Zakup suszarki do ubrań to jedna z najlepszych inwestycji, jaką możemy sobie zafundować. Suszarka nie tylko oszczędza nasz czas, ale również pielęgnuje nasze ubrania!

Producenci sprzętu agd zorientowani na nasze potrzeby, wprowadzają do produktów coraz to nowe technologie i przydatne funkcje.

Bosch-Z-Pompa-Ciepla.jpg

Jedną z marek, która projektuje swoje produkty na podstawie wnikliwych badań preferencji konsumentów jest marka Bosch.

Suszarki marki Bosch wyposażone są w technologię pompy ciepła, która pozwala suszyć w niższej temperaturze niż konwencjonalne suszarki, co chroni ubrania przed kurczeniem się i przesuszeniem.

Dzięki pompie ciepła jesteśmy w stanie znacznie oszczędzić pobór energii elektrycznej – są nawet bardziej energooszczędne niż klasa A!

Samoczyszczący się kondensator

Samoczyszczacy-Sie-Kondensator.jpg

Niezwykle istotną jest technologia samoczyszczącego się kondensatora. Wymiennik ciepła nazywany też kondensatorem, to jedna z najważniejszych części suszarki. Dzięki niemu w suszarce zachodzi wymiana ciepła i dochodzi do kondensacji pary wodnej. Wielu użytkowników suszarek nie pamięta o regularnym czyszczeniu kondensatora z włókien i osadów, co znacznie obniża wydajność energetyczną urządzenia.

Sensory AutoDry

W produktach Bosch nie musimy się tym martwić, suszarka sama kilkakrotnie w ciągu cyklu suszenia obmywa kondensator, a zużycie energii pozostanie na niezmiennie niskim poziomie.

Specjalne sensory AutoDry stale mierzą temperaturę i pozostałą w ubraniach wilgoć i tym samym chronią pranie przed nadmiernie wysokimi temperaturami i przesuszeniem

Wysuszone-Ubrania.jpg

Wystarczy, że ustawisz stopień wysuszenia prania np., aby Twoje ubrania były suche na tyle, by włożyć je do szafy albo, żeby po wyjęciu były lekko wilgotne- idealne do prasowania, a technologia AutoDry zapewni optymalny efekt wysuszenia.

Teraz możesz spokojnie wysuszyć swoje ulubione ubrania, bez obaw, że się odkształcą!

Artykuł sponsorowany

Obserwuj