Product-Feature-Dw-Intelli-Wash.jpg

Zakup zmywarki to w wielu gospodarstwach domowych krok milowy w walce z brudnymi naczyniami. Nagle okazuje się, że ten obowiązek przejmuje inteligentne urządzenie, które nie dość, że dba o czystość to jeszcze posiada całą listę dodatkowych funkcji, dzięki którym np. oszczędzamy.

 

Wydajne I Skuteczne Zmywarki Sharp

 

Zmywarki Sharp już w wersji standardowej wyposażone są w program Expreess 50′ pozwalający na umycie naczyń w zaledwie 50 minut w temperaturze 65°C. Z kolei program Eco Wash przydaje się w sytuacjach, w których do umycia jest tylko połowa załadunku. Korzystając z niego możemy również określić, czy zmywane mają być naczynia wyłącznie w górnym czy dolnym koszu.

Poprzez sprawdzenie rodzaju mytych naczyń zmywarki potrafią także dostosować swoje programy, dobierając poziom temperatury do optymalnego programu myjącego.

Wydajne I Skuteczne Zmywarki Sharp

 

Producent stawia na energooszczędność, urządzenia gwarantują najwyższą oszczędność energii w swojej klasie bez wpływu na jakość czyszczenia – zużycie energii nawet o blisko 20% niższe w przypadku zmywarek w klasie energetycznej A+++.

Wybrane modele posiadają także funkcję QuickWash – jeden z najkrótszych programów na rynku pozwalający umyć do 4 zestawów naczyń w ciągu zaledwie 18 minut. Idealna funkcja podczas przyjęć, kiedy musisz często zmieniać zastawę!

 

Wydajne I Skuteczne Zmywarki Sharp

 

 

Dla osób, które z braku czasu chciałyby jednocześnie zmywać delikatne naczynia, jak również szklanki, kieliszki oraz mocno zabrudzone lub przypalone garnki, producent proponuje Dual Pro Wash – zaawansowaną pompę, która pozwala w trakcie jednego procesu zmywania wykorzystywać natrysk o różnym natężeniu.

 

Wydajne I Skuteczne Zmywarki Sharp

 

Szybsze i sprawniejsze osuszenie naczyń jest także możliwe w programie AutoDoor, dzięki któremu po zmywaniu drzwi zmywarki automatycznie uchylają się, aby uwolnić nagromadzoną parę.

Niewątpliwym atutem zmywarek Sharp jest także niski poziom hałasu, zaledwie 39 dBA, dzięki funkcji SuperQuiet. Zaletę tą z pewnością docenią przede wszystkim rodzice posiadający małe dzieci oraz osoby pracujące w domu.

Co jeszcze ważne dla rodzin z dziećmi oraz cierpiących na alergię to fakt, że zmywarki są wyposażone w system Hygiene Wash, który usuwa 99,99% bakterii, skutecznie likwidując bakterie i roztocza (skuteczność tego rozwiązania została potwierdzona przez Niemiecki Instytut Testowy). Ponadto zmywarki już w standardzie zostały wyposażone w Filtr Mikroban, który skutecznie usuwa wszelkie bakterie.

 

Wydajne I Skuteczne Zmywarki Sharp

 

Zmywarki Sharp wyposażone są w wiele innowacyjnych dla tej kategorii rozwiązań. Są intuicyjne w obsłudze i zarazem maksymalnie wydajne i skuteczne.

Artykuł sponsorowany

Obserwuj