Set-Amiki.jpg

Oto przed Wami nowość- zestaw do zabudowy marki Amika EB7541HB+PI6540PTU.

To wyjątkowo estetyczny zestaw składający się z piekarnika i płyty indukcyjnej. Urządzenia są w kolorze matowej czernii, która aktualnie jest najmodniejszym kolorem sprzętów AGD.

 

Ze względu na osobne sterowanie płyta i piekarnik nie muszą być zamontowane jedno pod drugim.

 

Piekarnik ma pojemność 65l, a jego wymiary to 59,5×59,5×57 cm (wxszxgł). Moc przyłączeniowa 3,1 kW, grzałka górna 900W, dolna 1100W, a grzałka pierścieniowa termoobiegu 2000W. Piekarnik oprócz funkcji grilla elektrycznego oferuje szereg ciekawych funkcji. Oto one:

Nagrzew w 4 min.

Kiedy złapie nas głód i zechcemy skorzystać z piekarnika, aby przygotować sobie coś do jedzenia- kluczowe jest  jego szybkie nagrzanie. Nie mamy czasu, aby długo czekać na jego gotowość.Ten piekarnik Amiki umożliwia nagrzanie do temp. 150°C w 4 minuty, co oznacza, że piekarnik możecie włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia, a i tak  będziecie mieli pewność, że ze wszystkim zdążycie na czas!  Szybki nagrzew włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory.

Równomierne pieczenie

Rozwiązanie wykorzystane w piekarnikach Amica zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz komory, dzięki czemu macie pewność, że Wasze ciasta będą równo zarumienione i wypieczone.Koniec z sytuacjami, kiedy coś było niedopieczone w środku czy przypalone po bokach.

Chłodny front (3 szyby)

Zimny-Front.jpg

Piekarnik EB7541HB posiada również chłodny front. Jak to możliwe? W drzwiach piekarnika zastosowano trzy szyby, z czego wewnętrzna szyba jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Dzięki temu rozwiązaniu temperatura frontu zawsze będzie na tyle niska, że  przebywanie w jego bliskości, a nawet dotykanie szyby podczas pieczenia jest całkowicie bezpieczne.

Prowadnice telskopowe z funkcją STOP

Prowadnice.jpg

Wyjęcie lub włożenie ciężkiego naczynia do rozgrzanego piekarnika może być trudne i niebezpieczne. Ale jeśli w komorze piekarnika masz prowadnice teleskopowe,które wyposażone zostały w specjalne wybrzuszenia wyhamowujące wsuwanie i wysuwanie to problem ten przestaje istnieć. Nawet ciężka blacha wysunie się z piekarnika jak szuflada z regału, bez ryzyka obsunięcia i poparzenia.

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean

Emalia.jpg

Nikt z nas nie lubi czyszczenia piekarnika, więc aby ułatwić Wam proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste.

Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts)

Tu klasyczne rozwiązania łączą się z funkcjonalnością. Temperaturę i funkcję pieczenia w piekarniku ustawicie za pomocą ergonomicznych pokręteł, a dzięki sterowaniu sensorowemu precyzyjnie ustawicie czas pieczenia. Wyświetlacz zapamięta za Was, kiedy potrawę trzeba wyjąć z piekarnika – a nawet go wyłączy, kiedy nadejdzie właściwa pora! I jeszcze poinformuje o tym dźwiękiem.

10 funkcji piekarnika

Ten piekarnik Amica EB7541HB został wyposażony w różne funkcje, w tym Szybki nagrzew i Rozmrażanie. Od teraz rozgrzanie piekarnika w ekspresowym tempie, przygotowanie dania z grilla czy rozmrożenie porcji mięsa, nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Płyta Indukcyjna Amica PI6540PTU

Aaaaa.jpg

Drugim elementem zestawu jest płyta indukcyjna PI6540PTU. Jej wymiary to 57,6×51,8 cm (szxgł), kolor czarny matowy, wykończona bez szlifu. Sterowana jest prz pomocy +/-. Płyta posiada 2 pola indukcyjne o średnicy 18 cm i 2 pola o średnicy 22 cm. Oprócz takich podstawowych funkcji jak timer, minutnik, bokadę rodzicielską płyta posiada m.in.:

PowerBooster

Boost.jpg

Dzięki funkcji PowerBooster nie musicie tracić wolnego czasu w kuchni, bo po jej uruchomieniu zwiększa się moc grzania pola płyty indukcyjnej, co pozwala na szybsze przygotowanie potraw np. wodę 0,4 l zagotujecie nawet w 60 sekund! Poza tym krótszy czas gotowania czy smażenia oznacza mniejsza stratę cennych substancji odżywczych, czyli szybciej oznacza też zdrowiej! Funkcja PowerBooster jest dostępna na wszystkich polach tej płyty indukcyjnej!

PowerChoice

Choice.jpg

Jeśli nie jesteście pewni jaką macie instalację w domu, to funkcja PowerChoice pozwoli Wam na dostosowanie mocy urządzenia do istniejącej instalacji elektrycznej, zarówno jednofazowej jak i trójfazowej. Dostępne są cztery maksymalne poziomy mocy, a regulację można przeprowadzić w dowolnym momencie. Wprowadzone ustawienia zostają zachowane do kolejnej modyfikacji. Możecie gotować na wszystkich polach jednocześnie, bez problemów związanych z przeciążeniem.

Zabudowa równo z blatem

Plyta-Na-Rowni.jpg

Płyta indukcyjna została tak zaprojektowana, aby można ją było osadzić w blacie bez pozostawiania szczelin czy zagłębień, w których będą gromadzić się zanieczyszczenia. Płytę można oczywiście zamontować również nablatowo.

Rozpoznawanie wielkości garnka i obecności garnka

Ta płyta indukcyjna jest płytą inteligentną płyta, co znaczy, że wystarczy wybrać pole, położyć garnek, a płyta sama dostosuje powierzchnię grzania do jego rozmiarów. Dzięki temu korzystanie z płyty będzie bezpieczniejsze i, co niezwykle ważne, bardziej ekonomiczne, ponieważ pozwoli w pełni kontrolować ilość zużytej energii.

 

Artykuł sponsorowany

Obserwuj