Zmywarka to jedno z najważniejszych urządzeń agd w kuchni, który pozwala zaoszczędzić nie tylko nasz czas ale również ogrom wody i energii. Aż trudno sobie wyobrazić, że tego urządzenia kiedyś nie było :-), a kiedy się pojawiło, to uważano że jego posiadanie to zwykła fanaberia. Dziś już nikt nie kwestionuje posiadania zmywarki, jeśli tylko mamy na nią miejsce w kuchni, to decydujemy się na jej zakup. Nowe zmywarki Amiki to wielozadaniowe sprzęty, które świetnie domywają naczynia, dbają o higienę i sa tak ciche, że zasypiają przy niej niemowlęta.

Poznaj nowe zmywarki Amiki 🙂

Nowe zmywarki Amiki 60-tki

Oto portfolio nowych zmywarek wolnostojących o szerokości 60 cm:

  • białe zmywarki to:DFM61E6qWEU,DFM61E6qWN, DFM61E6qWMG, DFM62D7TOqWD,DFM62D7TOqWH;
  • srebrne zmywarki to:DFM68C9EONViID, DFM66C9EOiID, DFM64D7EOqID, DFM62D7TOqID, DFM62D7TOqIH, DFM61E6qISN, DFM61E6qISMG, DFM61E6qSEU;
  • czarnych zmywarki to: DFM66C8EOiBD,DFM66C8EOiBH
Opera-Zrzut-Ekranu-2021-02-22-014921-Www-Amica.png

Nowe zmywarki wolnostojące Amiki 45-tki

Oto portfolio nowych zmywarek wolnostojących o szerokości 45 cm:

  • białe zmywarki to: DFM46C8EOiWD, DFM44D7EOqWH, DFM44D7EOqWH, DFM42D7TOqWH, DFM41E6qWN, DFM41E6qWMG, DFM41E6qWEU;
  • srebrne zmywarki to: DFM48C9EONViID, DFM46C8EOiID, DFM42D7TOqSD, D, FM42D7TOqSH, DFM41E6qISNDFM41E6qISMG, DFM41E6qSEU;
  • czarne zmywarki to: DFM46C8EOiBD, DFM46C8EOiBH.
Opera-Zrzut-Ekranu-2021-02-22-015111-Www-Amica.png

Co nowego w zmywarkach Amiki?

W nowych zmywarkach wolnostojących amiki pojawia się nowy silniki SilentDrive 3.0, udoskonalony Water Spinner 2.0 (stąd jego nazwa 2.0) oraz cała masa ciekawych rozwiązań, które mają nam zgwarantować higienicznie czyste, wolne od bakterii naczynia.

SilentDrive 3.0

Internet-28.Jpg

W wielu nowych modelach Amiki zastosowano nowoczesny silnik inwerterowy Silent Drive 3.0, który dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dopasowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń. Efekt? Wyjątkowo ciche oraz skuteczne zmywanie nawet w krótkich programach. Technologia bezszczotkowa to także oszczędność energii oraz znacznie przedłużona żywotność zmywarki.

Nowy sinik jest mocno zminiaturyzowany, ma tylko 74 mm wielkości (kształt „kwadratu”). Z uwagi na brak szczotek posiada znacznie wydłużoną żywotność w stosunku do zwykłych silników – nawet 2-3 większą. Zastosowanie tego silnika w przypadku długich programów umożliwia redukcję ich czasu z opcją nawet do 50%, przy zachowaniu wciąż tych samych efektów zmywania. Silnik posiada bardzo niską emisję cieplną i niski poziom hałasu.

Najcichsza nowa zmywarka z silnikiem silnik inwerterowym Silent Drive 3.0 to DFM68C9EONViID, której głośność to 42 dB.

WaterSpinner 2.0

Waterspinner.jpg

Niedomyte naczynia są już historią. Dzięki innowacyjnej natrysznicy WaterSpinner 2.0 umieszczonej w górnym koszu oraz zastosowaniu specjalnych osłon na jej śmigłach woda rozprowadzana jest jeszcze precyzyjniej, gwarantując 15% oszczędności czasu, cichą pracę i skuteczniejsze zmywanie aż o 33%!

WaterSpinner 2.0 to efektywne domywanie nawet mocno zaschniętych zabrudzeń z naczyń żaroodpornych, blach czy garnków. WaterSpinner 2.0 zastosowano w zmywarce DFM68C9EONViID.

SteamPower

Steampower.jpg

Chcesz, żeby Twoje naczynia były higienicznie czyste i lśniące?  To możliwe dzięki SteamPower — gorącej parze użytej na końcu cyklu zmywania, która redukuje ilość bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także sprawia, że wyjmowane ze zmywarki naczynia są lśniące i idealnie dosuszone.

System generuje parę przez grzałkę główną urządzenia – para generowana jest na początku fazy suszenia danego programu (około 5 min). Wykorzystywana jest do tego czysta woda z ostatniego, ciepłego płukania (nie ma zatem konieczności poboru dodatkowej wody). Poprzez uszkadzanie błon komórkowych patogenów para redukuje ich liczbę oraz zapobiega ich namnażaniu na powierzchni naczyń. Wysoka czystość powierzchni naczyń zapewnia również jeszcze lepsze ich pokrycie warstwą nabłyszczacza, co w konsekwencji znacznie poprawia efektywność suszenia.

StaemPower posiadają wszystkie nowe zmywarki Amiki.

UV Hygiene Technology

Uvhygiene2.Jpg

Jeśli higiena w domu jest dla Ciebie niezwykle ważna, to zapewne docenisz unikatowa na rynku technologię UV Hygiene Technology, która polega na aktywacji promieni ultrafioletowych w różnych fazach mycia i suszenia, co pozwala eliminować niebezpieczne drobnoustroje, bakterie i wirusy z całej zmywarki. Po zakończeniu zmywania i otwarciu drzwi Światło UV samo wyłącza się, dzięki czemu korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne. Technologi lampy UV znajdziemy w zmywarkach DFM68C9EONViID i DFM48C9EONViID.

Funkcja UV relizowana jest przez lampę UV, która zintegrowana jest z oświetleniem głównym zmywarki i znajduje się na górnej ścianie komory myjącej. Obudowa wykonana ze szkła kwarcowego, zapewnia trwałość i ochoronę lampy UV. Długość fali światła UV to 285 nm.

AntiBacteria Filter

Nowoczesny, antybakteryjny filtr z materiału będącego pochodną triazolu nie tylko eliminuje osadzające się na nim patogeny, ale przede wszystkim utrudnia ich namnażanie we wnętrzu zmywarki. Rozwiązanie redukuje również powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Czysta higiena wbudowana w zmywarkę!

TouchControl

1191262-Dfmae56143Cbl3Isza2001-Dfm68C9Eonviid-.Jpg

Nowe zmywarki mają bardzo ładne i nowoczesne panele sterowania.  Korzystając z dotykowych sensorów jeszcze szybciej znajdziesz i ustawisz pożądany program mycia czy funkcję dodatkową. Czujniki znajdują się pod płaską powierzchnią panelu, dzięki temu łatwiej utrzymasz urządzenie w czystości, a użytkowanie będzie jeszcze bardziej ergonomiczne. Steruj z przyjemnością!

Nowe programy zmywania

W  nowych zmywarkach pojawił się Program Higiena+ .

Docenią go szczególnie Ci, którzy mają w rodzinie alergików lub małe dzieci. W Programie Higiena woda podgrzewana jest do temperatury 70 stopni C, dzięki czemu masz pewność, że Twoje nawet bardzo zabrudzone naczynia będą zawsze higieniczne czyste i pozbawione szkodliwych drobnoustrojów. Nieskazitelna czystość nawet pod mikroskopem!

 

Zmiana na etykietach energetycznych

Ogladając nowe zmywarki w sklepach zaskoczyć Cię może nowa etykieta energetyczna. Nie zobaczysz już charaktersystycznych „plusów”.  Pojawią się też dodatkowe przydatne parametry. Dlaczego tak się dzieje?

Obecnie wszystkie sprzęty mają najwyższe z możliwych oznaczenia, czyli: A+, A++ czy A+++. Unia Europejska zdecydowała o przeskalowaniu etykiet, aby zrobić miejsce na nowe, innowacyjne technologie. W związku z tym czeka nas powrót do czytelnej skali siedmiopunktowej oraz pojawi się kilka przydatnych nowości związanych z wyglądem i zawartością etykiet energetycznych. Dzięki temu będziemy mogli dokonywać w pełni świadomego wyboru produktu w oparciu o jasne kryteria techniczne i energetyczne.

Na nowych etykietach energetycznych produkty będą oznaczane wyłącznie w skali od A do G, bez „plusów”. W wyniku przeskalowania, urządzenia z najwyższej klasy A+++ trafią do klasy C lub D, a A+ do klasy G lub F. Pamiętajmy, że zmianie ulega jedynie oznaczanie, a nie jakość urządzenia. Te same modele będą tak samo wydajne, a na nowej etykiecie otrzymają jedynie zaktualizowaną niższą klasę energetyczną. Nie będzie to miało żadnego wpływu na wydajność energetyczną – ta będzie tak samo doskonała. Wybierając zatem wyroby z metką C, D lub E, mamy zagwarantowane znaczne oszczędności w budżecie domowym i korzyści dla środowiska. Więcej informacji przeczytasz TUTAJ.

Wszystkie nowe zmywarki Amiki to urządzenia w dawnej klasie A+++ i A++.

Artykuł sponsorowany

Internet-29.Jpg

Obserwuj