Projekt-Bez-Tytulu-2021-11-23T234259-293.Png

Do świąt zostało niewiele czasu. Jak co roku czeka nas ogrom pracy w kuchni: pieczenie pierników, zagniatanie ciasta na pierogi, robienie farszy, pieczenie makowców i serników. Teoretycznie zawsze możemy  kupić gotowe dania, ale nic tak nie smakuje, jak zrobione przez siebie potrawy. Poza tym zapach przygotowywanych dań jest też niezbędnym elementem świątecznego nastroju. Jak temu wszystkiemu sprostać, kiedy oprócz gotowania czeka na nas cała masa innych obowiązków? Mam dla Was rozwiązanie- to robot planetarny marki Amica. On będzie Twoim wiernym pomocnikiem kuchennym.

Robot planetarny Amiki pomoże Ci nie tylko perfekcyjnie wyrobić ciasto, zmielić mięso czy ubić śmietanę, ale również  przygotować domowe kiełbaski i warzywne spaghetti. Te roboty są tak wielozadaniowe,że długo będziesz odkrywać ich wszystkie możliwości. W ofercie firmy Amica dostępne są dwa modele robotów planetarnych:  KML4011 i KML6011.

Model KML 4011 to model w kolorze perłowym, a KML 6011 jest w kolorze srebrnym. Jedyną różnicą pomiędzy tymi modelami oprócz kolorystyki jest możliwość przygotowania przez model KML 6011 makaronu warzywnego, ale po  kolei…

 

Bez-Tytulu.jpg
1191203-Kml-4011-3-Pd.jpg
1191204-Kml-6011-2-Pd.jpg
1191204-Kml-6011-7-Pd.jpg
1191204-Kml-6011-1.Jpg

Oto najważniejsze cechy robotów planetarnych Amiki.

 

Kluczową cechą obydwu modeli jest planetarny ruch mieszadeł, który polega na tym, że  mieszadła poruszają się po obwodzie misy i wokół własnej osi, co zapewnia idealne napowietrzenie ciasta, gwarantując uzyskanie doskonałej konsystencji w znacznie krótszym czasie.

Nie wiem, czy słyszałeś już kiedyś taką nazwę jak spiralizer? Nawet jeśli nie, to na długo pozostanie w twej pamięci, jeśli skosztujesz pysznego makaronu warzywnego z cukinii. Spiralizer do warzyw to nasadka przy pomocy, której zrobisz pyszny, dietetyczny makaron z cukinii, marchewki lub ogórka. Wymienne nasadki pozwolą Ci stworzyć aż 3 rodzaje warzywnych lub owocowych spirali, takich jak spaghetti, sprężynki czy wstążki. (Spiralizer jest dostępny tylko w modelu KML 6011)

Roboty planetarne Amiki posiadają duże misy ze stali szlachetnej z osłoną o  pojemności 4,5 litra. Dzięki dużej 4,5-litrowej misie bez trudu zaspokoisz potrzeby kulinarne całej rodziny. Zastosowana stal nierdzewna to gwarancja trwałości, a praktyczna osłona zapobiega rozchlapywaniu ciasta podczas pracy mieszadeł.

Do ramienia robota możesz zamocować jedno z 3 mieszadeł: hak, mieszadło i trzepaczkę.  Hak pomoże Ci przygotować ciasto na chleb lub pączki, zapobiegając jego narastaniu podczas zagniatania. Mieszadło pozwoli Ci przygotować ciasto biszkoptowe, farsze i doskonałe purée a trzepaczka jest niezrównana w ubijaniu śmietany oraz w przygotowywaniu sosów.

W zależności od tego, jakie surowce wykorzystujesz, czy zagniatasz ciasto drożdżowe, ubijasz śmietanę czy mielisz mięso możesz wybrać jedno z 8 ustawień prędkości pracy robota. A zrobisz to za pomocą praktycznego pokrętła.

Twój robot w każdej chwili może zmienić się w wielofunkcyjną maszynkę do mielenia mięsa, sera na pierogi czy grzybów. Pomoże Ci także przygotować pyszną domową kiełbasę i kebbe. Do dyspozycji masz wymienne sitka, nasadkę do kiełbasy i nasadkę kebbe, tackę podawczą oraz praktyczny popychacz poprawiający komfort użytkowania i gwarantujący pełne bezpieczeństwo.

Moc, bezpieczeństwo i komfort użytkowania robotów planetarnych Amica

Często kupując robot planetarny sprawdzacie moc urządzenia z obawy, czy poradzi sobie zagniataniem ciężkich ciast. Duża moc robotów planetarnych Amica na poziomie 1000W oraz jego specjalna konstrukcja gwarantują, że robot poradzi sobie w każdej sytuacji, zarówno z zagniataniem ciasta, jak i mieleniem mięsa.

Twój robot planetarny nie zepsuje się nawet przy dużym obciążeniu. Przegrzanie się sprzętu spowoduje, że urządzenie automatycznie się wyłączy, eliminując ryzyko zniszczenia, a po chwili ponownie się załączy. Zabezpieczenie przed przegrzaniem nie dopuszcza do zwarcia urządzenia.

Amica zadbała również o to, aby podczas korzystania z robota był on stabilny i nie przesuwał się po blacie. Jak wiadomo w kuchni w czasie gotowania blat często może być śliski. Dlatego podstawa robota została wyposażona w antypoślizgową bazę!

Sami przyznacie, że z tak funkcjonalnym sprzętem przygotowanie Świąt to będzie prawdziwa przyjemność!

Robot planetarny Amica może być też idealnym prezentem świątecznym dla kogoś, kto lubi gotować.

Zdjecie-Do-Artykulu-Dla-Pani-Agd.jpg

Artykuł sponsorowany

Obserwuj