Bogata oferta płyt indukcyjnych marki Amica wzbogaciła się o kolejne 12 modeli.

Są wśrod nich głównie czarne płyty bez szlifu: jedna ma szerokość 77 cm i jest pięciopolowa to PI7553PHTSU 2.0 a osiem płyt ma standardową szerokości 60 cm:

Pim6543Phtsk
PIM6543PHTSK
Pin6544Phtsu
PIN6544PHTSU
Pin6543Phtsk
PIN6543PHTSK
Pie6543Phtsu
PIE6543PHTSU

Nowe płyty indukcyjne Amiki to wielozadaniowe sprzęty, które gotują szybko-oszczędzając Wasz czas, energooszczędnie -oszczędzając Wasze pieniądze, a jednocześnie odpowiadają na Wasze potrzeby i idealnie dopasowują się do Waszych kuchni.

Przeczytajcie z resztą sami, co oferują nowe modele.

FlexiSpace

Flexispace.jpg

Jedną z wyjątkowych cech indukcji Amiki jest FlexiSpace. Coż to takiego? Zazwyczaj w płytach indukcyjnych pod szkłem znajdują się okrągłe cewki indukcyjne, a Amica w swoich nowych produktach PIE6544PHTSU 2.0, PID6544PHTSF 2.0, PIT6544PHTSU 2.0, PIH6544PHTSU 2.0, PIN6544PHTSU 2.0, PIS6544PHTSU 2.0 STUDIO zastosowała kwadratowe cewki indukcyjne, które położone są blisko siebie i mają dużą szerokość, dzięki czemu otrzymujemy większą powierzchnię grzejną niż w przypadku pola o okrągłym kształcie.Teraz kształt garnka i jego wielkość  nie mają już znaczenia. Niezależnie od tego, czy jest to  kwadratowa patelnia grillowa czy duży garnek na bigos – to takie naczynia nie będą już wystawały poza pole grzejne.

Hob&Go

Hobgo.jpg

Jednym z najważniejszych parametrów przy wyborze płyty indukcyjnej jest łatwość sterowania i takie są właśnie płyty indukcyjne Amiki, w których zastosowano wiele intuicyjnych rozwiązań, które upraszczają gotowanie.  Jednym z nich jest Hob&Go. Tą funkcję posiadają wszystkie nowe płyty indukcyjnej Amiki i polega ona na tym, że nie dość, że płyta rozpoznaje wielkość garnka, to dodatkowo jeszcze rozpoznaje pole, na którym go postawiliśmy. Teraz wystarczy tylko ustawić moc grzania i możemy gotować.

AutoBridge

Autobridge.jpg

Jeśli korzystacie z płyty do grillowania lub brytfanki do pieczenia mięs, której powierzchnia zajmuje dwa pola grzejne, to ustawiając takie naczynie na którejkolwiek z nowych płyt indukcyjnych Amiki, to płyta automatycznie połączy dwa pola grzejne w jedno duże, którym będziemy mogli sterować za pomocą jednego sensora. Takie rozwiązanie nazywa się AutoBridge i chyba sami przyznacie, że  jest bardzo komfortowe!

SlimHob

Slimhob.jpg

Bardzo ważną kwestia przy zakupie płyty indukcyjnej są kwestie związane z montażem płyty. Nowe płyty indukcyjne Amiki są na tyle uniwersalne, że pasują do różnych blatów i typów kuchennej zabudowy. Ich montaż możliwy jest w praktycznie każdym, nawet w 12 mm blacie – kiedy pod nim znajduje się szuflada. A także już w 28 mm blacie nad piekarnikiem Amica. W dodatku bez względu na materiał, z którego blat został wykonany. To ogromna elastyczność przy projektowaniu i komfort wyboru niezależnie od upodobań, mody i możliwości Twojej kuchni.

EasySelect

Jeśli dużo gotujecie to sterowanie płyty EasySelect  będzie dla Was idealnym rozwiązaniem. Każde pole ma bowiem swoje osobne sterowanie, więc szybko możecie zmienić moc konkretnego pola.

PowerChoice

Jeśli nie jesteście pewni jaką macie instalację w domu, to funkcja PowerChoice pozwoli  Wam na dostosowanie mocy urządzenia do istniejącej instalacji elektrycznej, zarówno jednofazowej jak i trójfazowej. Dostępne są cztery maksymalne poziomy mocy, a regulację można przeprowadzić w dowolnym momencie. Wprowadzone ustawienia zostają zachowane do kolejnej modyfikacji. Możesz gotować na wszystkich polach jednocześnie, bez problemów związanych z przeciążeniem. (Funkcję tą znajdziesz we wszystkich nowych płytach za wyjątkiem PI7553PHTSU 2.0)

Zabudowa na równi z blatem

Jeśli Was również irytował w kuchni brud w szczelinach między płytą a blatem, to teraz kupując jedną z nowych płyt indukcyjnych Amiki bez szlifu/szlifów będziecie mogli osadzić ją w blacie bez pozostawiania szczelin czy zagłębień, w których gromadzą się zanieczyszczenia. Od teraz praca w kuchni będzie czystą przyjemnością!

Więcej szczegółów o nowych płytach indukcyjnych Amiki znajdziesz na stronie https://www.amica.pl/plyty-indukcyjne

Artykuł sponsorowany

Fffffffffffffffffffffffff.jpg

Obserwuj