Aaaa.png

Pranie i suszenie może być łatwe i przyjemne szczególnie, kiedy  ma się dobrą pralkę i suszarkę.

Niemniej jednak są takie sytuacje, kiedy nie bardzo wiemy jak postąpić z odzieżą…..

-Co zrobić, gdy ubranie, które ściągasz z siebie nie ma żadnych widocznych plam, brudu- jest po prostu nieświeże. Na dodatek to delikatne rzeczy, którym pranie w pralce nie służy np. kaszmirowy sweterek czy  jedwabna  bluzka.

– Co zrobić, gdy marynarka męża, która jest czysta, ale pod pachami nie pachnie już najlepiej. Czy znowu mam ją odnosić do pralni chemicznej???

– Co zrobić, gdy pluszaki dziecka wytarły już wszystkie kąty w mieszkaniu, a on ciągle wkłada je do buzi. Mam wyrzucić brudne zabawki  i kupić nowe???

– Co zrobić, aby moja odzież sportowa nie zużywała się tak szybko? Nie lubię wyrzucać i kupować nowych ubrań, ale odzież sportowa wyprana w niskich temperaturach nadal jest  zanieczyszczona bakteryjnie i po ponownym założeniu, szybko zaczyna brzydko pachnieć. A jak wypiorę ją w wysokich temperaturach, to niszczę elastyczne włókna, odpadają odblaskowe elementy i inne emblematy…

– Podobna sytuacja jest z bielizną. Często wymaga wymiany, bo ze względu delikatne koronki nadaje się tylko do prania w niskich temperaturach, ale po takim praniu szybko zaczyna brzydko pachnieć, bo bakterii kałowych nie da się usunąć w 30 stopniach C , a pranie w wyższych temperaturach ją niszczy …

– Co zrobić, gdy buty brzydko pachną, a nie nadają się do prania…

Czy wiesz, że wszystkie te problemy rozwiąże aktywny tlen???!!!

Mcim03241916-Odswiezanie-I-Dezynfekcja-Tkanin.jpg
Mcim03241919-Skutecze-Odswieanie-Nawet-W-Niesk.jpg

Na rynku jest kilka pralek, które oprócz tradycyjnego prania, czyszczą aktywnym tlenem- bez użycia wody i detergentów. Czyszczenie aktywnym tlenem polega na tym, że do bębna pralki wpuszczana jest mgiełka składająca się z trójatomowych cząsteczek tlenu i zimnej pary wodnej, które usuwają zarazki i zapachy z odświeżanych materiałów. 

Na rynku jest  tylko kilka pralek, które oprócz klasycznego prania wodą , czyszczą aktywnym tlenem- bez użycia wody i detergentów. Oto modele w ofercie marki Bosch :

  • Bosch WAU28Q0EPL – sprawdź cenę TUTAJ
  • Bosch WAU28Q1EPL – sprawdź cenę TUTAJ
  • Bosch WAU28Q00PL- sprawdź cenę TUTAJ
  • Bosch WAU28Q10PL- sprawdź cenę TUTAJ

Kilka modeli ma w swojej ofercie marka Siemens:

  • Siemens WM6HXF43PL – sprawdź cenę TUTAJ
  • Siemens WM14UQ1EPL– sprawdź cenę TUTAJ
  • Siemens WM14T76EPL- sprawdź cenę TUTAJ 

Pralka czyszcząca aktywnym tlenem, to o namiastka pralni chemicznej, ale bez chemii, rachunków za czyszczenie, bez wychodzenia z domu- czyli czyścisz kiedy chcesz  i co tylko chcesz!

 

Jeśli chcesz zobaczyć tą technologię, zapraszam do obejrzenia filmu.


Obserwuj