Strona główna Blog Zmywarki Nowe zmywarki do zabudowy Amiki

Kategorie

Nowe zmywarki do zabudowy Amiki

Czy wiecie, że na początku marca 2021 na rynku pojawiły się nowe modele zmywarek do zabudowy marki Amica?

Cztery z nich to urządzenia o szerokości 60 cm: DIM62E7qD, DIM62E7qH, DIM61E5qO, DIM61E5qN, a 5 pozostałych, to modele o szerokości 45 cm: DIM42E6TBqD, DIM42E6TBqH, DIM42E6qD, DIM41E5qO, DIM41E5qN.

 

Wszystkie nowe modele to urządzenia w pełni zintegrowane, z panelem sterowania na górnej listwie. Te modele są nie tylko oszczędne w zużyciu energii i wody, ale posiadają rozwiązania, które mogą Was zaskoczyć. Oto najciekawsze z nich:

SilentDrive 2.0

Najczęstsze obawy klientów podczas zakupów sprzętu AGD dotyczą żywotności urządzeń. Nowe zmywarki Amiki to urządzenia w technologii bezszczotkowej, która jest gwarancją dłuższej żywotności silnika. 

Silnik SilentDrive 2.0 zapewnia cichszą pracę zmywarki i mniejsze zużycie energii, a dzięki 2 prędkościom zmywanie będzie idealnie dopasowane do rodzaju naczyń. Dwa poziomy ciśnienia wody pozwalają na delikatne mycie naczyń w górnym koszu, podczas gdy w koszu dolnym odbywa się intensywne zmywanie uciążliwych zabrudzeń. 

SteamPower

steampower-pro.jpg

We wszystkich nowych modelach znajdziecie funkcję SteamPower, która sprawi, że naczynia będą higienicznie czyste i lśniące.   SteamPower polega na tym, że główna grzałka na początku fazy suszenia danego programu (przez około 5 min) generuje parę, która redukuje ilość bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także sprawia, że wyjmowane ze zmywarki naczynia są lśniące i idealnie dosuszone.

 

Do generowania pary wykorzystywana jest  czysta woda z ostatniego, ciepłego płukania (nie ma zatem konieczności poboru dodatkowej wody). 

BlueDot+ i Add+

add-plus.jpg

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest  komunikacja świetlna w postaci BlueDot+. Polega ona na tym, że zmywarka podczas pracy świeci niebieskim światłem ciągłym na podłogę, a kiedy możesz dołożyć zapomniane naczynia światło miga.  Kiedy dioda zgaśnie oznacza to, że możesz wyjąć już naczynia, bo zmywanie zostało zakończone.

 

Funkcjonalność Add + , czyli miganie światła, informujące użytkownika o możliwości dołożenia zapomnianego naczynia zapewnia nie tylko bezpieczeństwo użytkowania, ale również daje gwarancję domycia dołożonych naczyń.

Funkcja BlueDot+ i Add+ dostępne są tylko w modelach DIM42E6TBqD i DIM42E6TBqH. Pozostałe zmywarki poinformują Cię o końcu programu sygnałem dźwiękowym.

EcoBar

obraz-2021-04-25-210516.png

Zastanawiasz się, ile zmywarka zużywa prądu, a ile wody? Teraz dzięki czytelnej informacji na panelu możesz dobrać parametry zmywania do swoich preferencji. Czytelny wskaźnik poinformuje cię o przybliżonym zużyciu energii i wody w danym programie i przy użyciu konkretnej funkcji. Pełna wiedza = optymalny wybór i oszczędność!

 

Ta funkcjonalność jest dostępna we wszystkich nowych modelach za wyjątkiem DIM61E5qN i DIM41E5qN.

Program Higiena+

Jeśli masz w rodzinie alergików lub małe dzieci bardzo docenisz program Higiena+. W tym programie  woda podgrzewana jest do temperatury 70 stopni C, dzięki czemu masz pewność, że Twoje nawet bardzo zabrudzone naczynia będą zawsze higieniczne czyste i pozbawione szkodliwych drobnoustrojów. Nieskazitelna czystość nawet pod mikroskopem! Program Higieny + jest dostępny we wszystkich nowych zmywarkach.

CleanReminder

Często klienci zapominają, że zmywarka również wymaga czyszczenia. Dzięki funkcji CleanReminder, która jest we wszystkich nowych modelach, nie musisz pamiętać o czyszeniu zmywarki, bo zmywarka sam Ci o tym przypomni.

Nowe zmywarki liczą cykle mycia i przypominają użytkownikom, że co 20 cykli zmywania należy uruchomić program Autoczyszczenie. To zapewni sterylność, doskonałe efekty zmywania i dłuższą żywotność zmywarki. To pełna higiena, o której nie musisz pamiętać.

WashRestart

Bardzo praktycznym rozwiązaniem we wszystkich nowych modelach jest funkcja WashRestart. Dzięki niej w przypadku nagłej przerwy w dostawie prądu nie musisz uruchamiać wybranego programu od początku, bo zmywarka  zapamięta wszystkie ustawienia i automatycznie wznowi pracę w tym miejscu, w którym ją przerwała.

 

I co sądzisz o tych rozwiązaniach? Czy któraś z tych funkcji przydałaby Ci się wyjątkowo? Czekam na Twój komentarz pod artykułem :-)

internet-31.jpg


25 Kwiecień, 2021   |   130
  |   Średnia ocena na podstawie 0 głosów.

Nasze marki