Steam-Cure-Img.jpg

Coraz więcej mówi się o dobroczynnym i bardzo skutecznym działaniu pary, czy to w mopach parowych, generatorach pary używanych do prasowania, jak również w gotowaniu. Para wydaje się być dobra na wszystko!

Przyszedł czas na wykorzystanie dobroczynnego działania pary również w pralnictwie i tutaj marka Beko również w swoich produktach wykorzystała ten niewątpliwy atut pary tworząc technologię Steam Cure.

Na czym ona polega?

Para dodana na początku cyklu

Para zmiękcza i rozpuszcza zabrudzenia, dzięki temu pranie jest bardziej skuteczne a połączeniu w wybranym programem prania dedykowanego do danej tkaniny gwarantuje świetne rezultaty prania.

 

Dodanie pary na końcowym etapie

Img2.Jpg

Dodanie pary na końcu prania powoduje, że ubrania stają się mniej pogniecione i dzięki parze są wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku.

Jakie jeszcze inne technologie i funkcje mają pralki Beko?

 

Zarządzanie praniem za pomocą Smartfona lub tabletu

Smartfon.gif

Dzięki aplikacji HomeWhiz możesz  zdalnie włączyć lub zatrzymać pranie, ustawić przypomnienia i zaplanować cykle, a także monitorować postępy w pracy urządzenia. To bardzo wygodne rozwiązanie dla zabieganych, można włączyć pranie będąc w pracy… Ok wcześniej trzeba włożyć bieliznę do pralki

Technologia Auto Doze

20190423214546-Autodosing-V2.Jpg

Bardzo przydatna technologia wyręczająca nas w konieczności dodawania detergentu do każdego prania. Jednorazowe uzupełnienie pojemnika na detergent pozwoli na ok 23 prania, gdzie pralka sama dobierze odpowiednia ilość detergentu, która jest potrzebna do danego programu i wsadu – a my zyskujemy czas i pewność, że nie przedozujemy detergentu! To również oszczędność energii, gdyż pralka nie przedozuje proszku,  tym samym nie będzie musiała robić dodatkowego płukania aby pozbyć się nadmiaru detergentu.

Technologia AquaFusion

Innowacyjna technologia AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku, tak że jest on wykorzystywany praktycznie w całości. Dzięki temu efektywność prania jest większa a my oszczędzamy  detergent.

 

Program BabyProtect

Program-Babyprotect.jpg

To program do higienicznego prania ubranek niemowlęcych i odzieży osób cierpiących na alergie skórne. Poprzez wydłużone pranie w wyższej temperaturze oraz dodatkowe i intensywne płukanie program eliminuje bakterie oraz zapewnia doskonałe rezultaty prania i całkowite wypłukanie środka piorącego, którego pozostałości są jedną z najczęstszych przyczyn alergii skórnych.

Program do czyszczenia bębna Self Clean

Selfclean.jpg

Specjalny program do czyszczenia bębna, rur i innych wewnętrznych części pralki. Warto go używać od czasu do czasu zwłaszcza jeśli zazwyczaj pierzemy w niskich temperaturach – one to bowiem sprzyjają rozwojowi bakterii. Podczas tego programu woda podgrzewana jest do 70°C, co zapewnia odpowiednią higienę.

Movie-Header.jpg

.

Artykuł sponsorowany

Obserwuj