Jeśli jesteś posiadaczem suszarki, to warto zaopatrzyć się w poniższe akcesoria. Dzięki nim suszenie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze!

Kosz-Do-Suszenia-Butow-W-Suszarce.jpg

Samodzielnie montuje się go w bębnie i dzięki niemu rzeczy nie uderzają w ściany bębna i tym samym nie deformują się podczas suszenia. Kosz nie obraca się podczas pracy suszarki.

Wąż odpływowy

Waz-Odplywowy-Do-Suszarki.jpg

Jeśli nie chcesz ciągle opróżniać zbiornika skroplin, podłącz wąż bezpośrednio do kanalizacji i zapomnij o przykrym obowiązku (w większości modeli dostępnych na rynku istnieje taka możliwość, ale nie we wszystkich).

Chusteczki zapachowe

Chusteczki-Zapachowe-Do-Suszarki.jpg

Nadają praniu przyjemny zapach i ułatwiają prasowanie. Są bardzo łatwe w użyciu, bo wystarczy umieścić chusteczkę w suszarce wraz z praniem i gotowe. Można ich używać do suszenia  wszystkich tkanin ( nadających się do suszenia) oraz do wszystkich typów suszarek.

Specjalne piłki do suszarek

Mechanicznie zmiękczają tkaniny, które sztywnieją podczas wysychania wody, bez udziału szkodliwych środków chemicznych. Zestaw zawiera dwie kulki o różnej wytrzymałości na rozciąganie (jedna z kulek jest twardsza), posiadające wypustki o różnych kształtach. Wypustki prostokątne sprężają i zmiękczają tkaninę, natomiast okrągłe — rozluźniają włókna, zmniejszając ich twardość. Jednoczesne użycie obu tych kulek zapobiegnie przywieraniu ubrań do siebie podczas suszenia. Ponadto kulki nagrzewają się, przyspieszając dzięki temu proces suszenia ubrań.

Łącznik do pralki i suszarki

Jeśli zastanawiasz się nad montażem urządzeń w słupku, to zastosuj praktyczny łącznik, który bezpiecznie i stabilnie  łączy oba urządzenia i umożliwia jednoczesną ich pracę. Łącznik można zastosować do wszystkich pralek i suszarek pod warunkiem, że mają tą samą szerokość, a głębokość pralki nie jest mniejsza niż 54 cm. Łącznik po wysunięciu staje się praktyczną półeczką, na której można poskładać bieliznę.

Obserwuj