Projekt-Bez-Tytulu-2022-10-04T110820-932.Png

Dziś przedstawię Wam pralki i suszarki marki Amica, które wizualnie pasują do siebie idealnie! Urządzenia nie tylko pięknie wyglądają, ale oferują masę ciekawych funkcji i technologii, dzięki którym zadbasz o swoje ubrania oszczędzając czas i energię.

Zacznę od zaprezentowania Wam trzech pralek: 

 1. WA2S714BKiSVD (klasa energetyczna B, pojemność 7 kg, prędkość wirowania 1350 rpm, głębokość 49,5 cm, głośność 76dB)
 2. EWA2S714BKiSV (klasa energetyczna B, pojemność 7 kg, prędkość wirowania 1350 rpm, głębokość 50,1 cm, głośność 76dB) 
 3. WA2C814BKiSVOD (klasa B, pojemność 8 kg, prędkość wirowania 1350 rpm, głębokość 56,5 cm, głośność 76dB)
Pralki.jpg
Opera-Zrzut-Ekranu-2022-10-04-113727-Www-Amica.png
Opera-Zrzut-Ekranu-2022-10-04-113638-Www-Amica.png

Te pralki to sprzęt do zadań specjalnych, który zadba o higieniczne i energooszczędne pranie! Zobaczcie, jakie oferuje funkcje:

 • UV Hygiene Technology – higiena w domu jest dla Ciebie niezwykle ważna? Teraz dzięki innowacyjnej UV Hygiene Technology pozbywamy się z naszych ubrań 99,99% niebezpiecznych wirusów oraz 96,2% bakterii. Sterylizacja prania promieniami ultrafioletowymi jest rozwiązaniem niezwykle skutecznym a przy tym bezpiecznym – promienie UV nigdy nie wydostają się na zewnątrz bębna.
 • SteamPower Pro – Para generowana na początku cyklu prania gwarantuje perfekcyjnie czyste, w pełni zdezynfekowane ubrania. Badania potwierdziły, że wytwarzana w trakcie prania para w pralko-suszarkach Amica* zabija do 99,99% wirusów i 97% bakterii, dzięki czemu odzież, pościele i inne tkaniny są sterylnie czyste. Para wnika też we włókna tkaniny, rozluźnia je redukując zagniecenia, a prasowanie staje się łatwiejsze. Twoje ubrania po wyjęciu z pralko-suszarki będą higienicznie czyste, miękkie i pachnące. *Badania przeprowadzone przez BBH Biotech z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego fundacji UAM w warunkach laboratoryjnych, w których po zastosowaniu SteamPower PRO osiągnięto następujące wyniki: Redukcję liczebności komórek bakteryjnych możliwych do rozmnażania do 97%.* Badania wykonane na programie Bawełna 60 stopni z użyciem pary zgodnie z algorytmem programu z udziałem mikroorganizmów z grupy E.coli. Redukcję liczebności mikroorganizmów wirusowych do 99,99%. *Badania wykonane na programie Bawełna 90 stopni z użyciem pary zgodnie z algorytmem programu z udziałem inaktywowanego wirusa grypy do 99,99%.
 • LogicDrive 3.0- Innowacyjny bezszczotkowy silnik LogicDrive 3.0. dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej efektywności prania nawet przy krótkich programach. Dodatkowo silnik gwarantuje osiągnięcie najwyższej klasy energetycznej przyczyniając się tym samym do znacznego obniżenia zużycia energii, zapewnia dłuższą żywotność urządzenia i cichą pracę.
 • EcoBar – Dzięki wskaźnikowi poboru energii elektrycznej oraz wody odczytasz jakie jest zużycie dla wybranego przez Ciebie programu co pozwoli ci dobrać parametry prania zgodnie z preferencjami. Pełna wiedza = optymalny wybór, oszczędność i dbanie o środowisko!
 • OptiTime –  pozwala na dostosowanie parametrów prania w zakresie oszczędności energii elektrycznej nawet o 43,5% i czasu prania nawet o 44%. Od teraz masz pełną kontrolę nad procesem prania przy użyciu tylko jednego przycisku. Świadomie użytkujesz sprzęt, oszczędzając pieniądze lub czas.
 • AntiBacterial Protection Set -Specjalna uszczelka na oknie pralki, wykonana z antybakteryjnego materiału z grupy triazoli oraz unikatowy system dysz płuczących okno pralki zapewnia skuteczną walkę z gnieżdżącymi się w uszczelkach i na samym oknie pralki bateriami, osadami i innymi zanieczyszczeniami. Dzięki temu każde pranie jest efektywne i higieniczne, bęben pralki pozostaje czysty, bez ryzyka namnażania się mikroorganizmów w niedostępnych zakamarkach, a to wpływa także na większą żywotność pralki. (opcja dostępna w WA2C814BKiSVOD i WA2S714BKiSVD)
 • OptiDose Pro – Automatyczne pobieranie płynnego detergentu i płynu do płukania, zgodnie z maksymalnym załadunkiem. (dostępna tylko w WA2C814BKiSVOD)
 • Program sterylizacja 70C– Skuteczna eliminacja roztoczy z pościeli, kocy i odzieży dzięki wykorzystaniu pary, światła UV, temperatury i specjalnej konstrukcji bębna pralki.
 • Program Antyroztocza – Skuteczna eliminacja roztoczy z pościeli, kocy i odzieży dzięki wykorzystaniu pary, światła UV, temperatury i specjalnej konstrukcji bębna pralki.
 • Add+ – dzięki tej opcji możesz dorzucić ubrania o których zapomniałeś w trakcie prania. I to dowolnych rozmiarów! Specjalna ikona poinformuje Cię, kiedy możesz to zrobić.

Oto suszarki, które idealnie pasują do kompletu z wyżej zaprezentowanymi pralkami:

 1. Suszarka Amica AD2C83KiStVAD (pojemność 8 kg, głębokość 64 cm, A+++, głośność 67dB)
 2. Suszarka Amica AD2C82KVD (pojemność 8 kg, głębokość 65 cm, A++, głośność 69 dB).
Ddd.jpg
Opera-Zrzut-Ekranu-2022-10-04-112440-Www-Amica.png
Opera-Zrzut-Ekranu-2022-10-04-112454-Www-Amica.png
Opera-Zrzut-Ekranu-2022-10-04-112526-Www-Amica.png

Te modele zachwycą Was innowacyjną funkcją  światła UV, ale nie tylko! Zobaczcie sami co oferują:

 • UV Hygiene Technology- rzeczy, które wyciągasz z suszarki, mogą być nie tylko suche i miękkie, ale także pozbawione wirusów i bakterii. Jak to możliwie? Innowacyjna funkcja UV Hygiene Technology pozwala na niezwykle skuteczną eliminację groźnych patogenów światłem ultrafioletowym podczas suszenia. Możesz mieć pewność, że Twoje rzeczy będą idealnie suche, miękkie, pachnące i co najważniejsze, bezpieczne do noszenia.
 • SteamTouch- Nie tylko suche, ale zdezynfekowane i niepogniecione! Takie będzie Twoje pranie po suszeniu z funkcją SteamTouch! Cząsteczki pary wnikają we włókna tkanin, rozluźniają je, prostują i czyszczą. Zabijają też drobnoustroje, dlatego ubrania są zdezynfekowane i zawsze świeżo pachną. A Ty praktycznie nie musisz już ich prasować! (funkcja dostępna tylko w modelu AD2C83KiStVAD)
 • LogicDrive 3.0- Nowa generacja bezszczotkowego silnika LogicDrive 3.0 to oszczędność podczas każdego suszenia dzięki klasie energetycznej A+++ oraz rozwiązania technologiczne, które pozwolą znacznie wydłużyć żywotność sprzętu. Mniejsze koszty i większy komfort! ( dostępny tylko w modelu AD2C83KiStVAD)
 • EcoBar- zastanawiasz się ile suszarka zużywa prądu? Teraz dzięki czytelnej informacji na panelu możesz dobrać parametry suszenia do swoich preferencji. Czytelny wskaźnik poinformuje Cię o przybliżonym zużyciu energii w danym programie i przy użyciu konkretnej funkcji. Pełna wiedza=optymalny wybór i oszczędność.
 • Autoczyszczenie filtra- suszarka najlepiej działa, gdy jej filtr jest czysty. Teraz możesz uniknąć żmudnego i niewygodnego czyszczenia po każdym suszeniu. Funkcja AutoCleaning ściąga z Ciebie ten uciążliwy obowiązek,. Ubrania się suszą, a filtr czyści się sam. To wygoda, ergonomia i pełna efektywność każdego dnia. (funkcja dostępna tylko w modelu AD2C83KiStVAD)
 • HeatPump– System pompy ciepła HeatPump pozwala na lepszą efektywność przy niższej temperaturze suszenia. A niższa temperatura to bezpieczniejsze suszenie i niższe koszty energii – z HeatPump aż 4-krotnie!
 • DrySensor – specjalny system czujników wilgotności i temperatury który dopasuje warunki do rodzaju i kondycji suszonych ubrań! Optymalne warunki to optymalne zużycie energii i gwarancja bezpieczeństwa Twojej odzieży.
 • Gwarancja ochrony ubrań– Certyfikat Woolmark potwierdzający szczególną delikatność prania/suszenia. Zachowuje w doskonałym stanie nawet najbardziej wymagające tkaniny. (funkcja dostępna tylko w modelu AD2C83KiStVAD)
 • AmiFilter 3.0 – podwójny system, zapewniający lepsze wychwytywanie sierści zwierząt i drobinek z obiegu powietrza. Ułatwia to czyszczenie i konserwację urządzenia oraz wydłuża jego żywotność.
 • Mniej zagnieceń – Dzięki funkcji Mniej zagnieceń pranie wyjęte nawet po 2 godzinach po zakończonym cyklu suszenia jest dużo mniej pogniecione.

Oprócz tradycyjnych programów do suszenia bawełny, syntetyków, koszul, jeansu czy odzieży sportowej suszarki oferują również nietypowe programy suszenia jak:

 • Program Antyalergiczne – specjalny program, który usuwa praktycznie wszystkie alergeny, resztki detergentów, roztocza i bakterie, czego efektem jest zdezynfekowane i wolne od alergenów pranie.
 • Program Antyroztocza – Program wykorzystuje działanie pompy ciepła oraz światło UV w celu redukcji roztoczy. Dzięki temu Twoje rzeczy będą sterylnie czyste.
 • Program odświeżenie– 22-minutowy program, który przedmuchuje i napowietrza wsad. Zaledwie moment i uzyskujesz efekt podobny do wywieszenia suchej odzieży na świeżym powietrzu.

Jak się Wam podoba taki duet urządzeń do prania i suszenia Waszych ubrań? Według mnie taka para byłaby idealna!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Amica

Projekt-Bez-Tytulu-2022-10-04T110820-932.Png
Obserwuj