Projekt-Bez-Tytulu-2021-08-18T150335-488.Png

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić pralkę i suszarke włoskiej marki Candy z serii Rapido w wersji slim, która będzie idealnym rozwiązanie do małych łazienek, pralni czy garderoby.

Marka Candy ma w swojej ofercie kilka suszarek slim, ale ja koniecznie chciałam Wam pokazać urządzenie z serii Rapido z kilku powodów: ze względu na  wyjątkowy design, głębokość urządzeń poniżej 50 cm oraz ze względu, na bardzo wysokie notowania tej serii wsród klientów. Ponad 600  klientów z różnychsieci elektromarketów wystawiło tej serii ocenę 4,8 w skali od 0 do 5!

Pralka Candy RO4 1274DWME/1-S

640-1-31010363-9-01-F-Ro4-1274Dwme1-S-55068-M.jpg
640-1-31010363-9-03-P-Ro4-1274Dwme1-S-11788-M.jpg
Tt-P-Ro4-1274Dwme1-S-M.jpg

Jest urządzenie o załadunku aż 7 kg pomimo tego że jego głębokość to 46 cm, 1200 obr/min, w najwyższej klasie energetycznej A (według nowych  etykiet energetycznych wprowadzony z dniem 1.03.2021) Tak energooszczędnych urządzeń jest na rynku naprawdę niewiele. Pralka w programie ECO 40-60 zużywa 41 l wody, a jej głośność podczas wirowania to 74 dB.

Ten model Candy posiada również rozbudowana automatykę wagową KG Detector, która polega na tym, że pralka automatycznie dobiera najlepsze parametry prania do wielkości załadunku oszczędzając przy tym czas i energię. W zależności od tkaniny pralka dobiera rytm obrotów, prędkość wirowania i czas trwania cyklu. KG Detectot wykrywa nadmiar piany i w razie potrzeby zwiększa ilość płukań.

Pralka ma też wyjątkową technologię Mix Power System+ , która polega na mechanicznym rozmieszaniu proszku z wodą w specjalnym mikserze jeszcze przed trafienie do bębna! Roztwór wprowadzany jest do bębna pod ciśnieniem za pomocą pompy wtryskowej i specjalnej dyszy. Wpływa to na równomierne rozprowadzenie  proszku, efektywność prania oraz świetną jakość efektów końcowych.

Pralka Candy ma aż 9 szybkich programów prania, najkrótszy z nich trwa 14 minut. Oprócz klasycznych programów do prania, bawełny, syntetyków, wełny  jest też wyjątkowy program higiena+, który zdezynfekuje ubrania w 59 minut oraz funkcja pary, która wygładza tkaniny i tym samym minimalizuje konieczność prasowania.

Ogromnym atutem tego urządzenia jest również 10 letnia gwarancja na inwerterowy silnik Speed Drive Motor– wystarczy, że zarejestrujesz pralkę się na stronie  www.gwarancja.candy.pl

Aktualną cenę urzadzenia możesz sprawdzić TUTAJ.

Suszarka Candy – RO4 H7A2TEX-S

Shopping.png
Shopping.jpg
Shopping-1.Png

Candy jest jedyną firmą, która oferuje suszarki slim poniżej 50 cm. Płytkie modele suszarek ma w swojej ofercie też firma Beko, ale ich najpłytsze urządzenia mają głębokość 50,8 cm.

Głębokość  suszarki Candy mierzona po blacie to 46,5 cm, a uwzględniając wszelkie wypukłości z tyłu i przodu to 49 cm.Ten model suszarki ma taki sam załadunek jak pralka- 7 kg , a jego klasa energetyczna to A++. Technologia pompy ciepła gwarantuje, że suszarka suszy delikatnie a jednocześnie energooszczędnie.

W suszarce mamy aż 14 programów suszenia. Możemy w niej wysuszyć zarówno bawełnę syntetyki jak i wełnę, a nawet  jeans, koszule i odzież sportową.  Mamy też krótki programy dzienny do wysuszenia ok. 2 kg ubrań w ciągu 59 minut i 45 minutowy do 1,5 kg ubrań. W większości programów możemy sami wybrać jeden z 4 stopni wysuszenia: gotowe do prasowania, suche do powieszenia na wieszaku i suche do szafy, dokładne suszenie- uzyskując całkowicie suchą odzież.

Wilgoć z ubrania zbierana jest w specjalnym zbiorniku Easy Case, który znajduje się na drzwiach suszarki. Jego pojemność to  4,5 l wody.  Ergonomiczny kształt pojemnika ułatwia wyjęcie, przenoszenie oraz opróżnianie, zapobiegając rozlewaniu wody.  Zbiornik nie wymaga opróżniania po każdym cyklu suszenia; jest przezroczysty, dzięki czemu poziom wody jest zawsze widoczny. Suszarki nie możemy  podpiąć bezpośrednio do kanalizacji.

W suszarce należy regularnie czyścić filtr kłaczków oraz filtr skraplacza, jeżeli o tym zapomnimy to ikony na panelu sterowania nam o tym przypomną. Brudne filtry oznaczają wydłużenie cyklu suszenia i większe zużycie energii.

Aktualną cenę suszarki możecie sprawdzić TUTAJ.

Pralkę i suszarkę Candy w wersji slim można postawić obok siebie lub możemy ustawić suszarkę na pralce przy pomocy specjalnego  łącznika o symbolu WSK1102.

Recenzja w wersji filmowej


Obserwuj