Nie masz miejsca na zmywarkę o standardowych wymiarach? Nie przejmuj się! Na szczęście istnieje zmywarka nablatowa. Takie urządzenia stanowią świetne rozwiązania do małych kuchni.

Nigdy nie rezygnuj z posiadania zmywarki, bo tylko zmywarka jest w stanie umyć naczynia tak higienicznie, energooszczędnie i zużywając do tego, tak małą ilość wody.

Dziś przedstawię Wam nowy model zmywarki nablatowej od Amiki, który występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: Amica DFM52FqS (wersja w srebrnym kolorze) oraz  Amica DFM52F7qW (wersja w białym kolorze). Jego pojemność to 6 kompletów naczyń, głośność to 49 dB. W cyklu zmywania ECO zużywa 0,61 kWh i 6,5 l wody.

Zmywarka Nablatowa Od Amiki

Oto technologie, funkcje i programy, jakie oferuje ten model:

Bezszotkowy silnik SilentDrive 2.0

Bezszczotkowy silnik SilentDrive 2.0 zapewnia cichszą pracę zmywarki i mniejsze zużycie energii, a dzięki 2-prędkościom zmywanie będzie idealnie dopasowane do rodzaju naczyń. Dwa poziomy ciśnienia wody pozwalają na delikatne mycie naczyń w górnym koszu, podczas gdy w koszu dolnym odbywa się intensywne zmywanie uciążliwych zabrudzeń. Technologia bezszczotkowa to gwarancja dłuższej żywotności silnika.

SteamPower

Chcesz, żeby Twoje naczynia były higieniczne czyste i lśniące? To możliwe dzięki SteamPower — gorącej pary użytej na końcu cyklu zmywania, która redukuje ilość bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także sprawia, że wyjmowane ze zmywarki naczynia lśniące i idealnie dosuszone.

Opóźnienie startu

Korzystając z funkcji Opóźnienie Startu, zaprogramuj zmywarkę tak, aby rozpoczęła pracę wtedy, kiedy nie ma Cię w domu, a po powrocie nic nie zakłóci popołudniowego relaksu. Możesz opóźnić start nawet o 24 godziny i uruchomić ją w nocy, wykorzystując niższą taryfę opłat za prąd. Zmywarki Amica to czysta oszczędność i wygoda.

Wyświetlacz LED

Duży wyświetlacz LED pozwala na czytelne wyświetlanie komunikatów, programów, czasów ich trwania, funkcji dodatkowych oraz kodów błędów, dzięki czemu obsługa urządzenia jest komfortowa i intuicyjna.

Programy zmywania

  • Program Pełny 90’- gwarantuje perfekcyjne zmywanie naczyń na co dzień w ciągu 90 minut, które nie pomija żadnych faz typowych dla pełnych programów. Twoja zmywarka w półtorej godziny odpowiednio namoczy, perfekcyjnie umyje i wypłucze, a także dokładnie wysuszy naczynia. Ciesz się z doskonałych efektów zmywania w szybkim tempie. Świetne rozwiązanie do stosowania na co dzień.
  • Program Szybki 30′– Chcesz w mgnieniu oka pozmywać od razu po śniadaniu? Twoje kieliszki zakurzyły się, stojąc przez dłuższy czas nieużywane w szafce? Zawsze wtedy, gdy potrzebujesz odświeżyć naczynia albo pozbyć się lekkich zabrudzeń, korzystaj z krótkiego, 30-minutowego programu. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i wody!
  • Program intensywny– idealny do bardzo brudnych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia, trwa 140 minut i zmywa w temperaturze 70C.
  • Program Optymalny– do normalnie zabrudzonych naczyń, które wymagają szybkiego mycia- trwa 120 minut i zmywa w temperaturze 60C
  • Delikatny– służy do zmywania lekko zabrudzonych naczyń i szkła- twa 75 minut i zmywa w temperaturze 45C.
  • ECO– naczynia szklane, porcelanowe, lekko zabrudzone, – czas trwania 230 minut, temperatura 45C
  • Samoczyszczenie – program zapewnia skuteczne samoczyszczenie zmywarki, czas trwania 80 minut, temperatura 70C
  • Zmywarka Nablatowa Od Amiki

Oprócz licznych programów zmywania urządzenie oferuje też funkcję Extra suszenia. Dzięki nieznacznie wydłużonemu procesowi suszenia uzyskasz perfekcyjnie suche naczynia. W tej małej zmywarce zastosowano również elektroniczny system chroniący przed zalaniem mieszkania oraz czujniki braku soli i nabłyszczacza.

Wybierając zmywarkę nablatową do swojej kuchni nie tylko zadbasz o środowisko- zużywając mnie wody i energii niż zmywając w sposób tradycyjny, ale też zadbasz o swoje dłonie i wygospodarujesz wiele dodatkowego czasu dla siebie i swojej rodziny.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Amica.

Zmywarka Nablatowa Od Amiki

 

 

 

 

Obserwuj