Jesteście zainteresowani kupnem kompletu urządzeń: pralki i suszarki Beko? To mam dla Was kilka ciekawych zestawów!

Proponowane przeze mnie urządzenia będą pięknie się prezentować zarówno postawione obok siebie lub ustawione jedno na drugim. Przy czym pamiętajcie, że pralka zawsze musi być na dole a suszarka u góry!

PRALKA BEKO PWUV7646XME+ SUSZARKA BEKO MDF7444CXM

Oto piękna para płytkich urządzeń w kolorze Manhattan Gray o załadunku 7 kg. 

Zestaw-Mangatatn.jpg

Pralka Beko PWUV7646XME to model o załadunku 7 kg, o całkowitej głębokości 49 cm, w klasie energetycznej D, głośność podczas prania to 57 dB a podczas wirowania 74 dB, maksymalna prędkość wirowania to 1200 obrotów na minutę. Urządzenie oferuje aż 15 programów prania. Najciekawsze programy prania  to: program prania kołder  i puchu, Babyprotect + i StainExpert, odzież wierzchnia.

Opera-Zrzut-Ekranu-2022-01-25-132720-Www-Ceneo.png
Opera-Zrzut-Ekranu-2022-01-25-124804-Www-Ceneo.png
Opera-Zrzut-Ekranu-2022-01-25-124642-Www-Ceneo.png

Program StainExpert™ został zaprojektowany specjalnie z myślą o usuwaniu aż 24 różnych rodzajów plam, dzięki czemu nie trzeba już wstępnie wywabiać żadnych z nich.

Program Baby Protect został stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych. Baby Protect jest przeznaczony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych oraz odzieży osób cierpiących na alergie skórne. Poprzez wydłużone pranie w wyższej temperaturze oraz dodatkowe i intensywne płukanie, Baby Protect eliminuje bakterie oraz zapewnia doskonałe rezultaty prania. To również dokładne wypłukanie środka piorącego, którego pozostałości są jedną z najczęstszych przyczyn alergii skórnych.

Pralka oferuje nam również technologię pary Steam Cure. W zależności od wybranego programu, SteamCure zaaplikuje parę na początku prania – aby zmiękczyć tkaninę i usprawnić usuwanie zabrudzeń; albo na końcu – by ułatwić prasowanie i sprawić, że ubranie będzie miękkie i miłe w dotyku. Twoje ubrania pokochają Beko SteamCure.

Pralka posiada silnik inwerterowy ProSmart, który jest gwarancją cichej pracy i niezawodnej pracy przez lata!

Jeśli chcesz sprawdzić cenę tego urządzenia wejdź TUTAJ.

Suszarka Beko MDF7444CXM to model o załadunku 7 kg, o głębokości uzwględniającej wszelkie wypukłości urządzenia 52,9 cm, w klasie energetycznej A++, o głośności 65 dB. Suszarka oferuje aż 16 programów suszenia, w tym programy suszenia bawełny, syntetyków, jeansu, kurtek, odzieży sportowej, odzieży mieszanej, odzieży puchowej, odświeżania wełny, koszul, Baby protect + do suszenia ubrań, które wymagają higieny oraz delikatne do suszenia jedwabiu, programy czasowe, codzienne szybkie do wysuszenia  0,5 kg odzieży.

W suszarce możemy ustawić jeden z trzech stopni wysuszenia: wilgotne, normalne i extra. Dzięki wskaźnikom zabrudzenia filtra i skraplacza będziemy wiedzieć, kiedy należy je wyczyścić . A kiedy zapełni się szuflada ze skroplinami również na panelu pojawi się ostrzegawczy symbol, chyba że suszarka będzie podpięta do kanalizacji, wówczas nie trzeba jej opróżniać. W tym modelu suszarki możemy zmienić kierunek otwierania drzwi.

Jeśli chcesz sprawdzić cenę tego urządzenia wejdź TUTAJ.

Pralka Beko EWUE7636XAW + suszarka Beko EDF7434GXA

Oto propozycja zestawu pralki i suszarki również do małych łazienek- obydwa urządzenia są również płytkie, ale w białym kolorze!

Pralka Beko EWUE7636XAW i suszarka Beko EDF7434GXA, mają identyczne parametry i funkcje co modele opisane powyżej, różnią się tylko kolorem! Aktualną cenę pralki możecie sprawdzić TUTAJ, a suszarki TUTAJ.

Zestaw.jpg

Pralka Beko WUE8636AWE i suszarka Beko DH8636XGS

Kolejnym ciekawym zestawem pralki i suszarki Beko są modele o załadunku 8 kg! 

Pralka Beko WUE8636AWE  to model o załadunku 8 kg, o całkowitej głębokości 55 cm, w klasie energetycznej C, głośność podczas prania to 57 dB a podczas wirowania 74 dB, maksymalna prędkość wirowania to 1200 obrotów na minutę, zużycie wody 38l/cykl. Pozostałe parametry tej pralki są identyczne jak modeli powyżej. Jeśli chcesz sprawdzić aktualną cenę produktu wejdź TUTAJ.

Suszarka Beko DH8636XGS–  to suszarka w klasie energetycznej A+++, o załadunku 8 kg, o głośności 64 dB, całkowita głębokość suszarki to 60,9 cm- pomimo tych kilku cm różnicy w głębokości pomiędzy pralka i suszarką, bez problemu można postawić suszarkę na pralce! Suszarka oferuje programy suszenia bawełny, syntetyków, suszenia a nie odświeżania wełny, kołder/puchu, odzieży wierzchniej i sportowej, programy czasowe, nocne- cichsze, codzienne- do 0,5 kg odzieży.

Ten model suszarki oferuje również odświeżanie parowe SteamTherapy! 

SteamTherapy wykorzystuje parę do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym lub zapach ciała, i zapewnia o 80% lepsze odświeżenie i 30% mniej zagnieceń w porównaniu z wieszaniem.

Jeśli chcesz sprawdzić aktualną cenę produktu wejdź TUTAJ.

 

 

Assds.jpg

Pralka Beko PWUV9646XWE i suszarka PDH9544RXE

Moją ostatnią propozycją jest duet urządzeń o załadunku 9 kg!

Pralka  Beko PWUV9646XWE – to model o całkowitej głębokości 55 cm, załadunku 9 kg, w klasie energetycznej C, głośność prania to 56 dB, a wirowania 76 dB, zużycie wody 41l/cykl. Pozostałe parametry identyczne jak pozostałe pralki.

Aktualną cenę urządzenia możesz sprawdzić TUTAJ.

Suszarka Beko PDH9544RXEto model o całkowitej głębokości 65,4 cm (pomimo różnicy w głębokości może stanąć na pralce PWUV9646XWE), załadunek 9 kg, klasa energetyczna A+++, głośność 64 dB. Programy suszenia identyczne jak w modelu DH8636XGS oraz technologia pary SteamTherapy.

Aktualną cenę urządzenia możesz sprawdzić TUTAJ.

 

Last.jpg

Obserwuj