Rodzina zmywarek PerfectDry marki Bosch zawsze zapewniała maksymalną moc czyszczenia oraz doskonałą wydajność suszenia, nawet w przypadku naczyń plastikowych. Marka wprowadza teraz nową gamę urządzeń, które podkreślają te wysokie standardy. Trzeci kosz Extra Space oferuje miejsce na więcej naczyń, a innowacyjna Strefa Extra Clean zapewnia jeszcze lepsze i wydajniejsze mycie.

Kosz na każdą potrzebę

W-Polartykul-Bshpralki-Aby-Zajmowaly-Jak-Najmn.png

System koszy w nowych zmywarkach wprowadza kilka pomysłowych rozwiązań. Innowacje obejmują nowe systemy wysuwania, silikonowe elementy w górnym koszu, które są delikatne dla szklanek, a jednocześnie utrzymują je na miejscu, oraz dozownik detergentu DosageAssist, w którym tabletki detergentu rozpuszczają się jeszcze wydajniej niż wcześniej. Ale to nie wszystko: nowe zmywarki PerfectDry są lub mogą być wyposażone w dodatkowy trzeci kosz Extra Space. Zwiększa to pojemność urządzenia o 25 procent i pozostawia miejsce na więcej małych naczyń, takich jak filiżanki do espresso, małe miseczki, druciane trzepaczki i większe przybory kuchenne. Kosz jest idealny zwłaszcza do małych misek z tworzywa sztucznego, ponieważ są bezpiecznie trzymane na miejscu, bez możliwości przewrócenia się w trakcie cyklu mycia. Bezpieczny stojak na noże chroni kosz przed uszkodzeniem oraz użytkowników przed obrażeniami. Szczególną cechą jest możliwość przesuwania części kosza. Oznacza to na przykład, że kieliszki do wina na długich nóżkach lub wysokie kufle do piwa można nadal umieszczać w górnym koszu, gdzie inaczej by się nie mieściły. Ta dodatkowa pojemność może oznaczać mniej cykli zmywania, co jest lepsze dla użytkowników i dla środowiska.

Czystość zdefiniowana na nowo

W-Polartykul-Bshpralki-Aby-Zajmowaly-Jak-Najmn.png

Miski z zaschniętymi pozostałościami? Miski deserowe z przypalonym crème brûlée? Do tej pory „problematyczne przypadki”, takie jak te, często wymagały pracochłonnej i czasochłonnej obróbki wstępnej lub końcowej – dlatego Bosch wynalazł strefę Extra Clean w przedniej części górnego kosza. Trzy obrotowe dysze w sposób ciągły spryskują naczynia wodą, z łatwością usuwając nawet zaschnięte potrawy. W razie potrzeby nową funkcję można łatwo włączać i wyłączać bezpośrednio przy dyszach.

Wydajne suszenie

W-Polartykul-Bshpralki-Aby-Zajmowaly-Jak-Najmn.png

Zmywarki ocenia się nie tylko na podstawie ich wydajności mycia, ale także wydajności suszenia. Wieloletnie doświadczenie firmy Bosch w zakresie suszenia Zeolithem, pozwala na osiągnięcie najlepszych wyników suszenia. Ten naturalny minerał wyciąga wilgoć i oddaje ją w postaci ciepła, co tworzy energooszczędny i niezwykle efektywny proces suszenia PerfectDry. W szczególności naczynia plastikowe, które można znaleźć w wielu domach w postaci pudełek śniadaniowych, plastikowych kubków i butelek dla niemowląt, są tak dokładnie suszone, że można je od razu odłożyć do szafki – co oznacza mniej kłopotów i mniejsze zużycie energii. *

Więcej relaksu

Kiedy zmywarka doskonale spełnia swoje zadanie, domownicy mogą usiąść i się zrelaksować. A teraz to luksusowe uczucie można celebrować jeszcze dłużej dzięki Home Connect. Podłączone zmywarki mogą być monitorowane i obsługiwane w dowolnym czasie z dowolnego miejsca, w tym z kanapy. Jeśli użytkownik zdecyduje się na krótką drzemkę, może skorzystać z funkcji „Silence on Demand”, aby zredukować poziom hałasu, już cichego urządzenia, do minimum na okres 30 minut. Często używane programy i ustawienia można również zapisać i aktywować jednym dotknięciem palca, za pośrednictwem aplikacji lub bezpośrednio na zmywarce. Przyszłość zmywania wygląda bardzo łatwo i spokojnie!

*Zmywarka Bosch PerfectDry z technologią Zeolith, która zużywa 0,73 kW/h w porównaniu do równoważnej zmywarki Bosch bez Zeolithu, która zużywa 0,92 k h na cykl zgodnie z Dyrektywą UE nr 2019/2017.

 

Informacje prasowe www.bosch-home.pl


Obserwuj