Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na świąteczne prezenty, to mam dla Ciebie dwie ciekawe propozycje od Amiki.  Pierwsza propozycja zapewne spodoba się kawoszom, bo jest to kolbowy ekspres do kawy Amica CD1011 Espris. To urządzenie nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest też solidne i wytrzymałe. Trwałość zawdzięcza elementom ze stali szlachetnej, które gwarantują żywotność urządzenia przez długie lata.

Pomysły Na Świąteczne Prezenty Od AmikiMoc urządzenia to 800W, a ciśnienie wynosi 5 barów. Dzięki ekspresowi Amica przygotujesz pyszną, kremową kawę o każdej porze dnia! Wszystko to dzięki funkcji cafe crema, która sprawia, że każda kawa jest jeszcze bardziej aromatyczna.

Wystarczy do sitka kolby nasypać odpowiednią porcję mielonej kawy, ubić przy pomocy tampera i wyrównać, a następnie umieścić kolbę w głowicy parzenia i po chwili będziemy mogli się cieszyć filiżanką pysznej kawy. Przy pomocy tego ekspresu możemy sobie przygotować 1, 2 lub 4 filiżanki kawy. Na wyposażeniu ekspresu jest dzbanek, w którym możemy zaserwować kawę naszym domownikom.

Dodatkowo ekspres  posiada dyszę spieniającą mleko, więc osoby, które lubią  cappuccino będą również usatysfakcjonowane. W spieniaczach  zastosowano elementy wykonane z niezwykle trwałej stali szlachetnej. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje urządzenie będzie jeszcze bardziej niezwodne, a czas jego żywotności zostanie zdecydowanie przedłużony.

 

Drugą ciekawą propozycją prezentu jest pionowy odkurzacz bezprzewodowy Amica VM7050 Aura, który sprawi, że odkurzanie stanie się łatwe i przyjemne! Przy jego pomocy odkurzysz nie tylko podłogi ale tez kanapy, kurz z półek, okruchy ze stołu, bo wystarczy wypiąć teleskopową rurę i doczepić odpowiednia końcówkę, aby przemienić go w odkurzacz ręczny. Waga 2,6 kg i kompaktowy rozmiar sprzętu pozwala na łatwe użytkowanie odkurzacza. Dzięki lekkim materiałom wykorzystanym do zaprojektowania odkurzacza Amica nie musisz już przejmować się ciężarem przenoszonego urządzenia.

Pomysły Na Świąteczne Prezenty Od AmikiMoc odkurzacza to 150W a napięcie akumulatora to 21,6V. Czas ładowania odkurzacza to 4-6 godzin. Za pomocą przycisku w rączce szybko wybierzesz jeden z gotowych trybów pracy urządzenia i dostosujesz jego pracę do poziomu zabrudzeń i czasu, jakim dysponujesz. Wyższa moc oznacza lepszą skuteczność i jednocześnie krótszy czas pracy (15 minut) . Niższa moc to bardziej ekologiczne i oszczędne rozwiązanie pozwalające na dłuższą pracę odkurzacza (30 minut). Łatwo dostosuj tryb odkurzania do swoich potrzeb.

Elektroszczotka z wbudowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na dokładnie odkurzenie nawet słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą. Podczas sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń! Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce, zwiększa prędkość jej obrotów. Większa moc w czasie odkurzania pozwoli Ci efektywniej niż za pomocą zwykłej szczotki uporać się z wykładzinami i dywanami z dłuższym włosiem.

Na wyposażeniu odkurzacza masz stację do zamontowania odkurzacza na ścianie oraz akcesoria: ssawkę szczelinową oraz ssawkę z miękkim włosiem, która będzie idealna do odkurzania książek.

 

Ciekawa jestem, która z moich propozycji bardziej przypadła Ci do gustu? Odkurzacz czy ekspres? Ja osobiście bardzo lubię praktyczne prezenty, które ułatwiają i umilają codzienność.

Obserwuj