Kategorie

Let’s party!

2018-07-24
Baw się z bliskimi!
Baw się z bliskimi!
Lśniące naczynia w 27 min!
Lśniące naczynia w 27 min!

Zmywarki to kategoria produktów AGD, w której konstruktorzy nie muszą ani o centymetr wyprzedzać potrzeb klientów. Tu nigdy nie trzeba przekonywać, że jakaś funkcja jest ważna czy niezbędna, tu rozwiązania dyktuje użytkownik. Zmieniając sprzęt na nowy, doskonale wie, czego brakowało w poprzednim. Wie to również Amica. Zmywarki tego producenta bazują właśnie na doświadczeniach i są stale rozwijane o nowe i przydatne funkcjonalności.

 

Let’s party!

 

Każdego, kto narzekał kiedyś przy wizycie gości na konieczność czekania na zakończenie zbyt długiego programu, ucieszy program Party w zmywarkach Amica, którego cykl trwa tylko 27 minut! Możesz szybko załadować, włączyć zmywarkę i w niespełna pół godziny mieć już czyste kieliszki, szklanki czy talerze, na których możesz zaserwować kolejne przekąski czy drinki dla swoich gości! To dopiero wygoda!

 

 

Aranżacja kuchni wykorzystujące zmywarkę firmy Amica

 

 

A w ferworze krzątaniny w kuchni  specjalna sygnalizacja świetlna nie pozwoli Ci przeoczyć, że zmywarka wciąż pracuje – zobaczysz to… na podłodze, na którą pada niebieska wiązka światła. Po zakończeniu cyklu zmywania światło miga, a po chwili całkowicie gaśnie. Oznacza to, że zmywarka zakończyła zmywanie i zastawa jest znów gotowa do użycia. Przyjęcie czas zacząć!

 

 

Podświetlenie LED sygnalizujące zakończenie pracy zmywarki

Amica ZIM609TBE IN 

 

Artykuł sponsorowany24 Lipiec, 2018   |   1732
  |   Średnia ocena na podstawie 0 głosów.

Nasze marki