Piekarnik-Beko-Split-Cook-Aranz-Low-Res.jpg

Życie staje się coraz bardziej intensywne, a Tobie wciąż zależy na zdrowym odżywianiu najbliższych?

Firma Beko opracowała w swoich piekarnikach serię wyjątkowych rozwiązań, które ułatwią Ci życie i pozwolą na idealne prowadzenie domu… przy minimalnym wysiłku i nakładzie czasowym!  Piecz dwie potrawy jednocześnie, albo przygotuj pyszną, domową pizzę w 5 minut.

 

Uprość Sobie Życie W Kuchni… Z Piekarnikami Beko Nowej Generacji!

 

A może nie lubisz korzystać z piekarnika, bo boisz się uciążliwego czyszczenia, które nieuchronnie następuje zaraz potem? Z wyjątkową funkcją czyszczenia pyrolitycznego nie musisz się już martwic perspektywą skrobania przypalonych powierzchni. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków i włączysz odpowiedni przycisk, a piekarnik… praktycznie wyczyści się sam!

Masz dużą rodzinę? A może wciąż hołdujesz tradycji, że obiad powinien składać się co najmniej z dwóch dań? Piekarnik Beko BVM35400XPS  z wyjątkową technologią Split & Cook sprawi, że nie będziesz już musiała spędzać godzin w kuchni. W tym samym czasie możesz wstawić do piekarnika łososia i szarlotkę, albo zapiekankę warzywną i brownie.

 

Uprość Sobie Życie W Kuchni… Z Piekarnikami Beko Nowej Generacji!

 

Dzięki specjalnemu separatorowi dania mogą piec się w dwóch różnych temperaturach , bez mieszania się zapachów i aromatów. A może masz do przygotowania tylko jedną potrawę, ale zależy Ci na oszczędzaniu energii? Separator pozwala zmniejszyć powierzchnię pieczenia do jednej komory, dzięki czemu nie musisz już bez potrzeby nagrzewać całego piekarnika.

 

 

Warto wspomnieć także o innej zalecie tego modelu – pyrolizie. Ten specjalny 120 minutowy program czyszczenia spala uporczywe plamy na popiół, w temperaturze 500°C. Pozostałe po programie resztki można łatwo usunąć za pomocą ściereczki, bez konieczności stosowania jakichkolwiek detergentów.

 

Uprość Sobie Życie W Kuchni… Z Piekarnikami Beko Nowej Generacji!

 

Jeśli Ty lub Twoja rodzina kochacie pizzę, warto pomyśleć o modelu BIM25400XPS z funkcją Pizza Pro: specjalny kamień do pizzy zaabsorbuje niechcianą wilgoć z ciasta, a odpowiedni program piekarnika nagrzeje jego wnętrze aż do 310°C. Już po 5 minutach pieczenia uzyskasz pyszną włoską pizzę niczym z prawdziwej pizzerii!

 

Artykuł sponsorowany

Obserwuj