Tradycyjne suszenie ubrań to zawsze kwestia logistyki i umiejętnego planowania. Stres związany z rozstawianiem i potykaniem się o pranie na małej powierzchni mieszkania czy planowanie prania zgodnie z prognozą pogody to codzienność posiadaczy tradycyjnych suszarek. Jeśli jednak szukasz czegoś co pozwoli Ci sprawniej i szybciej wysuszyć ubrania, dbając przy tym o ich kolor i materiał mam dla Ciebie produkt idealny.

Suszarki Beko

Suszarki Beko

Suszarki Beko

Automatyczne wolnostojące suszarki Beko (np. model DPY 8506 GXB1) dzięki czujnikowi FlexySense dostosowują temperaturę suszenia do tkanin znajdujących się w bębnie, dzięki czemu ochronisz kolor tkanin, a także łatwiej i szybciej je wyprasujesz.

Dodatkowym atutem jest bęben suszarki o ładowności 8kg, który pozwala na wysuszenie większej ilości prania za jednym razem, co jest szczególnie istotne, gdy zależy Ci na tym, aby wysuszyć dużą ilość prania, a dysponujesz małą przestrzenią. Co ciekawe, Beko postawiło również na praktyczność – suszarkę można postawić na pralce, stabilizując oba sprzęty za pomocą specjalnego łącznika.

Dzięki połączeniu funkcjonalności, nowoczesnego designu z oszczędnością formy i przestrzeni suszarka Beko będzie niezastąpionym domowym pomocnikiem, który jednocześnie zadowoli oko najbardziej wymagających wielbicieli nowoczesnych form.

Artykuł sponosorowany


Obserwuj