Strona główna Blog Suszarki do ubrań Przydatne akcesoria do suszarki

Kategorie

Przydatne akcesoria do suszarki

2018-12-12

Jeśli jesteś posiadaczem suszarki, to warto zaopatrzyć się w poniższe akcesoria. Dzięki nim suszenie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze!

Kosz do suszenia butów, delikatnych swetrów czy pluszowych zabawek

kosz-do-suszenia-butow-w-suszarce.jpg

Samodzielnie montuje się go w bębnie i dzięki niemu rzeczy nie uderzają w ściany bębna i tym samym nie deformują się podczas suszenia. Kosz nie obraca się podczas pracy suszarki.

Wąż odpływowy

waz-odplywowy-do-suszarki.jpg

Jeśli nie chcesz ciągle opróżniać zbiornika skroplin, podłącz wąż bezpośrednio do kanalizacji i zapomnij o przykrym obowiązku (w większości modeli dostępnych na rynku istnieje taka możliwość, ale nie we wszystkich).

Chusteczki zapachowe

chusteczki-zapachowe-do-suszarki.jpg

Nadają praniu przyjemny zapach i ułatwiają prasowanie. Są bardzo łatwe w użyciu, bo wystarczy umieścić chusteczkę w suszarce wraz z praniem i gotowe. Można ich używać do suszenia  wszystkich tkanin ( nadających się do suszenia) oraz do wszystkich typów suszarek.

Specjalne piłki do suszarek

pilki-do-suszarek.jpg

Mechanicznie zmiękczają tkaniny, które sztywnieją podczas wysychania wody, bez udziału szkodliwych środków chemicznych. Zestaw zawiera dwie kulki o różnej wytrzymałości na rozciąganie (jedna z kulek jest twardsza), posiadające wypustki o różnych kształtach. Wypustki prostokątne sprężają i zmiękczają tkaninę, natomiast okrągłe — rozluźniają włókna, zmniejszając ich twardość. Jednoczesne użycie obu tych kulek zapobiegnie przywieraniu ubrań do siebie podczas suszenia. Ponadto kulki nagrzewają się, przyspieszając dzięki temu proces suszenia ubrań.

Łącznik do pralki i suszarki

cznik-do-pralki-i-suszarki.jpg

Jeśli zastanawiasz się nad montażem urządzeń w słupku, to zastosuj praktyczny łącznik, który bezpiecznie i stabilnie  łączy oba urządzenia i umożliwia jednoczesną ich pracę. Łącznik można zastosować do wszystkich pralek i suszarek pod warunkiem, że mają tą samą szerokość, a głębokość pralki nie jest mniejsza niż 54 cm. Łącznik po wysunięciu staje się praktyczną półeczką, na której można poskładać bieliznę.12 Grudzień, 2018   |   37033
  |   Średnia ocena na podstawie 0 głosów.

Nasze marki