Awd83Lcibt-Daw8143Dsibto-8-Zm.png

Rozwieszone w salonie lub w korytarzu pranie to rzeczywistość wielu mieszkań i domów, szczególnie tych, w których obecne są dzieci.

Choć suszarki wśród Polaków jeszcze nie dorównują popularnością pralkom, wzrost zainteresowania nimi wydaje się jedynie kwestią czasu. Praktyczne rozwiązania dostępne w urządzeniach Amica wspierają nas w wykonywaniu codziennych obowiązków, a często nawet wyręczają.

Suszarka z funkcją prasowania

Zamiast marnować czas z żelazkiem w ręku możemy np.: iść na spacer, poczytać lub pobawić się z dziećmi.

Screenshot-2019-02-28-Pralki-Ladowane-Od-Front.png

System suszenia parowego SteamTouch dostępny w modelu AWD83LCiBT zapewnia miękkość tkanin i znacząco redukuje ilość zagnieceń. Na końcu cyklu suszenia funkcja SteamTouch zapewnia wyrzut pary wodnej, która delikatnie wnika we włókna, rozluźniając je i sprawia, że ubrania są mniej pogniecione. Prasowanie staje się łatwiejsze i znacznie szybsze, a tkaniny zyskują wyjątkową puszystość.

Zapach.gif

Likwidacja nieprzyjemnego zapachu dzięki funkcji SteamTouch


Para wnika głęboko w tkaninę i neutralizuje nie tylko przykre zapachy, ale likwiduje przede wszystkim ich źródło. To gwarancja prawdziwie świeżego zapachu suszonego prania przez długi czas!

Amica.gif

Prawdziwie miękkie i puszyste ubrania


Twoje ubrania staną się puszyste, miękkie i niezwykle przyjemne w dotyku. Wszystko dzięki parze wodnej, która wnika we włókna i rozluźnia je, nadając materiałowi delikatności.

Alergia.gif

Odzież wolna od groźnych drobnoustrojów


Odświeżone i zdezynfekowane ubrania. To doskonała opcja dla osób o wrażliwej skórze oraz alergików. Dzięki SteamTouch usuniesz bakterie i roztocza odpowiedzialne za niepożądane zapachy.

Aquadose.gif

Wygodne i precyzyjne uzupełnianie wody zapewnia AquaDose


Dozownik przeciwdziałający rozlaniu i bąblowaniu wody, którego specjalny kształt szyjki ułatwia dostęp do otworu wlewowego suszarki.

Pompa-Ciepla.gif

Pompa ciepła


System pompy ciepła pozwala na lepszą efektywność, do suszenia wykorzystuje niższą temperaturę, dzięki czemu zużywa aż czterokrotnie mniej energii. Ubrania są pod każdym względem zabezpieczone przed zniszczeniem, ponieważ pompa ciepła stwarza naturalne i przyjazne warunki dla suszonej odzieży, porównywalne do sytuacji, w której pranie schnie na słońcu.

Gotowe-Za-Amica-Aranz-2.Jpg

Gotowe za….


Bardzo praktyczne rozwiązanie, to Ty wybierasz za ile godzin suszarka ma się wyłączyć.  Możesz wyjść z domu, a gdy wrócisz, suche ubrania będą na Ciebie czekać! Urządzenie samo dobierze moment startu cyklu, by skończyć idealnie o wyznaczonym przez Ciebie czasie.

System sensorów DrySensor

Często zastanawiamy się, czy na pewno ustawiliśmy dobrą temperaturę suszenia… A jeśli będzie za wysoka…?

Już nie musimy się o to martwić, specjalny system czujników wilgotności i temperatury sam dopasuje warunki do rodzaju i kondycji suszonych ubrań, a

Optymalne warunki to optymalne zużycie energii i gwarancja bezpieczeństwa Twojej odzieży, która nie jest narażona na zbyt długie oddziaływanie ciepłego powietrza. Automatycznie oszczędzasz na rachunkach, a Twoje ubrania się nie niszczą!

Suszarki Amica Dream Wash - Ubrania Idealnie Suche!

Suszarki Amica Dream Wash - Ubrania Idealnie Suche!

Oba modele z linii Dream Wash (AWD82LCB i AWD83LCiBT) posiadają program suszenia zimnym oraz ciepłym powietrzem, szeroki otwór załadunku i rozbudowane funkcje dające szerokie pole wyboru trybu suszenia.

Suszarka AWD83LCiBT posiada dodatkowo funkcję Autoczyszczenie, co sprawia, że po zakończonym cyklu suszenia nie trzeba każdorazowo czyścić filtra. Gdy konieczne będzie przeczyszczenie filtra, dzięki technologii LED komunikat natychmiast pojawi się na wyświetlaczu.

Model ten jest także bardzo energooszczędny dzięki pompie ciepła i klasie energetycznej A+++.

Suszarki z linii Dream Wash Amica to praktyczne rozwiązanie, które ułatwi wykonywanie codziennych zadań i może sprawić, że widok rozłożonego prania bezpowrotnie zniknie z naszych domów 🙂

Artykuł sponsorowany

Obserwuj