Technologia Aquaintense
Technologia AquaIntense
Ramię Myjące Aquaintense
Ramię myjące AquaIntense

Stawiając na ekologię i ekonomię mycia, marka Beko posiada w swojej ofercie wykwalifikowanego kuchennego pomocnika – zmywarki z ramieniem myjącym AquaIntense. Dzięki nowoczesnej technologii i ciekawym rozwiązaniom zmywarki nie tylko zaoszczędzą Twój czas, ale też pozwolą cieszyć czystymi naczyniami, bez uporczywego zmywania ręcznego.

Skuteczność zmywania zależy od kilku czynników. Nie tylko od soli czy kapsułek, jakich używamy w zmywarce, ale także od odpowiedniego ciśnienia wody. Zamontowane na dnie zmywarki Beko nowe, silniejsze ramię myjące AquaIntense sprawi, że poradzi sobie ona z najbrudniejszymi naczyniami, bez pomijania zakamarków czy szczelin. Ramię obraca się pod kątem 180o natomiast głowica na nim umieszczona 360o , co zwiększa efektywność zmywania aż 5-krotnie.

Dodatkowo technologia GlassShield zadba o skuteczną ochronę wszystkich szklanych naczyń, a tym samym zapewni aż dwudziestokrotne przedłużenie ich żywotności. Dzięki temu możemy powierzyć zmywarce nawet najdelikatniejsze szklane naczynia bez obawy o to, że zostaną zniszczone lub uszkodzone podczas mycia albo tuż po nim.

Beko Din28431

Zmywarka DIN28431

Koniecznie zdecyduj się na zmywarkę! Ten cichy kuchenny pomocnik jest w stanie umyć 14 kompletów naczyń jednocześnie przy minimalnym wykorzystaniu wody, a jego nowoczesny design pozwoli mu wpasować się zarówno w duże kuchnie, jak i aneksy kuchenne czy też małe mieszkania.

Para Korzystająca Z Nowoczesnego Modelu Zmywarki Bosch

Artykuł sponsorowany

Obserwuj