Często zwracacie się do mnie z prośbą o wytypowanie fajnego zestawu urządzeń pralki+ suszarki, dlatego dziś przedstawiam Wam ciekawe duety w marce Bosch.

Zestawy pralka + suszarka Boscha z serii 6

Pralka Bosch WAU24S6GPL + Suszarka WTR87TE0PL (cena zestawu ok. 5000 pln)

Pralka w tym zestawie to model 8 kg,1200 obr/min., z wyjątkową technologią I-dos czyli technologią automatycznego dozowania detergentu. Pralka precyzyjnie dostosuje ilość środka piorącego do: ilości ubrań, rodzaju tkaniny, stopnia zabrudzenia, twardości wody, rodzaju środka piorącego oraz wybranego programu. Dzięki temu ani nie przedozujesz środka piorącego, który po zakończeniu prania pozostałby na tkaninach w postaci widocznych śladów i mógłby spowodować podrażnienia skóry, ani nie dodasz zbyt małej  ilości środka piorącego, w wyniku czego efekt prania byłby niezadowalający. Dzięki opcji SpeedPerfect możesz skrócić czas prania nawet o 65% (np. 4 kg prania w programie Mix z opcją SpeedPerfect wypierzesz w 41 minut).Pralka posiada również krótki program prania: Super 30– 30 minutowy program dedykowany do 3,5 kg załadunku. Pralka posiada trwały, energooszczędny, cichy bezszczotkowy silnik EcoSilenceDrive. Ta pralka przypomni Ci też o konieczności wyczyszczenia, jeśli wykonasz ponad 20 cykli prania w temp. poniżej 40℃.

Suszarka to oczywiście model z pompą ciepła, który suszy delikatnie i energooszczędnie. Jej klasa energetyczna to A+++.  Załadunek 8 kg  suszarka wysuszy w czasie 159 minut!!!

Ten model oferuje programy do suszenia bawełny, syntetyków, ręczników, koszul, pierza/puchu, mix, odzieży sportowej, wełny. W programie Super 40 istnieje możliwość wysuszenia 1 kg odzieży w ciągu zaledwie 40 minut. Na wyposażeniu suszarki jest kosz, który służy do suszenia wełny oraz butów.

Projekt-Bez-Tytulu-2021-04-18T170620-198.Png

Kolejny ciekawy zestaw z serii 6 to pralka Bosch WAU28Q0EPL + suszarka  WTW8760EPL (cena zestawu ok. 5700 pln)

Pralka ma załadunek 9 kg, 1400 obr/min.,  z wyjątkową technologią  ActiveOxygen i AntiStain.

ActiveOxygen – to aktywny tlen, dzięki właściwościom którego można odświeżyć nawet te ubranie, które nie nadaje się do prania. Program ActiveOxygen Refresh trwa 45 minut, bez użycia wody i przywraca świeżość odzieży, która przesiąknięta jest brzydkimi zapachami- dymem papierosowym, potem, zapachami kuchennymi.

System AntiStain z łatwością usunie nawet najbardziej uporczywe plamy: zabrudzenieaz z tłuszczu, trawy, krwi lub nawet czerwonego wina. Po wybraniu odpowiedniej opcji, przed rozpoczęciem wybranego programu pralka automatycznie dopasuje temperaturę, ruchy bębna i czas namaczania odpowiednio do każdego zabrudzenia. Bez względu na rodzaj plam, dzięki AntiStain można w łatwy sposób uzyskać doskonałe efekty.

Ta pralka również posiada funkcję SpeedPerfect, która umożliwia skrócenie czasu prania nawet o 65% oraz energooszczędny i wyjątkowo cichy silnik EcoSilence Drive.

Suszarka ma trochę mniejszy załadunek 8 kg, ale niestety nie ma w tej serii urządzeń pasujących suszarek z 9 kg załadunkiem. Biorąc pod uwagę fakt, że rzadko pierzemy maksymalny załadunek- ta mała różnica w załadunkach pomiędzy pralką a suszarką będzie niezauważalna! Suszarka WTW8760EPL to urządzenie w klasie A+++. Suszy załadunek 8 kg w 148 minut.

Suszarka oferuje następujące programy suszenia:  Pierze/Puch, AntyAlergia, Bawełna, Koszule/Bluzki, Delikatne, Ręczniki, Mix, Super 40, Sport/Fitness, Kołdry, Syntetyki, Suszenie wełny w koszu, Wietrzenie zimne, Ciepły Program czasowy.

Wyjątkową technologią w tym modelu jest SelfCleaning Condenser– czyli samoczyszczący sie wymiennik ciepła. Podczas cyklu suszenia suszarka do 4 razy czyści wymiennik ciepła wodą pochodzącą z suszonych ubrań. Dzięki tej technologii nie musimy ręcznie czyścić filtrów wymiennika ciepła. Przez cały czas użytkowania suszarki mamy pewność, że wymiennik ciepła jest czysty i tym samy suszarka niezmiennie pobiera niewiele energii (brudne filtry= wydłużony czas suszenia i większe zużycie energetyczne).

 

Projekt-Bez-Tytulu-2021-04-18T171230-135.Png

Pralka i suszarka Boscha z linii 8

Kolejną propozycją jest zestaw z wyższej serii urządzeń Pralka WAVH8K92PL (nowość)+ Suszarka WTX87KH0PL (cena zestawu ok. 7,5-8 tyś).

Pralka to model o załadunku 9 kg, z inteligentnym systemem dozowania i-Dos, systemem prania 4D oraz opcjami Intensive Plus i SpeedPerfect. O systemie dozowania i Speed Perfect wspominałam już przedstawiając Wam pierwszy zestaw urządzeń, więc ograniczę się do wyjaśnienia pozostałych technologii.

System prania 4D to tzw. 4D Wash System. Polega on na połączenie bezpośredniego natrysku wody z unikaną fazą prania rotacyjnego, w celu uzyskania najbardziej wydajnego i efektywnego użycia detergentu i wody. Intensive Plus to opcja zwiększająca intensywność programu dla idealnych rezultatów prania, przeznaczona dla pełnych załadunków i mocno zabrudzonego prania.

Suszarka WTX87KH0PL to model o załadunku 9 kg, w klasie energetycznej A+++, która pełen załadunek w programie bawełna wysuszy w czasie 215 minut. Ta suszarka posiada programy parowe, które usuwają zagniecenia za pomocą pary oraz programy: AntyAlergia, Bawełna, Koszule/Bluzki, SmartDry, Delikatne, Ręczniki,, Mix, Super 40, Syntetyki, Suszenie wełny w koszu, Ciepły Program czasowy.

Użytkowanie suszarki ułatwia technologia AutoClean. Wymiennik ciepła czyści się automatycznie podczas suszenia- więc nie musimy czyścić go ręcznie a tradycyjny filtr przy drzwiach został zastąpiony automatycznym usuwaniem kłaczków i zanieczyszczeń, które w suszarkach z systemem AutoClean gromadzone są w specjalnej szufladzie. Szuflada ta wymaga opróżnienia jedynie 8 do 10 razy w roku* lub po maksymalnie 20 cyklach. Urządzenie oczywiście automatycznie wykryje moment, kiedy należy szufladkę opróżnić i zasygnalizuje to odpowiednim komunikatem. * zakładają suszenie 3 razy w tygodniu, 160 cykli /rok.

Pralka i suszarka to urządzenia z technologią Home Connect, czyli można nimi zdalnie sterować przy pomocy aplikacji, ale nie tylko! Dzięki tej technologii możesz otrzymywać powiadomienia o przebiegu programu, a  w razie awarii umożliwi Ci zdalną diagnostykę. Technologia Home Connect pozwala również na to, aby pralka komunikowała się z suszarką. Więcej o tej komunikacji możesz przeczytać TUTAJ.

Projekt-Bez-Tytulu-2021-04-18T202228-803.Png
Obserwuj