Jedną z wyjątkowych cech niektórych piekarników Amiki  jest funkcja automatycznego otwierania drzwi piekarnika OpenUp, która polega na tym, że wystarczy dotknąć uchwytu piekarnika  łokciem lub biodrem (w zależności od wysokości montażu), a drzwi piekarnika otworzą się automatycznie. Ta funkcja to fantastyczna odpowiedż Amiki na na codzienne potrzeby konsumentów, bo kto z nas nie próbował otworzyć piekarnika trzymając w obu rękach blachę czy naczynie żaroodpornne? Posiadając jeden z 28 piekarników Amiki z funkcją OpenUp nie będzie to już dla Ciebie problemem!

Funkcja OpenUp jest dostępna w 3 seriach urządzeń:

  • Q-type
  • X-type
  • Studio

Dziś przedstawię Wam trzy najpopularniejsze piekarniki z funkcją OpenUP, każdy z innej serii urządzeń.

Piekarnik Amica ED87689BA+ Q-TYPE OPENUP

56975-Ed87689Ba-Openup-1.Jpg
56975-122033Ettvikdpslbjvadsm-Ed87689Ba-Q-Type.jpg
Qqq.jpg
Eee-2.Jpg

Jednym z najpopularniejszych piekarników z funkcją OpenUp z serii Q-Type jest  model ED87689BA+ Q-TYPE OPENUP.

Jest to wyjątkowy model, który gwarantuje nam idealne wypieki dzięki BakingPro System®. Posiada on bowiem  nową konstrukcję komory, w której ciepło jest równomiernie dystrybuowane, a  temperatura jest stabilna w całym piekarniku. Dzięki temu możecie przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. Komora jest ponadto większa i ma więcej poziomów pieczenia. Większe są też blachy, a nowa osłona wentylatora przyspiesza nagrzewanie – do 150°C w zaledwie 3 minuty!. Z BakingPro System® możecie piec więcej, szybciej, lepiej i wygodniej!

Ten model piekarnika posiada również podświetlany uchwyt, który dodaje mu nie tylko elegancji, ale jest niezwykle praktyczny, ponieważ informuje nas o stopniu nagrzania komory. Podświetlany uchwyt – włączy się podczas pieczenia, a wyłączy dopiero po jego zakończeniu, kiedy temperatura spadnie poniżej 40 ⁰C, więc chroni Was również przed poparzeniem.

ED87689BA+ Q-TYPE OPENUP to piekarnik, którym możemy sterować przy pomocy aplikacji. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie dzięki któremu możemy nie tylko włączyć czy wyłączyć urządzenie, ale również kontrolować status pracy piekarnika, ponieważ piekarnik będzie nam wysyłać powiadomienia o zakończeniu pieczenia, o osiągnięciu temperatury zadanej przez nas, o opuszczeniu mieszkania i pozostawieniu piekarnika w trybie ON.  Poza tym dzięki aplikacji możemy uruchamiać gotowe programy pieczenia z listy programów jak i zapisywać sobie własne programy pieczenia pod własną nazwą i zdjęciem.

Coś co bardzo zdobi ten piekarnik to 4,3-calowy, kolorowy wyświetlacz, który działa jak asystent szefa kuchni. Prowadzi krok po kroku przez proces pieczenia dzięki intuicyjnej obsłudze i czytelnym komendom tekstowym, dostępnym w aż 18 językach. Nie musicie się martwić jaki czas i temperaturę ustawić, urządzenie dobierze odpowiednie parametry pieczenia do twoich dań. Do dyspozycji macie aż 25 gotowych programów pieczenia, przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy, dzięki którym Wasze dania będą zawsze idealnie wypieczone. Wyświetlaczem możecie sterować za pomocą intuicyjnych sensorów lub zdalnie za pomocą smartfonu.

Więcej szczegółów o tym produkcie znajdziecie na stronie https://www.amica.pl/produkty/produkt/9943-Piekarnik_do_zabudowy–ED87689BA_Q_TYPE_OPENUP

Piekarnik Amica ED37614B X-TYPE OPENUP

56932-122633Eetskdpshavoads-Ed37614B-X-Type-Op.jpg
B.jpg
A.jpg

W serii urządzeń X-Type jednym z najpopularniejszych urządzeń z funkcją OpenUp jest piekarnik ED3761 4B X-Type OpenUp.

Ten model podobnie jak model wyżej posiada BakingPro System®, ale również czyszczenie katalityczne, prowadnice teleskopowe, nagrzew w 3 minuty.

Urządzenie posiada wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts). Tu klasyczne rozwiązania łączą się z funkcjonalnością. Temperaturę i funkcję pieczenia w piekarniku ustawicie za pomocą ergonomicznych pokręteł, a dzięki sterowaniu sensorowemu precyzyjnie ustawicie czas pieczenia. Wyświetlacz zapamięta za Was, kiedy potrawę trzeba wyjąć z piekarnika – a nawet go wyłączy, kiedy nadejdzie właściwa pora! I jeszcze poinformuje o tym dźwiękiem.

Osoby, które żyją w ciągłym biegu docenią szczególnie funkcję szybkiego nagrzewu, która umożliwia nagrzanie piekarnika do temperatury 150°C w zaledwie 3 minuty! Możecie go włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążycie na czas!

Dla wszystkich, którzy nie cierpią czyszczenia piekarnika mam też dobrą wiadomość, że ten model posiada funkcję czyszczenia katalitycznego. Piekarnik posiada specjalne prostokątne panele, które, dzięki porowatej powłoce, przyciągają cząsteczki zanieczyszczeń. By oczyścić panele, wystarczy ustawić piekarnik na 250 ⁰C na jedną godzinę. Takie rozwiązanie to czysta przyjemność i pełen komfort.

Prowadnice telskopowe z funkcją STOP przydają się zawsze, bo wysuwając rozgrzaną blachę z gorącą potrawą łatwo o poparzenie i ryzyko upuszczenia blachy. Za sprawą prowadnic, które wyposażone zostały w specjalne wybrzuszenia wyhamowujące wsuwanie i wysuwanie możecie w pełni bezpiecznie, bez ryzyka poparzenia, wsunąć i wysunąć nawet rozgrzaną i mocno obciążoną blachę.

Jeśli zaiteresował Was ten model, to więcej informacji możecie zobaczyć na https://www.amica.pl/produkty/produkt/9895-Piekarnik_do_zabudowy–ED37614B_X_TYPE_OPENUP

Piekarnik Amica ED57655V STUDIO OPENUP

57117-Ed57655V-Studio.jpg
Qqw.jpg

Ten model to najpopularniejszy piekarnik z funkcja OpenUp z serii Studio. Swoim wyglądem i funkcjonalnością bardzo przypomina model z linii Q-TYPE, tylko że zamiast kolorowego wyświetlacza TFT posiada przejrzysty wyświetlacz LED z sensorowym sterowaniem.

Sterowanie piekarnikiem jest bardzo intuicyjne. Do dyspozycji mamy aż 19 gotowych programów pieczenia, dzięki którym nie musimy się martwić o czas i temperaturę pieczenia. Opracowane przez profesjonalnych kucharzy programy gotowe dobiorą odpowiednie parametry pieczenia do rodzaju dania by były zawsze idealnie wypieczone. Właściwy program wygodnie wybierzemy za pomocą pokrętła, sensorów lub nawet z poziomu smartfona. Możemy nastawić czas włączenia i wyłączenia piekarnika. A jeśli posiadacie dzieci, to w szczególności docenicie blokadę rodzicielską, która zapobiega przypadkowym zmianom ustawień.

Model z linii Studio posiada BakingSystem Pro, prowadnice teleskopowe z funkcją STOP, czyszczenie katalityczne, sterowanie smartfonem, podświetlany uchwyt. Po więcej szczegółów zapraszam na https://www.amica.pl/produkty/produkt/9938-Piekarnik_do_zabudowy–ED57655V_STUDIO_OPENUP

Artykuł sponsorowany

Projekt-Bez-Tytulu-2021-02-02T021706-874.Png

Obserwuj