Kuchnia to serce każdego domu, a dobór właściwych sprzętów sprawia, że gotowanie staje się przyjemnością. Wybór odpowiedniej płyty kuchennej to duże wyzwanie i inwestycja na lata. Jeśli cenisz sobie możliwość tradycyjnego gotowania potraw na gazie, a jednocześnie szukasz doskonałego połączenia nowoczesnego designu i funkcjonalności, mamy dla Ciebie produkt idealny.

 

111.Jpg

Nowa linia płyt gazowych Beko oferuje wydajne palniki, dzięki którym zaoszczędzisz aż do 35 proc. czasu podczas gotowania. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja palników pozwoli też na niższe o 17 proc. zużycie gazu, a co za tym idzie obniżenie rachunków i wkład w dbanie o środowisko.

Wok.jpg

Wbudowane żeliwne ruszty zagwarantują stabilność i wytrzymałość, niezależnie od długości i intensywności gotowania. Dodatkowo, dzięki szerokim na 75 cm płytom, które bez trudu zamontujesz w standardowym otworze na 60 cm, przyrządzanie nawet pięciu potraw na raz nie będzie już problemem, a wbudowany palnik WOK o dużej mocy pozwoli na szybsze ogrzanie naczynia.

Całości dopełnia nowoczesny design, dzięki któremu płyta będzie nie tylko funkcjonalnym sprzętem, ale prawdziwą ozdobą każdej kuchni, która zadowoli oko nawet najbardziej wymagających wielbicieli nowoczesnych form.

Artykuł sponsorowany

Obserwuj