Projekt-Bez-Tytulu-2022-06-28T074016-694.Png

Marka Bosch wprowadza na rynek modele zmywarek wyposażone w innowacyjny Program Inteligentny. Urządzenia smart są wyposażone w Home Connect. Nowa, zdalna diagnostyka, asystent programów i wygodna konfiguracja ustawień podstawowych powstały, aby spełnić potrzeby użytkowników. Spersonalizowany program udostępnia nowe możliwości i dodatkowe funkcje.

Program Inteligentny powstał z myślą o jak najlepszym, świadomym wykorzystaniu zaawansowanej technologii w nowych zmywarkach Bosch. Udostępniając ocenę działania programu przez aplikację Home Connect, zmywarki analizują opinie o myciu, suszeniu oraz czasie trwania cyklu i na tej bazie coraz lepiej dopasowują parametry programu do wymagań użytkowników. W ten sposób zmywanie jest oszczędne i wydajne.

Jak to działa?

Po zakończeniu pracy zmywarki użytkownik otrzymuje powiadomienie push, które kieruje do sekcji opinii. Tam możliwa jest ocena poziomu zadowolenia z mycia i czasu pracy. Po zakończeniu, aplikacja Home Connect poleci nowy program na podstawie pozostawionych opinii. Aplikacja Home Connect oraz Program Inteligentny pozwalają wykorzystywać więcej możliwości zmywarki, dodatkowo oszczędzając cenne zasoby wody i energii.

Ssss.png

Aplikacja Home Connect oraz Program Inteligentny pozwalają wykorzystywać więcej możliwości zmywarki, dodatkowo oszczędzając cenne zasoby wody i energii.

Więcej informacji na: www.bosch-home.pl

Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=P3yS6QcNIHQ

 

Notatka prasowa Bosch

Obserwuj