Strona główna Blog Zmywarki Nowe zmywarki do zabudowy Amiki

Kategorie

Nowe zmywarki do zabudowy Amiki

2021-04-25

Czy wiecie, że na początku marca 2021 na rynku pojawiły się nowe modele zmywarek do zabudowy marki Amica?

Cztery z nich to urządzenia o szerokości 60 cm: DIM62E7qD, DIM62E7qH, DIM61E5qO, DIM61E5qN, a 5 pozostałych, to modele o szerokości 45 cm: DIM42E6TBqD, DIM42E6TBqH, DIM42E6qD, DIM41E5qO, DIM41E5qN.

 

Wszystkie nowe modele to urządzenia w pełni zintegrowane, z panelem sterowania na górnej listwie. Te modele są nie tylko oszczędne w zużyciu energii i wody, ale posiadają rozwiązania, które mogą Was zaskoczyć. Oto najciekawsze z nich:

SilentDrive 2.0

Najczęstsze obawy klientów podczas zakupów sprzętu AGD dotyczą żywotności urządzeń. Nowe zmywarki Amiki to urządzenia w technologii bezszczotkowej, która jest gwarancją dłuższej żywotności silnika. 

Silnik SilentDrive 2.0 zapewnia cichszą pracę zmywarki i mniejsze zużycie energii, a dzięki 2 prędkościom zmywanie będzie idealnie dopasowane do rodzaju naczyń. Dwa poziomy ciśnienia wody pozwalają na delikatne mycie naczyń w górnym koszu, podczas gdy w koszu dolnym odbywa się intensywne zmywanie uciążliwych zabrudzeń. 

SteamPower

steampower-pro.jpg

We wszystkich nowych modelach znajdziecie funkcję SteamPower, która sprawi, że naczynia będą higienicznie czyste i lśniące.   SteamPower polega na tym, że główna grzałka na początku fazy suszenia danego programu (przez około 5 min) generuje parę, która redukuje ilość bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także sprawia, że wyjmowane ze zmywarki naczynia są lśniące i idealnie dosuszone.

 

Do generowania pary wykorzystywana jest  czysta woda z ostatniego, ciepłego płukania (nie ma zatem konieczności poboru dodatkowej wody). 

BlueDot+ i Add+

add-plus.jpg

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest  komunikacja świetlna w postaci BlueDot+. Polega ona na tym, że zmywarka podczas pracy świeci niebieskim światłem ciągłym na podłogę, a kiedy możesz dołożyć zapomniane naczynia światło miga.  Kiedy dioda zgaśnie oznacza to, że możesz wyjąć już naczynia, bo zmywanie zostało zakończone.

 

Funkcjonalność Add + , czyli miganie światła, informujące użytkownika o możliwości dołożenia zapomnianego naczynia zapewnia nie tylko bezpieczeństwo użytkowania, ale również daje gwarancję domycia dołożonych naczyń.

Funkcja BlueDot+ i Add+ dostępne są tylko w modelach DIM42E6TBqD i DIM42E6TBqH. Pozostałe zmywarki poinformują Cię o końcu programu sygnałem dźwiękowym.

EcoBar

obraz-2021-04-25-210516.png

Zastanawiasz się, ile zmywarka zużywa prądu, a ile wody? Teraz dzięki czytelnej informacji na panelu możesz dobrać parametry zmywania do swoich preferencji. Czytelny wskaźnik poinformuje cię o przybliżonym zużyciu energii i wody w danym programie i przy użyciu konkretnej funkcji. Pełna wiedza = optymalny wybór i oszczędność!

 

Ta funkcjonalność jest dostępna we wszystkich nowych modelach za wyjątkiem DIM61E5qN i DIM41E5qN.

Program Higiena+

Jeśli masz w rodzinie alergików lub małe dzieci bardzo docenisz program Higiena+. W tym programie  woda podgrzewana jest do temperatury 70 stopni C, dzięki czemu masz pewność, że Twoje nawet bardzo zabrudzone naczynia będą zawsze higieniczne czyste i pozbawione szkodliwych drobnoustrojów. Nieskazitelna czystość nawet pod mikroskopem! Program Higieny + jest dostępny we wszystkich nowych zmywarkach.

CleanReminder

Często klienci zapominają, że zmywarka również wymaga czyszczenia. Dzięki funkcji CleanReminder, która jest we wszystkich nowych modelach, nie musisz pamiętać o czyszeniu zmywarki, bo zmywarka sam Ci o tym przypomni.

Nowe zmywarki liczą cykle mycia i przypominają użytkownikom, że co 20 cykli zmywania należy uruchomić program Autoczyszczenie. To zapewni sterylność, doskonałe efekty zmywania i dłuższą żywotność zmywarki. To pełna higiena, o której nie musisz pamiętać.

WashRestart

Bardzo praktycznym rozwiązaniem we wszystkich nowych modelach jest funkcja WashRestart. Dzięki niej w przypadku nagłej przerwy w dostawie prądu nie musisz uruchamiać wybranego programu od początku, bo zmywarka  zapamięta wszystkie ustawienia i automatycznie wznowi pracę w tym miejscu, w którym ją przerwała.

 

I co sądzisz o tych rozwiązaniach? Czy któraś z tych funkcji przydałaby Ci się wyjątkowo? Czekam na Twój komentarz pod artykułem :-)

internet-31.jpg


25 Kwiecień, 2021   |   1765
  |   Średnia ocena na podstawie 0 głosów.

Podobne artykuły

Nasze marki