Dzięki nowym suszarkom slim marki Beko,  bardzo mała jak do tej pory oferta w tym segmencie, wzbogaciła się o kolejne trzy urządzenia! Modele mają identyczną specyfikację, a różnią się jedynie kolorem pokrętła programatora i drzwi bębna.

Nowe suszarki SLIM marki Beko

Bekoddd.png
Cznik.jpg

Nowe modele to DF7434RXA, EDF7434GXA, MDF7434RXC.

 

Ich załadunek to 7 kg, pomimo tego, że są to urządzenia SLIM,  o głębokości zaledwie 46 cm (głębokość mierzona po blacie). Głębokość tych urządzeń uwzględniająca wszelkie wypukłości z tyłu i przodu to 52,9 cm. Teraz nie musicie mieć dużo miejsca w łazience, aby móc ustawić w niej suszarkę. A jeśli macie mało miejsca na podłodze, to wystarczy dokupić specjalny łącznik, dzięku któremu ustawicie suszarkę na pralce.

 

Pompa-Ciepla.jpg

Płytkie model Beko to modele z pompą ciepła dzięki, której suszą delikatnie i energooszczędnie. Ich klasa energetyczna to A++ i przy założeniu 160 cykli suszenia rocznie zużywają tylko 212 kWh- co przełoży się na realne koszty suszenia na poziomie ok. 127 pln. Jak sami widzicie, produkty w tej klasie nie obciążą Waszego budżetu, a poza tym dbają o środowisko naturalne.

 

 

Beko-Ikona-Przeciw-Gnieceniu.jpg

Jeśli to Wasza pierwsza suszarka, to zapewniam, że wysuszy ona Wasze ubrania dokładnie tak jak sobie tego zażyczycie. Dzięki specjalnym czujnikom FlexySense możecie sami wybrać stopień wysuszenia Waszych ubrań: czy mają być do prasowania, do szafy czy extra suche, a suszarka zatrzyma się po osiągnięciu wybranego poziomu wysuszenia.

Dzięki temu, że bęben obraca się w dwóch kierunkach i bardzo delikatnie, niektóre rzeczy są gotowe do noszenia nawet  bez konieczności prasowania.

Nowe modele suszarek Beko oferują bardzo dużo ciekawych programów suszenia. Oprócz standardowych programów do suszenia bawełny czy syntetyków, znajdziecie program do suszenia jeansu, puchu (płaszczy, kurtek, kołder), odzieży sportowej/outdoorowej wykonanej z materiałów wodoodpornych.

Bardzo przydatny może okazać się program Baby Protect +.  Jest to program długoterminowy, z którego możecie korzystać susząc ubrania, które wymagają higieny (ubranka dla dzieci, ręczniki, bielizna, itp.). Higiena zapewniona jest przez wysoką temperaturę. Program ten został uznany i zatwierdzony przez brytyjską „The British Foundation”Allergy UK.

Firma Beko wiedząc, że nasz czas jest bardzo cenny opracowała również Program Daily, który pozwala na wysuszenie 4 kg prania w zaledwie godzinę!

Artykuł sponsorowany

Płytka suszarka Beko DF7434RXA


Obserwuj