Kiedy przygotowywałam film o tym „jak wybrać parownicę „, testowałam wiele urządzeń i najbardziej polubiłam parownicę Philips Steam&Go GC362/80. To świetne urządzenie, które doskonale uzupełni tradycyjne żelazko w Twoim domu. Szybko i wygodnie bez wyciągania deski do prasowania odświeżysz i wygładzisz swoją garderobę.  Ten sprzęt docenisz również zabierając go ze sobą w podróż- w końcu nawet po długiej podróży będziesz się świetnie prezentować w marynarce czy sukience!

Philips Steam&Go GC362/80 to najwyższy model parownicy Philipsa. Moc tej parownicy to 1300W. Jest gotowa do działania w 45 sekund, strumień pary do 24 g/min, wygładza w pionie i poziomie, pojemność zbiornika na wodę 70 ml, zabija do 99,9% bakterii.

Urządzenie nie tylko wygładza ale również odświeża ubrania. W zestawie jest rękawiczka chroniąca Cię przed oparzeniem gorącą parą, termoodporny worek do przechowywania parownicy. Wygodę użytkowania gwarantuje długi 3 meterowy kabel. Jej cena to ok. 269 pln. Aktualną cenę może sprawdzić TUTAJ.

Uważam, że jeśli za cenę 269 złotych możemy mieć urządzenie o najwyższej mocy, z największym wyrzutem pary, podgrzewaną płytą, oferujące działanie w pionie i poziomie, wśród wszystkich parownic Philipsa, to nie warto kupować niższych modeli za kilkadziesiąt złotych mniej (cena najniższego modelu ok. 190 pln).

Zobacz ją w akcji 🙂

 

Jeśli ten artykuł/film okazał się dla Was pomocny, będę wdzięczna za subskrypcję mojego kanału na YT!

Was to nic nie kosztuje, a mi bardzo pomaga w rozwoju mojego projektu! 

Co tydzień filmuję coś nowego! Zapraszam na KANAŁ PANI AGD NA YT


Obserwuj