Najlepsza parownica

Kiedy przygotowywałam film o tym „jak wybrać parownicę”, testowałam wiele urządzeń dostępnych na rynku i najbardziej polubiłam parownicę Philips Steam&Go GC362/80.

To świetne urządzenie, które doskonale uzupełni tradycyjne żelazko w Twoim domu. Szybko i wygodnie bez wyciągania deski do prasowania odświeżysz i wygładzisz swoją garderobę.

Ten sprzęt docenisz również zabierając go ze sobą w podróż i w końcu nawet po długiej podróży będziesz się świetnie prezentować w marynarce, spodniach czy sukience!

Parownica Philips Steam&Go GC362/80

to najwyższy model parownicy Philipsa.  Jej moc to 1300 W.

Jest gotowa do działania już w 45 sekund, strumień pary do 24 g/min.

Wygładza w pionie i poziomie.

Pojemność zbiornika na wodę to 70 ml.

Parownica zabija do 99,9% bakterii.

Urządzenie nie tylko wygładza ale również odświeża ubrania. W zestawie jest rękawiczka chroniąca przed oparzeniem gorącą parą, termoodporny worek do przechowywania parownicy. Wygodę użytkowania gwarantuje długi, bo 3 metrowy kabel.

Jej cena to około 250 zł. Aktualną cenę może sprawdzić TUTAJ.

Uważam, że jeśli za cenę 250 złotych możemy mieć urządzenie o najwyższej mocy z największym wyrzutem pary, podgrzewaną płytą, oferujące działanie w pionie i poziomie, wśród wszystkich parownic Philipsa, to nie warto kupować niższych modeli za kilkadziesiąt złotych mniej (cena najniższego modelu, to około 190 zł).

Zobacz parownicę w akcji w filmie poniżej.

A o innym urządzeniu do prasowania marki Philips przeczytasz TUTAJ.

Jeśli ten artykuł/film okazał się dla Was pomocny, będę wdzięczna za subskrypcję mojego kanału na YT! Was to nic nie kosztuje, a mi bardzo pomaga w rozwoju mojego projektu! Co tydzień filmuję coś nowego! Zapraszam na KANAŁ PANI AGD NA YT


Obserwuj