścianie chłodziarki. Zaletą takiego rozwiązania ze zbiornikiem na wodę  jest szybka i łatwa instalacja lodówki oraz fakt, że urządzenie nie wymaga stosowania filtra do wody, który kosztuje ok. 150 zł i wymaga wymiany co pół roku. Pojemnik na wodę możemy napełniać kranówką jest czysta lub przefiltrowaną wodę z dzbanka a nawet ulubioną wodę źródlaną lub mineralną!

Lg Gmg960Evje

Alternatywą do modelu GMX844MCBF może być LG GMG960EVJE również w kolorze czarny mat, który wymaga podłączenia do wody. On ma trochę większe wymiary  1792 x 914 x 729 (wys. x szer. x gł.), klasa energetyczna E, głośność 40dB.

Charakterystyczną cechą obydwu urządzeń jest wyjątkowa technologia InstaView Door- in- Door. Wystarczy dwukrotnie zapukać w elegancki szklany panel, aby zajrzeć do wnętrza komory szybkiego dostępu i znaleźć w niej ulubione przekąski i napoje bez otwierania drzwi, oszczędzając zimne powietrze oraz wydłużając czas świeżości produktów.

Kolejną propozycją multidoora LG z dystrybutorem wody i kostkarką na frontowych drzwiach są modele LG GML945PZ8F  w kolorze Platinum Silver. Jego wymiary to  1793x 912 x744  (wys. x szer. x gł.), klasa energetyczna F, głośność 40dB. Model wymagaj podłączenia do wody i  nie posiada rozwiązania InstaView Door- in- Door.

Multidoory I Frenchdoory Z Automatyczną Kostkarką

Multidoor LG z kostkarką

Multidoory z kostkarką Beko/Grundig

Firma Beko oferuje trzy multidoory z automatyczną kostkarką. Jest to Beko GN1416231JXN , Grundig GQN21235XRN, Beko GN1426233ZDRXN

Multidoory I Frenchdoory Z Automatyczną Kostkarką

Beko GN1416231JXN to model w kolorze perłowa stal, w klasie energetycznej F, o głośności 39 dB. Jego wymiary to 182×90,8×75 cm (wys. x szer. x gł.) Kostkarka pobiera wodę ze specjalnego zbiornika, który znajduje się wewnątrz chłodziarki między szufladami.

Wyjątkową technologią zastosowaną w tym modelu jest technologia HarvestFresh. Ta innowacyjna technologia, opracowana dla lodówek marki Beko, korzysta z trzech aktywnych kolorów światła (zielony, niebieski i czerwony), które imitują w lodówce 24-godzinny naturalny cykl słoneczny. Ta kombinacja symuluje dzienny cykl świetlny – w tym czas ciemności – w celu odtworzenia naturalnego środowiska życia owoców i warzyw na długo po ich zebraniu. Cykl zmieniającego się światła sprawia, że składniki mogą dłużej zachować równowagę, co natomiast wpływa na wolniejsze psucie.

We wnętrzu multidoora Beko jest specjalna szuflada Everfresh+, która jest idealnym miejsce dla Twoich warzyw i owoców. Dzięki specjalnej konstrukcji, warzywa i owoce przechowywane w szufladzie Everfresh+ utrzymają pełnię składników odżywczych i świeżość nawet do 30 dni.

Multidoory I Frenchdoory Z Automatyczną Kostkarką

W lodówkach Beko znajduje się też elastyczna komora Multizone, która zapewnia dodatkową przestrzeń chłodzącą lub mrożącą, którą możesz używać wedle potrzeb. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby ustawić temperaturę w zakresie od -24°C do 10°C i przestać martwić się o to, jak upchnąć w lodówce wszystkie te produkty.

Model Grundig GQN21235XRN jest w kolorze ciemnej stali i ma identyczne parametry jak model powyżej, ale wymaga podłączenia do wody.

Beko GN1426233ZDRXN  ma takie same parametry ww. modele,  ale dodatkowo na froncie ma podajnik do wody i  wymaga podłączenia do wody! Kostki lodu nie są podawane na froncie lodówki, tylko trzeba je wyciągać z szuflady z zamrażarki.

Jeśli chcesz poznać inne lodówki: side by side, lodówki standardowe 60- tki  z automatyczną kostkarką, które nie wymagają podłączenia do wody, to zajrzyj TUTAJ.

Frenchdoor Liebherr

Firma Liebherr ma w swojej ofercie przepiękną lodówkę typu Frenchdoor z automatyczną kostkarką CBNste8872 BioFresh NoFrost wykonaną ze stali szlachetnej.  Wymiary tego urządzenia to 202,7x91x61,5 cm (wxszxgł), a jego klasa energetyczna to E. Całkowita pojemność urządzenia wynosi 522l, a głośność 42dB.

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr  to zaawansowane urządzenie, które zapewnia długotrwałą świeżość i optymalne warunki przechowywania dzięki technologiom BioFresh i NoFrost. BioFresh pozwala na dłuższe zachowanie idealnych właściwości owoców, warzyw i mięs, zwiększając ich trwałość bez utraty wartości odżywczych. Funkcja NoFrost automatycznie zapobiega powstawaniu szronu, co eliminuje konieczność manualnego rozmrażania i zwiększa efektywność energetyczną. Elegancki design i nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że CBNste 8872 doskonale komponuje się z każdą nowoczesną kuchnią.

Cbnste 8872 Biofresh Nofrost

Jeśli rozważacie zakup lodówki marki Liebherr, to bardzo polecam Wam zakupy w sklepie  www.13VIP.pl. – u autoryzowanego partnera producenta. Zyskujesz bezpieczeństwo, dodatkowe bonusy jak przedłużona gwarancja do 10 lat czy inne akcje promocyjne.
Kupując lodówkę Liebherr w tym sklepie możecie liczyć na fachową obsługę, idealny dobór urządzenia, dodatkowe opcje dostawy premium, z wniesieniem, podłączeniem i odbiorem starego sprzętu. Dodatkowo korzystając z kodu rabatowego PANIAGD otrzymacie prezent w postaci zestawu porcelany bądź innych akcesoriów kuchennych.

 

Obserwuj