Pojemnik-Na-Detergenty-Aranz-Miele.jpg
Pojemnik-Na-Sol-Aranz-Amica.jpg
Pojemnik-Na-Detergenty-Siemens.jpg

Stosowanie tabletek lub żelowych kapsułek jest bardzo wygodne, ale ma też swoje wady.

Tabletki, kapsułki potrzebują nieco więcej czasu i wyższej temperatury, aby całkowicie się rozpuścić.

Krótkie programy nawet w 40 °C nie są wystarczające, by tego dokonać. Często po wyjęciu naczyń mamy problem nierozpuszczonych kawałków detergentu i … niedomytych naczyń.

Idealnym rozwiązaniem przy krótkich programach zmywania są tradycyjne proszki lub płynne detergenty, które są podatne na rozpuszczenie pod wpływem nawet niskiej temperatury.

Jeśli chcemy umyć niewielką ilość naczyń nie musimy stosować takiej samej ilości chemii  (całej tabletki) jak w przypadku pełnego załadunku. W tej sytuacji również żel lub proszek sprawdzą się idealnie.

 

 

Czy Tabletki Są Najlepszym Detergentem Do Zmywania Naczyń W Zmywarce?Czy Tabletki Są Najlepszym Detergentem Do Zmywania Naczyń W Zmywarce?`              Czy Tabletki Są Najlepszym Detergentem Do Zmywania Naczyń W Zmywarce?

 

Wkrótce może się okazać, że dylemat związany z dozowaniem detergentów przestanie nas w ogóle zaprzątać, a wszystko to za sprawą nowych technologii.

We wrześniu tego roku, na targach IFA w Berlinie przedstawiono zmywarki z systemem automatycznego dozowania detergentu. Do pojemnika umieszczonego na drzwiach zmywarki wystarczy przelać ok.500 ml płynnego detergentu i przez cały miesiąc nie będziemy musieli się martwić o uzupełnianie środków do zmywania.

Ilość pobieranego płynu będzie zależeć od wybranego przez nas programu zmywania.

Zmywarki z systemem automatycznego dozowania pojawią się na polskim rynku już w przyszłym roku.

 

 

Czy Tabletki Są Najlepszym Detergentem Do Zmywania Naczyń W Zmywarce?Czy Tabletki Są Najlepszym Detergentem Do Zmywania Naczyń W Zmywarce?

Obserwuj