Programy Auto,Eko, do mycia szkła, garnków, szybki to dziś standard we wszystkich zmywarkach, ale są też zmywarki z wyjatkowymi programami.

Zmywarki miele od lat oferują swoim klientom dwa wyjątkowe programy zmywania: Program mycia kufli do piwa i program o nazwie Pasta/Paella.

Kufle

Popwione.png

Z powstaniem programu mycia kufli do piwa wiąże się ciekawa historia.

Program ten powstał za sprawą niezadowolonych niemieckich klientów, którzy skarżyli się na fakt, że po nalaniu piwa do szkła mytego w zmywarce, piana z piwa opada.

Na zlecenie właściciela marki Miele przeprowadzono specjalne badania i okazało się, że przyczyną opadającej piwnej pianki był nabłyszczacz. Powierzchnia szkła przez nabłyszczacz stawała się zbyt śliska i piana się z niej po prostu ześlizgiwała…

W trosce o zadowolenie swoich klientów, Miele opracowało specjalny program do mycia kufli, w którym zmywarka nie pobiera nabłyszczacza i piwna pianka pozostaje stabilna.

Program Pasta/Paella

Spaghetti-1987454-1920.Jpg

Drugim ciekawym programem jest program do mycia naczyń po pozostałości  ryżu, makaronu i ziemniaków. Program ten ma długą fazę namaczania, która jest niezbędna do usunięcia resztek zawierających skrobię.

Program ten jest nie tylko ukłonem w kierunku klientów z Hiszpanii czy Włoch, ale w kierunku wszystkich osób, które gustują w kuchni śródziemnomorskiej!

Marka Miele wciąż zaskakuje nas nietuzinkowymi rozwiązaniami! Czekamy na kolejne…

Obserwuj