05
Image-Processing20220818-1952923-17Q6My3.Jpg
Image-Processing20220818-1952923-1Gx4Q6M.jpg

Firma LG Electronics na targach IFA 2022 zaprezentowała swoje nowe rozwiązanie pralnicze WashTower™ Compact.

LG WashTower to w pełni zintegrowane urządzenie typu „dwa w jednym”. Łączy ono w pojedynczy kompaktowy zespół oddzielną pralkę i suszarkę, uniwersalny panel sterowania oraz zaawansowaną sztuczną inteligencję, aby zapewnić użytkownikom większą wygodę.

Nowa wersja LG WashTower jest idealnym rozwiązaniem do jedno- lub dwuosobowego gospodarstwa domowego, zapewniającym lepsze wykorzystanie miejsca w domu. W porównaniu do poprzedniego urządzenia WashTower z 2019 roku szerokość i głębokość zostały zredukowane odpowiednio o 100 i 170 milimetrów, mimo to pojemność pralki wynosi aż 13 kg, a suszarki 10 kg. Zmniejszona o 235 mm wysokość ułatwia dostęp do prania w suszarce, umieszczonej w górnej połowie urządzenia, łatwiejsze czyszczenie filtrów oraz możliwość instalacji WashTower Compact w niższych pomieszczeniach.

Ten stosunkowo niewielki model wymaga mniej miejsca niż pralka i suszarka o tej samej pojemności ustawione jedna na drugiej. Zwalnia przez to miejsce w kuchni lub pralni do innych zastosowań, takich jak wygodne przechowywanie detergentów, płynów do płukania tkanin i bielizny.

Img-6575.Jpg

Nowe uniwersalne rozwiązanie do prania firmy LG ma również płaską, jednolitą konstrukcję, która zapewnia optymalne warunki prania i wprowadza do domu subtelną, minimalistyczną estetykę. Umieszczony pomiędzy pralką a suszarką panel Center Control™ umożliwia użytkownikom łatwe i wygodne zarządzanie wszystkimi ustawieniami i funkcjami z jednego miejsca. LG WashTower Compact dobrze komponuje się z każdym wystrojem lub stylem wnętrza, pomagając konsumentom stworzyć przestrzeń domową, która idealnie odzwierciedla ich indywidualne upodobania.

Co więcej, innowacyjna, nowa wersja WashTower wynosi na wyższy poziom wrażenia z użytkowania i skuteczność prania dzięki zaawansowanym technologiom pralniczym firmy. Poprzez zastosowanie systemu Artificial Intelligence Direct Drive™ (AI DD™) pralka jest w stanie dobrać najbardziej odpowiedni program prania (ruchy bębna, temperaturę wody i czas cyklu prania) dla każdego wsadu. Ogranicza to uszkodzenia tkanin, tak aby ubrania służyły dłużej. Ponadto funkcja Smart Pairing™ oszczędza użytkownikom czas i pracę, synchronizując suszarkę z pralką i automatycznie dobierając najlepszy cykl suszenia na podstawie ustawień cyklu prania. LG WashTower Compact skraca również czas prania dzięki funkcji TurboWash™ 360 oraz czas suszenia dzięki funkcji podgrzewania Prepare to Dry.

Img-6580.Jpg

Według prezesa LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company Lyu Jae-cheol:

„LG WashTower Compact, charakteryzująca się bardziej kompaktową konstrukcją i wyposażona w najnowsze technologie pralnicze LG oparte na sztucznej inteligencji, jest wyjątkowo wygodna w użyciu. Będziemy nadal słuchać konsumentów i spełniać ich zróżnicowane i zmieniające się potrzeby, opracowując inteligentne, zaawansowane technologicznie i designerskie urządzenia, które podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak pranie, zapewnią większy komfort i wygodę”.

Notatka prasowa LG

Obserwuj