Projekt-Bez-Tytulu-2020-12-20T110103-307.Png

Dziś chciałabym Wam przedstawić dwa inteligentne urządzenia marki Miele  z linii Modern Life: pralkę Miele WSD663 WCS TDos & 8kg i suszarkę Miele TSD363 WP 8kg.  Niezwykłą cechą tych urządzeń jest to, że oprócz tego, ze możemy sterować i kontrolować pracę tych urządzeń z dowolnego miejsca, to jeszcze te dwa urządzenia mogą komunikować się ze sobą.

Aby skorzystać z dobrodziejstw technologii bezprzewodowej należy zainstalować sobie aplikację Miele@Mobile App. Nie można jeszcze przy pomocy aplikacji załadować pralki czy przełożyć prania z pralki do suszarki ale zapewne to tylko kwestia czasu :-). Na dziś można przy pomocy aplikacji  uruchamiać pranie- dobierając parametry (np. temp., obroty, dodatkowe płukania), jak i je wstrzymywać.  Po zakończeniu prania lub suszenia otrzymujemy informacje  o zakończonym cyklu i możemy przełożyć pranie do suszarki lub rozładować suszarkę. Aplikacja oferuje całą masę wskazówek na temat prania i suszenia różnych rodzajów prania. Dodatkowo przy pomocy aplikacji możemy  zamówić detergenty.

 

Wash2Dry

Super rozwiązaniem w linii Modern Life jest komunikacja pralki z suszarką Wash2Dry, dzięki której na podstawie informacji od pralki suszarka dobiera optymalny program suszenia. Nie musimy zastawiać się jaki program wybrać wystarczy przełożyć pranie do suszarki  i na panelu sterowania suszarki ustawić program Wash2Dry.

Ta funkcja okazuje się niezwykle przydatna, jeśli będąc poza domem chcemy poprosić kogoś, aby przełożył pranie z pralki do suszarki i uruchomił suszenie. Albo kiedy wypraliśmy pranie w programie, np. ciemne/jeans, a suszarka nie ma takiego programu suszenia. Zamiast zastanawiać się nad wyborem właściwego  programu, wystarczy wybrać Wash2Dry i suszarka podpowie nam nie tylko konkretny program suszenia, ale i stopień wysuszenia, dzięki czemu odzież nie będzie przesuszona ani nadmiernie wygnieciona.

Super rozwiązania w pralce Miele WSD663 WCS TDos

20000170983-000-00-20000170983.Jpg

Pralki z linii Modern Life mają unikatowy system automatycznego dozowania detergentów TwinDos. Tego typu rozwiązanie to ogromna wygoda no i oszczędność, bo niestety ręcznie dozując detergent najczęściej go przedozowujemy, więc to rozwiązanie pozwala nam zaoszczędzić  nawet do 30% detergentu.

Oczywiście pralki miele słyną też z opatentowanego bębna soft Care-bębna o strukturze plastra miodu, która chroni ubrania i pozwala im się płynnie przesuwać po powierzchni bębna.

Pralki Miele oferują też funkcję AddLoad, dzięki której możecie też dołożyć na każdym etapie prania coś o czym zapomnieliście lub wyjąć z pralki, jeśli zauważyliście np. czarną skarpetkę wśród białych koszul.

Aktualną cenę produktu możecie sprawdzić TUTAJ.

Super rozwiązania w suszarce Miele TSD363 WP 8kg

20000170494-000-00-20000170494.Jpg

W suszarkach miele mamy oczywiście technologię pompy ciepła i bezobsługowy wymiennik ciepła– to jest ta część,  która w większości suszarek dostępnych na rynku  wymaga regularnego czyszczenia, a tu w suszarkach miele nie musimy tego czyścić.  Filtry przed wymiennikiem na tyle skutecznie go chronią, że pozostaje przez cały czas eksploatacji suszarki czysty, dzięki czemu suszarka gwarantuje nam stałe niskie zużycie energii i krótki czas suszenia.

Suszarki Miele mają też unikalną funkcję PerfectDry.  Standardowo suszarki dopasowują parametry suszenia na podstawie czujników wilgoci, które podczas suszenia dotykają naszych ubrań i dokonują pomiaru wilgotności tkaniny, ale jeśli woda jest twarda i zawartość wapnia w wodzie jest duża, to ona negatywnie wpływa na pomiar wilgotności resztkowej i na wynik suszenia. System Perfekt Dry precyzyjnie dopasowuje parametry suszenia do aktualnej zawartości wapnia w wodzie. Dzięki temu zawsze uzyskujemy pożądany stopień wysuszenia.

Często użytkownicy suszarek narzekają, że pranie wyciągnięte z suszarki nie pachnie, a na to w suszarkach miele nie można narzekać, bo dzięki kapsułkom zapachowym, stosowanych w ramach FragranceDos  nasze pranie będzie miało indywidualny, świeży, naturalny zapach i niesamowitą miękkość, które utrzymają się nawet do 4 tygodni.

Aktualną cenę suszarki możecie sprawdzić TUTAJ.

Produkty marki Miele to wyjątkowe sprzęty. Cechują je nie tylko unikalne rozwiązania i technologie, ale też to, że jako chyba jedyny producent w branży AGD testuje produkty z myślą o 20-letniej żywotności.

Jeśli ten artykuł okazał się dla Was pomocny, będę wdzięczna za subskrypcję mojego kanału na YT!

Was to nic nie kosztuje, a mi bardzo pomaga w rozwoju mojego projektu! 

Co tydzień filmuję coś nowego! Zapraszam na KANAŁ PANI AGD NA YT


Obserwuj