Zapewne większość z nas boryka się z problemem zalegającej gdzieś w schowku, czy szafie sterty ubrań do prasowania, które wiecznie odkładamy „na później”. Jak temu zaradzić?

&Quot;

Pralki Amica – W Parze Z Twoimi Potrzebami!

Marka Amica wyszła na przeciw tym bolączkom projektując pralki Dream Wash z funkcją prania parowego SteamTouch. Dzięki nim znikną zagniecenia, a Twoje ubrania będą czyste, miękkie i pachnące.

Z funkcją SteamTouch prasowanie stanie się łatwiejsze, bowiem dzięki niej pozbędziemy się aż do 70% mniej zagnieceń.

Łatwiejsze Prasowanie Dzięki Steamtouch

Skuteczne Odplamianie Ubrań

Na początku i na końcu cyklu prania funkcja SteamTouch zapewnia wyrzut pary wodnej, która delikatnie wnika we włókna, rozluźniając je i pozbawiając Twoje ubrania zagnieceń. Prasowanie staje się łatwiejsze i znacznie szybsze, a tkaniny zyskują wyjątkową puszystość.

Funkcja SteamTouch to nie tylko mniej zagnieceń, to również skuteczne odplamianie!

SteamTouch sprawia, że nawet najtrudniejsze plamy wyparowują. Para skutecznie zmiękcza brud i bezpiecznie usuwa go z najbardziej delikatnych materiałów.

Steamtouch-Usuwanie-Bakterii-Amica-Aranz.png

Prawdziwa czystość i brak drobnoustrojów

Odzież wyprana jest zdezynfekowana i wolna od drobnoustrojów. Para szybko czyści nawet delikatne ubrania, pozostawiając je bezpieczne dla alergików i osób o wrażliwej skórze.

Steamtouch-Usuwanie-Brzydkich-Zapachow-Amica-A.png

Długotrwały świeży zapach

Para wodna wnikająca głęboko w tkaninę neutralizuje nie tylko przykre zapachy, ale likwiduje przede wszystkim ich źródło. To gwarantuje świeży zapach prania przez długi czas.

Sec-5-Acc-4.Jpg

Miłe i przyjemne w dotyku

Ubrania natychmiast stają się puszyste i niezwykle przyjemne w dotyku. Wszystko dzięki parze wodnej, która wnika we włókna i rozluźnia je, nadając materiałowi delikatności.

Funkcję SteamTouch możesz dodać do 8 programów prania:

 

  • Bawełna
  • Bawełna Eco
  • Codzienne 58′
  • Koszule
  • Fitness
  • Outdoor
  • Ciemne
  • Syntetyki

Artykuł sponsorowany

Obserwuj