Automatyczna-Suszarka-Do-Prania-Electrolux-151.Jpg

Oto suszarki, które cieszyły się największą popularnością w ubiegłym roku i nadal są hitami na liście bestsellerów w 2019 roku.

Poniższe modele to urządzenia z technologią pompy ciepła, która sprawia, że suszą delikatnie i energooszczędnie. Posiadają również czujniki, które stale mierzą temperaturę i wilgotność materiałów, dzięki czemu pranie po wyjęciu jest dokładnie takie jak chcieliśmy: „extra suche” lub „do szafy” lub” lekko wilgotne” – idealne do prasowania!

Remote-Jpg.png

Jednym z najbardziej popularnych modeli suszarek jest  Electrolux EW8H458BP. To urządzenie w klasie energetyczne A++, o załadunku 8 kg, z małym wyświetlaczem LCD, jej wymiary to 85x60x63,8 cm (wxszxgł).

Suszarka posiada wewnętrzne oświetlenie, które zapewnia optymalną widoczność we wnętrzu suszarki, a zmienny kierunek pracy bębna zapobiega powstawaniu zagnieceń.

Electrolux oferuje nam wiele programów suszenia m.in. do suszenia bawełny, syntetyków, wełny, tkanin delikatnych, pościeli XL, jeansu, kołder, odzieży wierzchniej-outdoor, jedwabiu. Przy pomocy tej suszarki możecie też odświeżyć długo nienoszoną odzież. Aktualną cene produktu możesz sprawdzić TUTAJ.

 

Mcsa02557345-Wtr85V5Epl-Def.jpg

Bestsellerem marki Bosch jest WTR85V5EPL.

To również model w klasie energetycznej A++ i załadunku 8 kg. Wymiary tego modelu to 85x60x60 cm (wxszxgł).

Ten model jest w stanie wysuszyć 8 kg odzieży, w programie bawełna, w stopniu wysiszenia do szafy w ciągu 200 minut.

Wyjątkowe programy suszenia w tym modelu to program do suszenia koszul i bluzek, w którym  tkaniny pozostają delikatnie wilgotne- idealne do wyprasowania lub dosuszenia na wieszaku. Wyjątkowy jest też program Super 40, w którym wysuszysz 1 kilogram prania zaledwie  w 40 minut!

Inne ciekawe programy suszenia to: Ręczniki, Sport/Fitness, Wełna, Wietrzenie zimne, Ciepły Program czasowy, Pierze/Puch.  Aktualną cenę Boscha możesz sprawdzić TUTAJ.

Osobiście dziwi mnie to, że klienci nadal nie doceniają technnologii samoczyszczącego się wymiennika ciepła i wybierają modele bez tego rozwiązania… (może nie wiedzą o tym rozwiązaniu???)

Pl-Dryer-Dv90M5200Qw-Dv90M5200Qw-Eo-Rperspecti.jpg

Samsung DV90M5200QW to kolejny bestseller wsród suszarek. Ten model jest droższy od Boscha i Electroluxa, bo jego cena to ok. 3000 pln. Link do tego produktu znajdziesz TUTAJ.

Suszarka Samsunga ma o kilogram większy załadunek od Boscha i Electroluxa -9 kg i trochę lepszą klasę energetyczną A+++. Jej wymiary to 85x60x64 cm (wxszxgł).

Coś co wyróżnia Samsunga na tle konkurencji -to umieszczony z przodu urządzenia wskaźnik poziomu wody w zbiorniku, który pokazuje, ile skroplonej wody usunięto z ubrań. Dzięki temu rozwiązaniu szybko można sprawdzić, czy przed kolejnym cyklem suszenia należy opróżnić szufladę ze skroplinami. Suszarka samsunga wyposażona jest w System Smart Check, który pomaga monitorować wszelkie usterki urządzenia. Wykrywa problemy, po czym dostarcza szybkie i łatwe rozwiązania za pomocą aplikacji mobilnej. Oszczędza czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na wizyty fachowców.

 

Ty też możesz znaleźć swój wymarzony model! Skorzystaj z konfiguratora suszarek na mojej stronie:

https://www.paniagd.pl/konfigurator-suszarek/

 

W razie wątpliwości pisz na bok@paniagd.pl

Obserwuj