Siemens.jpg
Siemens-Seria-Iq700-Obraz-2.Jpg
Siemens-Seria-Iq700.Jpg

Urządzenia do zabudowy kuchni marki Siemens zostały stworzone z pasji do inteligentnych rozwiązań. Nowoczesny design i wyposażenie, technologie przyszłości, pionierskie systemy to cechy sprzętów Siemens, które przeniosą dom w zupełnie inną rzeczywistość.

Krótka droga do przyszłości – varioSpeed

Projektanci marki Siemens wdrożyli w urządzeniach serii iQ700 szereg inteligentnych technologii. W dobie zawrotnie szybkiego tempa życia zwrócili uwagę na fakt, że współczesnemu człowiekowi zwyczajnie brakuje czasu. Dlatego stworzyli przełomową funkcję varioSpeed, która rozciąga czasoprzestrzeń. Jak? Wszystkie urządzenia, które posiadają varioSpeed pracują błyskawicznie szybko. Pieczenie i gotowanie można skrócić nawet do 50%, a na zmywaniu naczyń po posiłku można zaoszczędzić nawet do 66% czasu.

Z pasji do kuchni

Kuchnia to miejsce, w którym można puścić wodze wyobraźni, uwolnić swoją kreatywność, czerpać przyjemność z odkrywania nowych połączeń oraz wykraczać poza schematy i granice. Dlatego w serii iQ700 Siemens stworzył płytę grzewczą ze strefami flexInduction, które nie ograniczają kulinarnej fantazji. Każda ze stref rozpoznaje obecność i wielkość naczynia pod jego ciężarem. Dzięki temu na płycie można postawić naczynie o nieregularnym kształcie, np. dowolnych rozmiarów brytfankę, a i tak będzie podgrzewane równomiernie z tym samym natężeniem. Z funkcją powerBoost, która odpowiada za zwiększenie mocy wybranego pola grzewczego aż do 50% można znacznie skrócić czas gotowania. W dodatku płyta posiada specjalny czujnik fryingSensor, który automatycznie steruje temperaturą na płycie indukcyjnej, gwarantując, że nic się nie przypali, ani nie wykipi.

Wyjątkowa para… piekarników

Wyjątkowe miejsce w ofercie iQ700 zajmują piekarniki. Piekarnik pulseSteam z dodatkiem pary i mikrofalą spełni oczekiwania najbardziej wymagającego smakosza. Można w nim piec, gotować i grillować, a także ekspresowo podgrzewać potrawy. Konwencjonalne grzanie w połączeniu z mikrofalą pozwala na skrócenie czasu przygotowania posiłków aż do 50%, a dania są równie pysze.

Z kolei piekarniki z parowarem fullSteam to urządzenia 2 w 1: nie dość, że możemy w nich upiec, to także „ugotować” na parze. Klasyczne grzanie zostało wzbogacone o automatyczne nawilżanie potraw przez doprowadzaną stale parą wodną. Dzięki temu pieczeń pokryje się chrupką skórką, zachowując delikatne, soczyste wnętrze. Nie trzeba też stale doglądać pieczonych potraw. Innowacyjne czujniki w funkcji termosondaPlus poinformują, gdy mięso osiągnie odpowiedni stopień wypieczenia i automatycznie zakończy pracę urządzenia.

D jak Design

Cechą wspólną wszystkich urządzeń do zabudowy z serii iQ700 jest wysublimowane, ponadczasowe wzornictwo, którym szczyci się marka Siemens. Sprzęty dostępne w wariantach wulkanicznej czerni lub arktycznej bieli, dzięki wykorzystaniu charakterystycznej chromowanej listwy o ujednoliconym wymiarze, mogą być zestawiane w dowolny sposób i stanowią prawdziwą ucztę dla oka.

Więcej informacji na: http://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/

Artykuł sponsorowany

Obserwuj