eżeli chcielibyście zabudować pralkę w ciągu meblowym w kuchni lub wstawić pralkę do łazienki, ale bez zakłócania jej kąpielowego charakteru, to marka Amika ma dla Was propozycję dwóch pralek do zabudowy.

Pralka AWBI8143LCB posiada 8 kg załadunku, prędkość wirowania 1400 obr/min i jej klasa energetyczna to A+++, drugi model to AWBI6122LCB, która ma załadunek 6 kg, prędkość wirowania 1200 obr/min i klasę energetyczną A++.
Oba urządzenia są bardzo energooszczędne, więc wybór każdego z powyższych modeli wpłynie pozytywnie nie tylko na budżet domowy, ale także na ochronę środowiska.

Kupując pralkę zwracamy uwagę nie tylko na jej parametry techniczne ale również na programy i dodatkowe funkcje.

Oto jedne z najciekawszych:

Funkcja MaxLoad

Maxload.jpg

Czy wiecie, że najczęstszym błędem popełnianym przez użytkowników pralek jest nieprawidłowy dobór masy prania do możliwości wybranego programu? Teraz dzięki funkcji MaxLoad pralka poinformuje użytkownika o maksymalnym możliwym załadunku do wybranego programu prania.
Po wybraniu programu na wyświetlaczu będzie widoczny komunikat: FUL ( pełen załadunek), HLF (połowa załadunku), bądź rekomendowana liczba kg. Wkładając właściwą ilość prania do bębna zwiększa się prawdopodobieństwo uzyskania jak najlepszych rezultatów prania.

Wymienne łożyska

Wymienne-Lozyska.jpg

Kupując pralkę klienci często pytają  o jej żywotność z obawy przed awariami. We wszystkich pralkach marki Amica w tym również w modelach do zabudowy  zastosowano wymienne łożyska, dzięki czemu ich ewentualna awaria nie spowoduje konieczności wymiany pralki. Łożyska w pralkach Amica nie są na stałe zatopione w wannie pralki, dzięki czemu  można je w prosty sposób wymienić samodzielnie lub przy pomocy serwisanta.

Wyświetlacz LED

Wyswietlacz.jpg

W obu modelach mamy duży czytelny wyświetlacz LED, dzięki któremu użytkownik ma stały dostęp do informacji na temat każdego programu. Na wyświetlaczu zobaczymy takie parametry jak :maksymalny możliwy załadunek, obroty, temperatura, czas pozostały do końca trwania danego programu.

Ciekawe programy

Pralki do zabudowy marki Amica oferują też ciekawe programy prania np. Program Ulubione czy Program Antyalergiczny, Program 15 min.

Pod przyciskiem Program Ulubione możemy zapisać nasze preferowane ustawienia i parametry prania. Ulubiony program można zmieniać wielokrotnie, bez ograniczeń. Domyślnie pod tym programem ustawiony jest program Bawełna. To bardzo wygodne rozwiązanie dzięki, któremu oszczędzasz czas i pierzesz tak jak lubisz.

Innym ciekawym programem jest Program antyalergiczny, którego algorytm jest tak ułożony, by usuwał praktycznie wszystkie alergeny, roztocza, bakterie, drobnoustroje, czy grzyby z pranej odzieży. Cechami charakterystycznymi tego programu jest bardzo duża intensywność prania zasadniczego oraz co najmniej 3 płukania + ostanie płukanie jest w ciepłej, podgrzanej wodzie. Końcowe płukanie jest bardziej intensywne, przez co pranie jest bardzo dokładnie wypłukane z resztek środków piorących mogących powodować podrażnienia skóry. Biorąc pod uwagę, że co drugi Polak cierpi na alergię, ten program prania może być dla wielu z nas bardzo istotny.

Jeśli masz tylko chwilę na odświeżenie ubrań, to idealnym programem jest Program 15 minut. O dziwo, w 15 minut pralka wykonuje wszystkie trzy etapy prania, ale z użyciem zimnej wody: pranie zasadnicze, płukanie, wirowanie.
Oczywiście taki krótki program nadaje się do odzież tylko lekko zabrudzonej i należy pamiętać o użyciu mniejszej ilości detergentu w porównaniu do innych programów.

Wymiary obu pralek to 82,5×59,5×54 cm (wxszxgł), dzięki czemu zmieszczą się w standardowej zabudowie meblowej, chociaż biorąc pod uwagę ich estetykę, to aż szkoda chować je w meblach.

Artykuł sponsorowany

pralka do zabudowy marki Amica

Amia-Pralka-Do-Zabudowy.jpg

Obserwuj