Projekt-Bez-Tytulu-2021-03-08T144207-507.Png

Jedną z zalet technologii bezprzewodowej jest komunikacja pralki z suszarką.

Na czym polega ta komunikacja?

Pralka po zakończonym cyklu prania przekazuje suszarce dane o prarametrach  ostatniego cyklu prania. Na podstawie analizy wielkości załadunku, rodzaju zakończonego programu oraz charakterystyki cyklu wirowania, suszarka wybiera optymalny program suszenia.

Ta funkcja okazuje się niezwykle przydatna, jeśli będąc poza domem chcemy poprosić kogoś, aby przełożył pranie z pralki do suszarki i uruchomił suszenie. Albo kiedy wypraliśmy pranie w programie, np. ciemne/jeans, a suszarka nie ma takiego programu suszenia. Zamiast zastanawiać się nad wyborem właściwego  programu,  suszarka sama podpowie nam nie tylko konkretny program suszenia, ale i stopień wysuszenia, dzięki czemu odzież nie będzie przesuszona ani nadmiernie wygnieciona.

Takie inteligentne pralki i suszarki, które komunikują się ze sobą znajdziecie zarówno w marce Miele (nazwa technologii Wash2Dry), w Boschu i Siemensie (nazwa technologii SmartDry), oraz w wybranych produktach marki LG i Samsung.

Konkretne modele suszarek z tą technologią znajdziecie korzystając z mojego konfiguratora https://www.paniagd.pl/konfigurator-suszarek/

Jeśli ten artykuł/film okazał się dla Was pomocny, będę wdzięczna za subskrypcję mojego kanału na YT!

Was to nic nie kosztuje, a mi bardzo pomaga w rozwoju mojego projektu! 

Co tydzień filmuję coś nowego! Zapraszam na KANAŁ PANI AGD NA YT

Obserwuj